0

@Ksyku262 Ciężko nie być od gościa, który nie gra. Nie powinno się go wgl brać pod uwagę, bo nie gra, ciężko ocenić jego poziom na dzień dzisiejszy.

0

@Ksyku262 Van dijk? On przecież miesiąc albo dwa temu złapał kontuzję, to jak może być jednym z najlepszych aktualnie?

0

@Kamiloza91 No właśnie o to chodzi l, że on tu chyba jest za nazwisko, jak Ronaldo w top3 piłkarzy xD

0

@Kamiloza91 Ramosa to chyba za nazwisko xD

0

@clyde Haha, poczekaj, zobaczysz jak spotkasz przeciwników :D

0

@clyde I co jak Outlast? :D

0

@Fawrf Pytanie, jak nazywa się rasa psa z twojego avka? :D

0

@msmsms Ty widzisz co w ogóle piszesz chlopie? Jakiś łeb kuca po ciemku na środku ulicy, nie ma odblasków itp. Kierowca nie miał prawa go widzieć. Poza tym on mógł jechać 50, ale wiesz kiedy zaczął hamować? Albo centralnie przed nim bo dopiero wtedy mógł go zobaczyć, albo jak już w niego za***ł. Piszesz o tym jakby mu dziecko wbiegło, gościu nikt by nie wyhamował jak ci ktoś centralnie przed maskę wskoczy, nawet lambo z ceramicznymi hamulcami nie wyhamuje.

0

@clyde Tylko można uciekać i się chować. Szukaj baterii i nie używaj ciągle kamery, bo wyczerpiesz baterie i będziesz mieć przerąbane, bo nic w ciemności nie zobaczysz.

0

@LionelM95 Ja mam 3 Lechy butelkowe ;)

0

@clyde Powodzenia ;)

0

@Barca1992 Już wtedy wiedział, że w przyszłości będzie prezydentem ;D

0

@clyde Dla mnie nie, ale dziewczyna się boi i bała na jedynce.

0

@clyde Ja gram w dwójkę ;) edit. Pozdrów grubego prosiaczku ;D

0

@DonAndrzejos Ej nie spojleruj!!! :D

4

@MesQueUnClub96 Kevin not here ;D

11

@msmsms Gościu on kucał na drodze bez kamizelki. Takiego kogoś nawet nie widać jak jedziesz. A co dopiero dostawczakiem, gdy siedzisz wyżej niż w normalnym samochodzie. I tak jak napisał wcześniej kolega droga jest od jeżdżenia samochodem, a nie odpalania petard.

1

@MarioVeB! Tak, dwójka lepsza.

0

@Pilka_jest_okragla Ja postarał bym się o Bernata i Wijnalduma. Do tego Eric Garcia i Depay.

1

@PatrychoO Haha :D

2

@IronSanHybrid Raczej @Rewolucja123 ci bardziej pomoże. ;D

1

@fart No tak i przede wszystkim ostrożnie.

0

@Esteban_ Nie, ale raz na rok petardami rzucają, a ludzie już wielkie halo robią xD

4

@Esteban_ O nie strzelają petardami!!! Koniec świata.

0

@kkbarca Został wypchnięty, bo musieliśmy zejść z jego pensji, czego nie rozumiesz?

0

@Cvzx Ale jednak jest, Kryszczano też wyszedł z portugalskiej ligi.

0

@Coronado Sprzedać Griezmanna po sezonie i Cou, którego nikt nie chciał?

0

@Dankhog No taki Bruno Fernandes niewypał straszny xD

1

@kkbarca Nie rozumiesz, że musieli zejść z jego pensji? W sumie mieli związane ręce w tej kwestii.

0

@dmcteam Przelew nie dotarł ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?