AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dziki15 Raczej z budowy ich ciała wywnioskowali jakie dźwięki wydawaly.
3
@tristan87 Co za kasztan, on nawet przy tym stole by z podłogi resztek nie mógł jeść.
0
@Zoker W sensie karne i dobitki z 5 metrów?
0
@masq Ma być nagranie, gdzie Messi udziela wywiadu. Ponoć 27 grudnia ma się ukazać.
3
@cchesterr43 Jak o xboxa xd może jeden użytkownik dzień prędzej schowa wszystkie karpie wśród mrożonek xd
1
@PatrychoO Dino grzmot i mistyczna moc były fajne :)
1
@IronSanHybrid nie zawsze się zgadzamy, ale gratulacje ;)
3
@Janiama Upadek społeczeństwa.
0
@Denver Seks, wolne w pracy, piłka nożna
0
@Survier Dzisiaj graliśmy przeciwko naturalnemu następcy Alby - Jose Gaya, on powinien zastąpić Jordiego.
0
@marcin62 Ja bym wolał znów 26 letniego Suareza.
2
@marcin62 Dlatego nigdy gość co jedynie potrafi dobijać nie będzie na poziomie Messiego, Suareza, czy Neymara, a nazywanie go najlepszym to kpina z tego tytułu.
0
@Encore gość który jedynie potrafi dobijać z pięciu metrów ma być lepszy od Leo, który kreuje całą grę Barcy?
0
@Encore xd, popatrz co napisałeś, puknij się w czoło i zobacz jeszcze raz jaką głupotę napisałeś.
0
Co za gol!!! Araujo :O
0
@TheNekro94 Messi nie strzelił karnego, bramkarz odbił, dopadł do niej Alba, wrzucił i piłka się odbiła do góry od gracza Valencii. Messi z nią wleciał do bramki wykańczając głową.
0
@kuz Dopiero teraz dotarł,kilka kolejek za późno.
1
Ah ten Ter Stegen, jest dla nas naprawdę zbawieniem, bo bez niego to bylibyśmy na dnie.
0
@Kvothe07 Faktycznie się pomyliłem. Brawo za czujność.
0
@puyol_presidend5 Był najważniejszy xd sorry ale obrażasz Mullera. Gdzie jest ten twój lewy w reprze bez kolegów z topu? Więc sklej tam, bo obrażasz również Suareza, mówiąc że lewy jest na jego poziomie, a co dopiero jak piszesz, że jest od niego lepszy xd. Typ, który jako NAPASTNIK nie wygrał ZB w bayenie, który klepie każdego równo w lidze od 20 lat xd.
4
@Kacper1432 Mam tak samo.
0
Kurde, reklama PKO, miałbym traktor, a założyłem konto w Santander :/
0
@puyol_presidend5 Że co? lewy dostał te nagrodę przez sukces Bayernu, Suarez złotego buta wygrał za to, że strzelił najwięcej bramek, idź do swojego wyimaginowego świata, gdzie Lewandowski jest lepszy od Suareza, a ziemia jest nwm płaska xd.
0
@darek60 A żyłeś? To jak potwierdzisz, że nie? ;D
1
@kkbarca "Zepsuliście nam święta" , zawsze w pamięci :D
0
@puyol_presidend5 Co to za nagroda the Best? Przy Messim i Ronaldo, którzy szukają formy? Poza tym tą nagrodę wygrał mu Bayern, a ZB Suarez sam sobie nabił. Neymar inna pozycja. Ciężko jako skrzydłowy wygrać ZB. Ale na sam wpływ na grę to Polak nie ma podjazdu do tego, poza tym nie trzyma poziomu przez tyle co Brazylijczyk.
0
@Esio Panie, jakie koncerty ja się pytam? Pandemia jest :D edit. Każden jeden by chciał Zimmermana słuchać, ale robić to nie ma komu ;D
0
@BarcaInfo Ponoć Griezmann i Pique jako reżyserzy XD "La decision 3 Messi time"
0
@rocky5 waszym? Ty będziesz tym łapiącym? :D
0
@puyol_presidend5 Zaślepiony to ty jesteś, jak napastnik, który nie wygrał żadnego złotego buta grając w najlepszej drużynie swojej ligi, która jest hegemonem może być lepszy od typa, który wygrał to 2 razy?