1

@IronSanHybrid W sumie masz powód, bo większość polityków rzuca hasłami na prawo i lewo, a potem nie spełnia obietnic. Ale może on naprawdę chce dobrze. Są jeszcze dobrzy ludzie na świecie, może on takim jest.

0

@IronSanHybrid A może po prostu chce, żeby Barca odzyskała świetność i nie musiała sprzedawać miejsca z przodu koszulki i żeby wrócił tam UNICEF co byłoby wspaniałe?

0

@GeFcIo To wiem, ale są właśnie przypadki wzrostu ceny, a niestety teraz chciałem Ter Stegena kupić, a tu cyk +20k do ceny.

0

@GeFcIo Czy ja wiem, czy w dół, taki Ter Stegen kosztował 30k, a teraz 50k, Oblak kosztował 40k,a teraz 70k

0

@Rewolucja123 Semedo też "regularnie uczestniczył", tylko że go jechaliście, bo nie miał asyst. Roberto ma farta do tych asyst, bo gra niewiele lepiej niż Portugalczyk.

2

@Isso89 Stawka większa niż życie byś obejrzał, a nie jakieś aplikacje.

0

@Rewolucja123 Jeszcze ze skrzydłowych jest De la Fuente.

2

@KrolMadrytu Tego nie wiedziałem, to faktycznie problem. Z jednej strony dobrze, z drugiej zajebiście :D

1

@VenoM Niektórzy przez te 2 asysty z Betisem zapomnieli, jak Roberto jest tragiczny.

3

@Maker0 Chyba będą musieli sięgnąć do rezerw, albo próbować z Casemiro na ŚO.

3

@BarcaInfo Pedri komuś życie zniszczy XD

10

@BarcaInfo Dla mnie to jest naturalny następca Alby, strasznie do niego podobny i też z Valencii jak Alba.

0

@Anonymus0608 Marquinhosem gra mi się super, a Aouar jest w tym składzie, żeby Depay miał 10 zgrania. Poza tym ten Aouar ze stylem gry cień jakiś tragiczny nie jest.

0

@DaPi Wiem, że to się zdarza, miałem już tak nie raz, ale lubię fife i jestem z nią na dobre i na złe. Mimo że czasami mam ochotę pada rozwalić XD

0

@Transu96 @DaPi Spk :D, niekiedy są wkurzające mecze, ale dzisiaj i wczoraj gra mi się super i wygrywam wszystko po kolei.

2

Posiadam taki skład w fifie. Wrzucam go dla osób, które nie mają pomysłu na dobrą drużynę. Nie jest jakiś mega drogi, ale gra się nim przyjemnie i płynnie. https://www.futhead.com/21/squads/95150/

3

Wygrałem teraz w Division Rivals 8:1, a gościu miał w bramce Neuera, przypadek? Nie sądzę :D

1

@Triv44 Wilk i zając, to jest super bajka :D Albo sąsiedzi.

8

@AmigoBlancos Mam nadzieję, że real z grupy nie wyjdzie.

1

@Barwindg Standard :D

3

@jeyx77x Czy niedoceniony? Jest uważany za legendę, więc to chyba jest docenienie.

3

@MaziFCB Lewy ławkowy to będzie najlepsza pozycja :D

0

@Kidd No nwm, Sevilla pokonała Inter w finale Ligi Europy. Zeszły sezon był dziwny przez Covida, ten też taki raczej będzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kidd No medialność to poleci na łeb na szyję jak Messi odejdzie, ale ogólnie zespoły La Liga są silne, Barca, real, Atletico, Sevilla

0

@Cwaniak4 Depay to jest legenda mojego klubu i mój podstwowy zawodnik (gram nim na ŚPO), ma u mnie 108 meczów 130 goli i 70 asyst.

1

@Krzysiek_FCB Ja bym najchętniej zagrał w nowego Watch Dogsa.

1

@Kidd Na ostatnim miejscu? Że co? Messi sam nie świadczy o sile ligi.

0

@AV0CAD0 Ja kupiłem De Jonga i Dembele, jak kosztowali po 50 k, a teraz obaj kosztują niecałe 50 k.

0

@gmdfk Nie grałem żadnym z tej dwójki, więc nie doradzę. Ale gram Diego Carlosem i jest ścianą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?