0

@Xxxbarca4ever Ale on nie potrafi ani tego ani tego obecnie, w Ajaxie De Jong był jednym z najlepszych kreatorów. W obronie jest mega słaby, przez jego brak powrotów, głupie ustawienie, czy przegrane główki było wiele zagrożenia pod naszą bramką.

2

@Xxxbarca4ever Ja oczekuje kilka celnych podań, a u niego nawet z tym jest problem.

0

@Xavyol The100, Prison Break, TWD.

0

@stary_wyga1 Emm bo są inni, którzy chcieliby być zaszczepieni, ale nie mogli się zaszczepić, bo nie starczyło szczepionek?

0

Chcielibyście Cholo Simeone w Barcy? Według mnie mógłby fajnie ustawić niektórych do pionu. Wiem, że jego styl jest nieprzyjemny dla oka, ale jak widać działa.

0

@Coutinho007 Dziwi mnie to, że De Jong tak słabo gra, ma "swojego" trenera, swoją pozycję na boisku, a gra słabo.

0

@Coutinho007 No właśnie, jak takiemu Busiemu nie było trudno zagrać lepiej niż De Jong, to jaki kryminał gra holender?

0

@Coutinho007 Jak on zagrał dzisiaj lepiej niż De Jong.

0

@tristan87 Niezły Bait :D

0

@Admin030 On już chyba powinien okulary nosić :D

0

@barcelona97 Brak szczęścia to raczej przy straconych golach.

0

Klasyk, bramkarz mecz życia.

0

@rocky5 Zależy od piłkarza, każdy jest inny.

0

@panczo 100 %winy Lenglet.

3

@panczo Gdzie tu wina Ter Stegena? XD

0

@Barcaa12 Dobrze, że faulował, bo gość byłby sam na sam.

0

@Kondzix Co ty gadasz to wina De Jonga.

1

De Jong masakra.

0

@rocky5 No właśnie, jest stary, dlatego nie można go porównywać do jego okresu jak miał 20 parę lat.

1

Zdjąć tego Albe :D

0

@rocky5 Ty serio porównujesz te dwa okresy w jego karierze?

0

@barcelonaLM Wiesz Busi przynajmniej czasami tak zagra, De Jong wcale.

1

@Krzyszt8f_xd Jasne, rozumiem i też cię nie atakuję :) Co do tego, czy chcą na nas dobrze... W sumie powinni, bo żyją z naszych pieniędzy. Taką postawę jaką przedstawiasz się chwali, że nie wychodzisz i nie zarażasz, tylko widzisz nie każdy taki jest i wiele jest osób, które mają wywalone na innych i liczą się tylko oni i to, że kogoś zarażą mają gdzieś. Politycy są jacy są, ale szczepionkę tworzą osoby, które się na tym znają, politycy ją tylko kupują.

0

@marcin000019 Nie skrzydłowy, dlatego słabo wygląda na tej pozycji.

0

@barcelonaLM Przecież Busi kilka razy zagrał za kołnierz... Jeśli chodzi o De Jonga to raczej on nic nie robi w tym meczu.

0

@MarFan Z cadizem, który ograł real...

0

@Pawel1980 Jaki ignorancie? Haha, ja pisałem wcześniej, że jak się nie zaszczepić to masz nosić maseczkę, bo wtedy jesteś zagrożeniem dla siebie i innych xd.

1

@BarcaInfo Ja nwm, już kilka razy przez to, że nie było skrzydeł traciliśmy punkty, co robi Koeman na mecz przeciwko pewnemu autobusowi? Wystawia sklad bez skrzydeł... A jak.

0

@Pertezm Bez sensu Griezmann musi mieć napastnika przed sobą.

0

@MarFan A kogo miał zatrudnić? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?