14

Ale headshot XD

1

Alba gol i asysta, sprzedać! :D

0

Xd, jak my nie zastąpimy takiego średniaka jak Breithwhite to na top nie wrócimy.

2

@matirix20 Ale niektórzy go sprzedają xd

0

@pazio23 No, dużo zagrał, ja konto które mam 8 lat i mam 20 tysięcy około. :D edit, a można powiedzieć, że jak byłem młodszy to grałem po 8 h dziennie, potem przerwa na rok i znów trochę grałem, a teraz wcale. Tata nolife XD

1

@VamosRakieta Spk, numer konta na priv ci wyślę ;D

1

Komentarz usunięty

2

@Colon Nawet zwierzęta są bardziej empatyczne od niektórych ludzi. Co jest smutne :/

0

@Kettger Projekt już pokazał, wybory będą w styczniu. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.

1

@Bocheno1 Coś w tym może być, bo Polak nie potrafi ciągnąć gry, jest finalizatorem, dlatego nigdy nie będzie na poziomie Suareza.

1

@escarabajo "Santa can you hear me?"

2

@VamosRakieta mój kandydat.

1

@ShinobiQWE To tylko potwierdza genialność scenariusza. Mi się bardzo Tenet podobał.

0

@AdiKingu96 @VamosRakieta stawia flachę, sorry ale cię przebił :D

0

@Shad Jakbyśmy sprzedali Cou, Firpo, Umtitiego i Neto to byłoby nas stać na Norwega.

1

@Wossi61FCB Już widzę twarz szejka XDD

0

@ranger3120 Najlepszy 13 posterunek, dzisiaj to reżysera by powiesili, za te wszystkie żarty itp.

0

@PizzerMan Strenger Things, The 100.

1

@Bartunek Skikne do sklepu, bo najmłodszy pewnie jestem :V

2

@VamosRakieta A to ja po cukier przyszedłem ;)

2

@Bartunek Podzielisz się jak Polak z Polakiem i sąsiad z sąsiadem nie?

7

@ranger3120 Bartomeu już nie ma więc takiego debilizmu się na szczęście nie doczekamy.

2

@Nigaki 3 sztaby @VamosRakieta , jedna sztaba @Nigaki

2

@VamosRakieta Masz mój głos, chociaż jesteś piłkarzem innego klubu ;) Ale jesteś legendą Barcy więc czemu nie :D

0

@PizzerMan To nic z Netflix, jak nie chcesz poprawności politycznej xd Prison Break polecam.

0

@Shad Tak, tylko ci piłkarze z Barcy b to jest poziom 3 dywizji w Hiszpanii, a nie poziom Barcy na już, z nimi może to wyglądać jeszcze gorzej. Ja bym sprzedał Cou, Umtitiego, Firpo i Neto. Kupił Haalanda, na LO wziął tego kozaka z rezerw Balde, żeby wchodził powoli w buty Alby. Na ŚO wziął za free Garcię i zastanowił się nad Depayem.

0

@koziar Mój kandydat @AlexDark00 :D

1

@MarioVeB! Brać z zamkniętymi oczami, doświadczenie zawsze jest ważne, a jak później dostanie lepszą stawkę to tym bardziej, sam mam 20 lat i przyjąłbym taką propozycję, gdyby nie to, że mam już wybraną inną drogę.

0

@Shad Dla mnie takie coś jest głupie, bo zmiany ok muszą przyjść, ale z głową, a nie jak w fifie, sprzedać cały skład i kupić nowy xd Tak to nie działa, że zbieranina nowych graczy będzie dobrze grać.

0

@masq Nigdy nie zrozumiem tych bogaczy, ma tyle hajsu, może mieć dosłownie każdą, a się w gwałt wplątał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?