AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid W sumie masz powód, bo większość polityków rzuca hasłami na prawo i lewo, a potem nie spełnia obietnic. Ale może on naprawdę chce dobrze. Są jeszcze dobrzy ludzie na świecie, może on takim jest.
0
@IronSanHybrid A może po prostu chce, żeby Barca odzyskała świetność i nie musiała sprzedawać miejsca z przodu koszulki i żeby wrócił tam UNICEF co byłoby wspaniałe?
0
@GeFcIo To wiem, ale są właśnie przypadki wzrostu ceny, a niestety teraz chciałem Ter Stegena kupić, a tu cyk +20k do ceny.
0
@GeFcIo Czy ja wiem, czy w dół, taki Ter Stegen kosztował 30k, a teraz 50k, Oblak kosztował 40k,a teraz 70k
0
@Rewolucja123 Semedo też "regularnie uczestniczył", tylko że go jechaliście, bo nie miał asyst. Roberto ma farta do tych asyst, bo gra niewiele lepiej niż Portugalczyk.
2
@Isso89 Stawka większa niż życie byś obejrzał, a nie jakieś aplikacje.
0
@Rewolucja123 Jeszcze ze skrzydłowych jest De la Fuente.
2
@KrolMadrytu Tego nie wiedziałem, to faktycznie problem. Z jednej strony dobrze, z drugiej zajebiście :D
1
@VenoM Niektórzy przez te 2 asysty z Betisem zapomnieli, jak Roberto jest tragiczny.
3
@Maker0 Chyba będą musieli sięgnąć do rezerw, albo próbować z Casemiro na ŚO.
3
@BarcaInfo Pedri komuś życie zniszczy XD
10
@BarcaInfo Dla mnie to jest naturalny następca Alby, strasznie do niego podobny i też z Valencii jak Alba.
0
@Anonymus0608 Marquinhosem gra mi się super, a Aouar jest w tym składzie, żeby Depay miał 10 zgrania. Poza tym ten Aouar ze stylem gry cień jakiś tragiczny nie jest.
0
@DaPi Wiem, że to się zdarza, miałem już tak nie raz, ale lubię fife i jestem z nią na dobre i na złe. Mimo że czasami mam ochotę pada rozwalić XD
0
@Transu96 @DaPi Spk :D, niekiedy są wkurzające mecze, ale dzisiaj i wczoraj gra mi się super i wygrywam wszystko po kolei.
2
Posiadam taki skład w fifie. Wrzucam go dla osób, które nie mają pomysłu na dobrą drużynę. Nie jest jakiś mega drogi, ale gra się nim przyjemnie i płynnie. https://www.futhead.com/21/squads/95150/
3
Wygrałem teraz w Division Rivals 8:1, a gościu miał w bramce Neuera, przypadek? Nie sądzę :D
1
@Triv44 Wilk i zając, to jest super bajka :D Albo sąsiedzi.
8
@AmigoBlancos Mam nadzieję, że real z grupy nie wyjdzie.
1
@Barwindg Standard :D
3
@jeyx77x Czy niedoceniony? Jest uważany za legendę, więc to chyba jest docenienie.
3
@MaziFCB Lewy ławkowy to będzie najlepsza pozycja :D
0
@Kidd No nwm, Sevilla pokonała Inter w finale Ligi Europy. Zeszły sezon był dziwny przez Covida, ten też taki raczej będzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kidd No medialność to poleci na łeb na szyję jak Messi odejdzie, ale ogólnie zespoły La Liga są silne, Barca, real, Atletico, Sevilla
0
@Cwaniak4 Depay to jest legenda mojego klubu i mój podstwowy zawodnik (gram nim na ŚPO), ma u mnie 108 meczów 130 goli i 70 asyst.
1
@Krzysiek_FCB Ja bym najchętniej zagrał w nowego Watch Dogsa.
1
@Kidd Na ostatnim miejscu? Że co? Messi sam nie świadczy o sile ligi.
0
@AV0CAD0 Ja kupiłem De Jonga i Dembele, jak kosztowali po 50 k, a teraz obaj kosztują niecałe 50 k.
0
@gmdfk Nie grałem żadnym z tej dwójki, więc nie doradzę. Ale gram Diego Carlosem i jest ścianą.