AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Ale headshot XD
1
Alba gol i asysta, sprzedać! :D
0
Xd, jak my nie zastąpimy takiego średniaka jak Breithwhite to na top nie wrócimy.
2
@matirix20 Ale niektórzy go sprzedają xd
0
@pazio23 No, dużo zagrał, ja konto które mam 8 lat i mam 20 tysięcy około. :D edit, a można powiedzieć, że jak byłem młodszy to grałem po 8 h dziennie, potem przerwa na rok i znów trochę grałem, a teraz wcale. Tata nolife XD
1
@VamosRakieta Spk, numer konta na priv ci wyślę ;D
1
Komentarz usunięty
2
@Colon Nawet zwierzęta są bardziej empatyczne od niektórych ludzi. Co jest smutne :/
0
@Kettger Projekt już pokazał, wybory będą w styczniu. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.
1
@Bocheno1 Coś w tym może być, bo Polak nie potrafi ciągnąć gry, jest finalizatorem, dlatego nigdy nie będzie na poziomie Suareza.
1
@escarabajo "Santa can you hear me?"
2
@VamosRakieta mój kandydat.
1
@ShinobiQWE To tylko potwierdza genialność scenariusza. Mi się bardzo Tenet podobał.
0
@AdiKingu96 @VamosRakieta stawia flachę, sorry ale cię przebił :D
0
@Shad Jakbyśmy sprzedali Cou, Firpo, Umtitiego i Neto to byłoby nas stać na Norwega.
1
@Wossi61FCB Już widzę twarz szejka XDD
0
@ranger3120 Najlepszy 13 posterunek, dzisiaj to reżysera by powiesili, za te wszystkie żarty itp.
0
@PizzerMan Strenger Things, The 100.
1
@Bartunek Skikne do sklepu, bo najmłodszy pewnie jestem :V
2
@VamosRakieta A to ja po cukier przyszedłem ;)
2
@Bartunek Podzielisz się jak Polak z Polakiem i sąsiad z sąsiadem nie?
7
@ranger3120 Bartomeu już nie ma więc takiego debilizmu się na szczęście nie doczekamy.
2
@Nigaki 3 sztaby @VamosRakieta , jedna sztaba @Nigaki
2
@VamosRakieta Masz mój głos, chociaż jesteś piłkarzem innego klubu ;) Ale jesteś legendą Barcy więc czemu nie :D
0
@PizzerMan To nic z Netflix, jak nie chcesz poprawności politycznej xd Prison Break polecam.
0
@Shad Tak, tylko ci piłkarze z Barcy b to jest poziom 3 dywizji w Hiszpanii, a nie poziom Barcy na już, z nimi może to wyglądać jeszcze gorzej. Ja bym sprzedał Cou, Umtitiego, Firpo i Neto. Kupił Haalanda, na LO wziął tego kozaka z rezerw Balde, żeby wchodził powoli w buty Alby. Na ŚO wziął za free Garcię i zastanowił się nad Depayem.
0
@koziar Mój kandydat @AlexDark00 :D
1
@MarioVeB! Brać z zamkniętymi oczami, doświadczenie zawsze jest ważne, a jak później dostanie lepszą stawkę to tym bardziej, sam mam 20 lat i przyjąłbym taką propozycję, gdyby nie to, że mam już wybraną inną drogę.
0
@Shad Dla mnie takie coś jest głupie, bo zmiany ok muszą przyjść, ale z głową, a nie jak w fifie, sprzedać cały skład i kupić nowy xd Tak to nie działa, że zbieranina nowych graczy będzie dobrze grać.
0
@masq Nigdy nie zrozumiem tych bogaczy, ma tyle hajsu, może mieć dosłownie każdą, a się w gwałt wplątał.