AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever Ale on nie potrafi ani tego ani tego obecnie, w Ajaxie De Jong był jednym z najlepszych kreatorów. W obronie jest mega słaby, przez jego brak powrotów, głupie ustawienie, czy przegrane główki było wiele zagrożenia pod naszą bramką.
2
@Xxxbarca4ever Ja oczekuje kilka celnych podań, a u niego nawet z tym jest problem.
0
@Xavyol The100, Prison Break, TWD.
0
@stary_wyga1 Emm bo są inni, którzy chcieliby być zaszczepieni, ale nie mogli się zaszczepić, bo nie starczyło szczepionek?
0
Chcielibyście Cholo Simeone w Barcy? Według mnie mógłby fajnie ustawić niektórych do pionu. Wiem, że jego styl jest nieprzyjemny dla oka, ale jak widać działa.
0
@Coutinho007 Dziwi mnie to, że De Jong tak słabo gra, ma "swojego" trenera, swoją pozycję na boisku, a gra słabo.
0
@Coutinho007 No właśnie, jak takiemu Busiemu nie było trudno zagrać lepiej niż De Jong, to jaki kryminał gra holender?
0
@Coutinho007 Jak on zagrał dzisiaj lepiej niż De Jong.
0
@tristan87 Niezły Bait :D
0
@Admin030 On już chyba powinien okulary nosić :D
0
@barcelona97 Brak szczęścia to raczej przy straconych golach.
0
Klasyk, bramkarz mecz życia.
0
@rocky5 Zależy od piłkarza, każdy jest inny.
0
@panczo 100 %winy Lenglet.
3
@panczo Gdzie tu wina Ter Stegena? XD
0
@Barcaa12 Dobrze, że faulował, bo gość byłby sam na sam.
0
@Kondzix Co ty gadasz to wina De Jonga.
1
De Jong masakra.
0
@rocky5 No właśnie, jest stary, dlatego nie można go porównywać do jego okresu jak miał 20 parę lat.
1
Zdjąć tego Albe :D
0
@rocky5 Ty serio porównujesz te dwa okresy w jego karierze?
0
@barcelonaLM Wiesz Busi przynajmniej czasami tak zagra, De Jong wcale.
1
@Krzyszt8f_xd Jasne, rozumiem i też cię nie atakuję :) Co do tego, czy chcą na nas dobrze... W sumie powinni, bo żyją z naszych pieniędzy. Taką postawę jaką przedstawiasz się chwali, że nie wychodzisz i nie zarażasz, tylko widzisz nie każdy taki jest i wiele jest osób, które mają wywalone na innych i liczą się tylko oni i to, że kogoś zarażą mają gdzieś. Politycy są jacy są, ale szczepionkę tworzą osoby, które się na tym znają, politycy ją tylko kupują.
0
@marcin000019 Nie skrzydłowy, dlatego słabo wygląda na tej pozycji.
0
@barcelonaLM Przecież Busi kilka razy zagrał za kołnierz... Jeśli chodzi o De Jonga to raczej on nic nie robi w tym meczu.
0
@MarFan Z cadizem, który ograł real...
0
@Pawel1980 Jaki ignorancie? Haha, ja pisałem wcześniej, że jak się nie zaszczepić to masz nosić maseczkę, bo wtedy jesteś zagrożeniem dla siebie i innych xd.
1
@BarcaInfo Ja nwm, już kilka razy przez to, że nie było skrzydeł traciliśmy punkty, co robi Koeman na mecz przeciwko pewnemu autobusowi? Wystawia sklad bez skrzydeł... A jak.
0
@Pertezm Bez sensu Griezmann musi mieć napastnika przed sobą.
0
@MarFan A kogo miał zatrudnić? :D