0

@BarcaInfo Barca w pigułce.

1

Firpo nawet spoko gra.

0

De Jong ale bomba.

0

@Gaz Stary Griezmann w mistrzostwie się przysłużył, Douglas nwm czy zagrał jakikolwiek mecz podczas sezonu trypletowego.

0

Dembuś wrócił :)

0

@DanielOOL Bo gra np Breithwhite, którego w tym klubie nigdy nie powinno być.

0

@Gaz Ty serio porównujesz Douglasa do Griezmanna?

0

@Coutinho007 Hmmm to może Dembele tam dać XD. Zawsze zdjąć, ale kto za niego? Aaaaa jakoś to będzie ;D

0

@Hanok Wynalazkiem nazywasz piłkarza z topu, który ma mistrzostwo świata?

0

@patryk355 Z waszych komentarzy można wywnioskować, że myślicie, że ktoś specjalnie tak zrobił.

0

@patryk355 To kto ma grać?

1

@lucca87 Stary ja o kozie ty o wozie. Napisałeś, że dla 95% strony takie auto to marzenie, jak to obliczyłeś? Wzór Hajto? A nawet przyjmując, że by tak było to może użytkownik @Fartlow jest w tych 5 % dla których to słabe auto, bo jeździ np. Porsche za 600k?

0

@takisobiektos Można się pośmiać, ale nie z czyjejś krzywdy, trzeba wiedzieć kiedy żartować, a kiedy nie.

1

@Azi No to jest dobre. Albo jak złapią kogoś jak jedzie 80 w mieście, a on mówi, że na pewno tyle nie jechał i urządzenie źle pokazuje.

0

@takisobiektos Haha ktoś ucierpiał, przednia zabawa, a jak ktoś spadnie ze schodów i złamie obie nogi to już w ogóle jajca jak berety...

0

@Nano22 Ale masakra one naprawdę wyglądają na 30, a są młodsze ode mnie xD

0

@IronSanHybrid Fajny łeb xD

0

@BarcaInfo W całym sezonie*

1

@Bartunek Kupić ci okulary? :D Nie no, wiem że sarkazm.

2

@HERORICH2 Widać, że wzorujecie się na Barcy ;D

0

@Nano22 Szkoda dziecka.

0

@Klaudix Ale nie na poziomie Porsche, BMW, Mercedesa, czy Audi, szanujmy się.

0

@lucca87 Może, ale tego nie wiesz i głupotą jest pisać do gościa, którego nie znasz, że go nie stać. Równie dobrze może być milionerem i co? Właśnie dlatego takie teksty "bo na pewno cię nie stać" są idiotyczne, bo do gościa, który np. jeździ porsche skoda to badziew.

2

@lucca87 Piszesz tak do gościa, który może jeździ nową Betą M4, bo nie wiesz na co go stać XD. Tacy ludzie są najlepsi.

1

@VamosRakieta Jaki tier? Legitne źródło? ;D

0

@IronSanHybrid Coca cola jest 100 razy lepsza, pepsi ma więcej cukru.

0

@IronSanHybrid Ty podróbę coca coli nazywasz lepszym napojem XD?

0

@NaFazieHitman Ta i ustawiali by się 10 razy po tą szczepionkę XD

0

@GadulkiGembulki Valencia, za czasy jak grał tam Villa, Silva.

1

@NeroTFP Spieprzyłeś mi dzieciństwo ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?