0

@ddanioofcb Coca cola, pepsi za słodka i ogólnie gorsza w smaku.

5

@FafitFCB Tu się ludzie śmiali, że Puig (21 lat) nagrywa filmiki na aplikacji dla 12sto latków. Co powiedzieć o ponad 30 letnim chłopie? xD

11

@ShinobiQWE Ludzie mają krótką pamięć :/

1

@BarcaInfo W końcu Urugwajczyk ;)

0

@Herato Android.

0

@monsterrize @arraco Ale wiecie, że "Xavi wygra nam wszystko" to tylko część planu Fonta, który ma naprawdę dopracowany plan tworzony od lat.

0

@LuismessiJr Masz konsole podłączoną kablem do routera?

3

@kiper09 Wzór Tomasza Hajto?

0

@Pertezm Ty serio chcesz z La Liga spaść?

1

@koksik2700 Życie na krawędzi :D

2

@koksik2700 Grzeję samochód promocja jest pany!!! :D

8

@PatrychoO Tzw towar ekskluzywny ;D

3

@koksik2700 Bogaty pan jak stać Pana na colę :D

0

@arecki.fcb Która gra nie ma?

21

@PrinceDamon Ohyda....

0

@19cukier48 Bo narzekanie na Fifę jest w modzie.

0

@Przemek2323 Ciekawe, czy też tak pisałeś, jak mówili, że zbudują A4, albo A2 hmmm.

2

@Johny80 W fifie też ;D

1

@Carlosss Upamecano nie gra w Salzburgu, tylko w Lipsku.

0

@klopx To tylko dla elity ;D

0

@Ronnie1992 Wątpię, coś warci są, zobaczymy jak się to potoczy.

0

@Ksyku262 Stary, chodzi o to, że nie będziemy go uwzględniać, bo po co? Po co w miejsce trójki aktualnie najlepszych ŚO dawać kogoś, kto nie gra?

1

@Pertezm Co nie? Fajny strzał miał. Tzn podanie do Ter Stegena.

1

@Janiama Las Palmas okradzione w biały dzień.

0

@Barca25 tak gra większość drużyn La Liga.

0

@Nozyk Widziałem, najlepszy DM świata. Szkoda, że już się zestarzał :/.

0

@Explode De Jong badyl?

0

No i rozwaliliśmy ich 1:0. :D

1

@Nozyk Strzału Busiego nie widział?

0

@Nicko Bez niego to byśmy tracili 2 x tyle, jak nie więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?