AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Barca w pigułce.
1
Firpo nawet spoko gra.
0
De Jong ale bomba.
0
@Gaz Stary Griezmann w mistrzostwie się przysłużył, Douglas nwm czy zagrał jakikolwiek mecz podczas sezonu trypletowego.
0
Dembuś wrócił :)
0
@DanielOOL Bo gra np Breithwhite, którego w tym klubie nigdy nie powinno być.
0
@Gaz Ty serio porównujesz Douglasa do Griezmanna?
0
@Coutinho007 Hmmm to może Dembele tam dać XD. Zawsze zdjąć, ale kto za niego? Aaaaa jakoś to będzie ;D
0
@Hanok Wynalazkiem nazywasz piłkarza z topu, który ma mistrzostwo świata?
0
@patryk355 Z waszych komentarzy można wywnioskować, że myślicie, że ktoś specjalnie tak zrobił.
0
@patryk355 To kto ma grać?
1
@lucca87 Stary ja o kozie ty o wozie. Napisałeś, że dla 95% strony takie auto to marzenie, jak to obliczyłeś? Wzór Hajto? A nawet przyjmując, że by tak było to może użytkownik @Fartlow jest w tych 5 % dla których to słabe auto, bo jeździ np. Porsche za 600k?
0
@takisobiektos Można się pośmiać, ale nie z czyjejś krzywdy, trzeba wiedzieć kiedy żartować, a kiedy nie.
1
@Azi No to jest dobre. Albo jak złapią kogoś jak jedzie 80 w mieście, a on mówi, że na pewno tyle nie jechał i urządzenie źle pokazuje.
0
@takisobiektos Haha ktoś ucierpiał, przednia zabawa, a jak ktoś spadnie ze schodów i złamie obie nogi to już w ogóle jajca jak berety...
0
@Nano22 Ale masakra one naprawdę wyglądają na 30, a są młodsze ode mnie xD
0
@IronSanHybrid Fajny łeb xD
0
@BarcaInfo W całym sezonie*
1
@Bartunek Kupić ci okulary? :D Nie no, wiem że sarkazm.
2
@HERORICH2 Widać, że wzorujecie się na Barcy ;D
0
@Nano22 Szkoda dziecka.
0
@Klaudix Ale nie na poziomie Porsche, BMW, Mercedesa, czy Audi, szanujmy się.
0
@lucca87 Może, ale tego nie wiesz i głupotą jest pisać do gościa, którego nie znasz, że go nie stać. Równie dobrze może być milionerem i co? Właśnie dlatego takie teksty "bo na pewno cię nie stać" są idiotyczne, bo do gościa, który np. jeździ porsche skoda to badziew.
2
@lucca87 Piszesz tak do gościa, który może jeździ nową Betą M4, bo nie wiesz na co go stać XD. Tacy ludzie są najlepsi.
1
@VamosRakieta Jaki tier? Legitne źródło? ;D
0
@IronSanHybrid Coca cola jest 100 razy lepsza, pepsi ma więcej cukru.
0
@IronSanHybrid Ty podróbę coca coli nazywasz lepszym napojem XD?
0
@NaFazieHitman Ta i ustawiali by się 10 razy po tą szczepionkę XD
0
@GadulkiGembulki Valencia, za czasy jak grał tam Villa, Silva.
1
@NeroTFP Spieprzyłeś mi dzieciństwo ;D