AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam pytanie, jest tu jakiś płaskoziemca? :D
0
@Kusco15 Ja znam taką parę, ale nie na studiach a w zawodówce. Edit ale osoba, się już nie uczy, bo skończyła szkołę.
3
@RosjaninBut No Suarez te asysty, które ma to zdobył przez przypadek.
5
@Krzychu1010 Są inne sposoby na dostanie raka mózgu :D
4
@tobiasson92 Chyba nie pamiętasz jak było za PO, że o uchodźcach nie wspominając.
0
@AduŚ07 Firpo zapowiadał się dobrze, był odkryciem La Liga, nikt ie wiedział, że tak się stanie.
0
@nadachu niezłe porównanie...
1
@lucca87 Ja się dziwię, że nikt nie wspomniał o Ndidim, ciekawy zawodnik.
2
@Art Wychodzi PS5.
1
@itmustbejoke Miał opóźnienie, bo były korki, a pamiętaj, że on też chcę coś zjeść, napić się itd.
7
@masq + 1, ludzie ich hejtują, a oni się trzymają swojego, a nie pod atencje.
0
@gontex Zależy, gdzie mieszkasz.
5
@NeroTFP Za to, że trzyma się swojego świato poglądu,nie jest chorągiewką.
9
@justfootball Ej ale Bosaka to ty szanuj.
13
@Ratamahatta Komorowskiego nie widzę.
1
@kerouac Do łagru z @sebasek99 , porządek musi być :D
1
@damianex10 Dzięki, łap herba ;)
2
@PatrychoO Platforma, Dark web dodaj znajomego, Fokus. Edit nie nowe, ale są spoko.
0
Pytałem wcześniej, ale zapytam jeszcze raz :D, leci gdzieś w TV Walia-USA?
1
@BarcaInfo Pewnie Bayern kupi Upamecano :/
1
@SiSenior Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka, ale uchodźców bym nie przyjął, bo jest kilka tych groźnych i cieszę się, że PiS ich nie przyjął, jak chciało zrobić to po.
0
@Artsssfc Bo na to wygląda :D
2
@Artsssfc Ja nie zgłaszam ;) "Konfidenci to nie my, ktoś dostanie dzisiaj w kły" edit. chyba, że ktoś serio odleci mocno.
1
@Szakalaka12369 Daj mu łapówkę, żeby tak nie pisał XD
0
@Artsssfc @justfootball multikonto? :D edit pewnie wawa.
1
@Przemek2323 Na końcu zamiast "demokracji" powinno być "więzieniu" i by się zgadzało ;)
1
@IronSanHybrid @l0Messini taki trzeba było kupić, a nie na rękę :D
4
@Artsssfc Raczej dość duży, patrząc po reklamach, chyba że któryś moderator chce nowe auto :D
0
@BarcaInfo Leci gdzieś w TV?
0
@MarioVeB! Już mam maturę od roku. ;) Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, więcej meczów, więcej do obstawiania i tak wygra najlepsza drużyna i najsilniejsi spotkają się na wyższych szczeblach i tak. A kadry, które się nie dostaną tak jak napisałeś będą czuć ogromny wstyd i to je napędzi, żeby w przyszłości grać lepiej.