AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembuś świetnie :)
1
Siadło nieźle na wolej.
0
Ale bomba Griezmanna.
0
@masq Roberto lepszy, bo miał 2 asysty XD
0
Nie rozumiem jak można strzelać po ziemi w takiej sytuacji...
2
@FCB24 A kogo nowego wprowadza Koeman poza Minguezą?
2
@Bykunn Ale ty wiesz, że na Polaków nie działa pozytywne zachęcanie?
95
@lucas/catalan głupota w czystej postaci*
0
@cchesterr43 A no może, z roboty wróciłem, spać muszę iść :D
2
@kaamil1910 Tu akurat przesada.
0
@cchesterr43 Twój komentarz sugeruje co innego ;) Poza tym napisałeś coś, więc nie "obserwujesz tylko"
6
@MensculinVeB Według mnie 5-6 k na 3 osobową rodzinę to dobra sytuacja.
5
@cchesterr43 Zapytam kolejny raz. Co ma jego prywatne życie do kariery piłkarskiej?
1
@kaamil1910 Ja mam takich obydwu rodziców także... ;) A co do Maradony. On potrafił wziąć życie na barki, a jego rodzina ma hajsu jak lodu, więc mimo, że był uzależniony od narkotyków to potrafił ich utrzymać, wyżywić, a przy okazji dał milionom radość swoją grą. Dlatego należy go szanować.
0
@TheNekro94 Niektórzy mają nierówno pod sufitem, żeby pisać takie rzeczy.
1
@kaamil1910 XD niezły brat :D
0
@chosenone Ej no ale przecież Messi kiedyś zapalił jednego papierosa :V dlatego dla mnie nawet do top5 nie wchodzi. XD
0
@yzyr No nie, umarła jedna z największych legend piłki nożnej. To nie jest takie se coś.
0
@Rudi35 Idiotyczny komentarz.
1
@bixmix +1, żył jak chciał, ale to nie zmienia faktu, że piłkarzem był wybitnym.
1
@hoeniker A kogo Messi nie zjada? Mówmy o ludziach ;) Ale mimo wszystko klasę Maradony trzeba docenić.
1
@chosenone Ale ty napisałeś, że przez to jakie miał życie prywatne nie powinien być nawet w top3. To jest głupota, bo nawet jakby dziennie walił kilo koksu to i tak będzie 2 najlepszy po Messim i życie prywatne nie ma nic do tego. Bo poziom na top 2/3 prezentował mimo takiego stylu życia.
6
@chosenone Aha, czyli oceniasz to jak dobrym piłkarzem był przez to jak żył prywatnie... xd
0
@Kacper1432 Luisito.
0
@betonito Też mam taką nadzieję.
1
@FC1899Barca Bardzo, tylko, że dopiero teraz skończyłem pracę, dlatego piszę to w takim odstępie czasowym od końca meczu. ;)
0
@Zoker Ha remis :D
5
Breithwhite 2, Griezmann 1, Breithwhite >Griezmann, fakt nie opinia :D
1
Wieszacie w tym roku maseczki na choince? ;D
0
@Geble Kto niby ma 22 lata i ma za niedługo odpalić?