AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ddanioofcb Coca cola, pepsi za słodka i ogólnie gorsza w smaku.
5
@FafitFCB Tu się ludzie śmiali, że Puig (21 lat) nagrywa filmiki na aplikacji dla 12sto latków. Co powiedzieć o ponad 30 letnim chłopie? xD
11
@ShinobiQWE Ludzie mają krótką pamięć :/
1
@BarcaInfo W końcu Urugwajczyk ;)
0
@Herato Android.
0
@monsterrize @arraco Ale wiecie, że "Xavi wygra nam wszystko" to tylko część planu Fonta, który ma naprawdę dopracowany plan tworzony od lat.
0
@LuismessiJr Masz konsole podłączoną kablem do routera?
3
@kiper09 Wzór Tomasza Hajto?
0
@Pertezm Ty serio chcesz z La Liga spaść?
1
@koksik2700 Życie na krawędzi :D
2
@koksik2700 Grzeję samochód promocja jest pany!!! :D
8
@PatrychoO Tzw towar ekskluzywny ;D
3
@koksik2700 Bogaty pan jak stać Pana na colę :D
0
@arecki.fcb Która gra nie ma?
21
@PrinceDamon Ohyda....
0
@19cukier48 Bo narzekanie na Fifę jest w modzie.
0
@Przemek2323 Ciekawe, czy też tak pisałeś, jak mówili, że zbudują A4, albo A2 hmmm.
2
@Johny80 W fifie też ;D
1
@Carlosss Upamecano nie gra w Salzburgu, tylko w Lipsku.
0
@klopx To tylko dla elity ;D
0
@Ronnie1992 Wątpię, coś warci są, zobaczymy jak się to potoczy.
0
@Ksyku262 Stary, chodzi o to, że nie będziemy go uwzględniać, bo po co? Po co w miejsce trójki aktualnie najlepszych ŚO dawać kogoś, kto nie gra?
1
@Pertezm Co nie? Fajny strzał miał. Tzn podanie do Ter Stegena.
1
@Janiama Las Palmas okradzione w biały dzień.
0
@Barca25 tak gra większość drużyn La Liga.
0
@Nozyk Widziałem, najlepszy DM świata. Szkoda, że już się zestarzał :/.
0
@Explode De Jong badyl?
0
No i rozwaliliśmy ich 1:0. :D
1
@Nozyk Strzału Busiego nie widział?
0
@Nicko Bez niego to byśmy tracili 2 x tyle, jak nie więcej.