3

@Barca1992 Jak nie strzeli to mu nie wypłacimy zaległej wypłaty :D

1

@VamosRakieta Wierzymy w cb, hat-trick i trzeci gol z przewrotki z połowy boiska w okienko poproszę.

4

@pt9 Dla mnie bez sensu krzywdzić dziecko.

5

@YeastMoss Nie, chodzi mi o to, że jest to naturalne jest to, że facet wychowuje dziecko z kobietą, bo tylko tak może powstać dziecko i z innego połączenia dziecka nie ma. Dlatego macocha, czy ojczym jest jak najbardziej naturalne o ile wychowuje dziecko z przeciwną płcią.

8

@YeastMoss Należy walczyć z wykrzywianiem rzeczywistości. Macocha czy ojczym to nie jest wykrzywienie, bo wtedy takie dziecko wychowuje się w normalnej rodzinie, gdzie jest mężczyzna i kobieta i dziecko ma odpowiednie wzorce wychowania.

0

@Junngeas Francja?

8

@YeastMoss Nie mogą mieć dziecka ze sobą, wtedy to nie jest ich biologiczne dziecko, bo jest to dziecko jednego z facetów/kobiet i sutogatki więc nie ich.

7

@baczmus Ja mam dwóch rodziców alkoholików, a uwierz, że nie chciałbym mieć dwóch ojców. Dziecko wychowywane w takiej rodzinie będzie obrażane w szkole i to będzie prowadzić do samobójstwa.

1

@MensculinVeB Narodowym jest piłka nożna.

0

@DaPi Każdy tak mówi ;)

13

@YeastMoss Osoba wychowana w skrzywionej rodzinie będzie miała skrzywiony obraz świata to raz, dwa to fakt, że w rodzinach jednopłciowych częściej dochodzi do samobójstw u dzieci (co mnie nie dziwi). Myślisz, że dlaczego pary homo nie potrafią zrobić sobie dzieci? Bo jest to wbrew naturze i nie powinni mieć prawa do ich adopcji, bo po prostu tak stworzony jest świat. Facet z kobietą ma dziecko, a inne połączenie nie działa.

12

@Fawrf Mega nudny sport.

12

@YeastMoss Otóż nie.

10

@Fhaku I po kij wtykasz Boga? Dla twojej wiadomości jestem ateistą, także nie trafiłeś ;)

13

@YeastMoss To nie jest rodzina w takim przypadku.

7

@SiSenior Adopcja dzieci.

4

@SiSenior Ich postulaty naginają rzeczywistość.

42

@SiSenior Serio porównujesz barwy narodowe, do osób, które chcą zmienić rzeczywistość? xd

51

@SiSenior Takie coś to idiotyzm, dlatego nie dziwi taka reakcja.

0

@michaleu Wolę Pumy z Soft foam ;)

0

@JacekM No dokładnie, wszystko powstało z kłamstwa.

0

@barcelona97 Plaskoziemcy chyba jednak, ale obie te grupy są odklejone od rzeczywistości.

0

@joloskyy Wiem, że zawierają, ale niektórzy z tego robią właśnie takie historie, że wywołują autyzm czy inne xd

0

@Denver Dlatego istnieje takie coś jak test na covid, który zrobisz przed szczepieniem. Edit. Poza tym na żadne szczepienie nie powinno się iść chorym.

0

@YeastMoss Jejku, ale objawy ma jak cięższa grypa. Wiem, że są lekkie raki, ale są też te śmiertelne i ogólnie rak jest groźniejszy od grypy. Poza tym popatrz na koszty leczenia obu tych chorób i konsekwencje leczenia. Chemioterapia itp.

0

@Barca1992 Nwm, dlatego napisałem, że raczej tak krótko działać nie będzie, a jak będzie w praktyce to się zobaczy z czasem.

0

@MarioVeB! Depay się po prostu opłaca i warto go rozważyć. De la Fuente jak na razie nie jest na poziomie pierwszej 11stki Barcy, może jako rezerwowy, ale coś nie widać, żeby Koeman na niego liczył.

0

@Barca1992 Może podadzą z czasem? Fakt, że bezsensu by to było jakby ona działała przez miesiąc, ale raczej tak krótko działać nie będzie.

0

@Barca1992 Nwm dla mnie nawet odporność na rok będzie dobra.

0

@lucas/catalan Dałem przykład, chodziło o to, że policja chce dać mandat, a ktoś się kłóci mimo, że wie, że złamał prawo i, że za to jest kara.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?