0

Dembuś świetnie :)

1

Siadło nieźle na wolej.

0

Ale bomba Griezmanna.

0

@masq Roberto lepszy, bo miał 2 asysty XD

0

Nie rozumiem jak można strzelać po ziemi w takiej sytuacji...

2

@FCB24 A kogo nowego wprowadza Koeman poza Minguezą?

2

@Bykunn Ale ty wiesz, że na Polaków nie działa pozytywne zachęcanie?

95

@lucas/catalan głupota w czystej postaci*

0

@cchesterr43 A no może, z roboty wróciłem, spać muszę iść :D

2

@kaamil1910 Tu akurat przesada.

0

@cchesterr43 Twój komentarz sugeruje co innego ;) Poza tym napisałeś coś, więc nie "obserwujesz tylko"

6

@MensculinVeB Według mnie 5-6 k na 3 osobową rodzinę to dobra sytuacja.

5

@cchesterr43 Zapytam kolejny raz. Co ma jego prywatne życie do kariery piłkarskiej?

1

@kaamil1910 Ja mam takich obydwu rodziców także... ;) A co do Maradony. On potrafił wziąć życie na barki, a jego rodzina ma hajsu jak lodu, więc mimo, że był uzależniony od narkotyków to potrafił ich utrzymać, wyżywić, a przy okazji dał milionom radość swoją grą. Dlatego należy go szanować.

0

@TheNekro94 Niektórzy mają nierówno pod sufitem, żeby pisać takie rzeczy.

1

@kaamil1910 XD niezły brat :D

0

@chosenone Ej no ale przecież Messi kiedyś zapalił jednego papierosa :V dlatego dla mnie nawet do top5 nie wchodzi. XD

0

@yzyr No nie, umarła jedna z największych legend piłki nożnej. To nie jest takie se coś.

0

@Rudi35 Idiotyczny komentarz.

1

@bixmix +1, żył jak chciał, ale to nie zmienia faktu, że piłkarzem był wybitnym.

1

@hoeniker A kogo Messi nie zjada? Mówmy o ludziach ;) Ale mimo wszystko klasę Maradony trzeba docenić.

1

@chosenone Ale ty napisałeś, że przez to jakie miał życie prywatne nie powinien być nawet w top3. To jest głupota, bo nawet jakby dziennie walił kilo koksu to i tak będzie 2 najlepszy po Messim i życie prywatne nie ma nic do tego. Bo poziom na top 2/3 prezentował mimo takiego stylu życia.

6

@chosenone Aha, czyli oceniasz to jak dobrym piłkarzem był przez to jak żył prywatnie... xd

0

@Kacper1432 Luisito.

0

@betonito Też mam taką nadzieję.

1

@FC1899Barca Bardzo, tylko, że dopiero teraz skończyłem pracę, dlatego piszę to w takim odstępie czasowym od końca meczu. ;)

0

@Zoker Ha remis :D

5

Breithwhite 2, Griezmann 1, Breithwhite >Griezmann, fakt nie opinia :D

1

Wieszacie w tym roku maseczki na choince? ;D

0

@Geble Kto niby ma 22 lata i ma za niedługo odpalić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?