0

Mam pytanie, jest tu jakiś płaskoziemca? :D

0

@Kusco15 Ja znam taką parę, ale nie na studiach a w zawodówce. Edit ale osoba, się już nie uczy, bo skończyła szkołę.

3

@RosjaninBut No Suarez te asysty, które ma to zdobył przez przypadek.

5

@Krzychu1010 Są inne sposoby na dostanie raka mózgu :D

4

@tobiasson92 Chyba nie pamiętasz jak było za PO, że o uchodźcach nie wspominając.

0

@AduŚ07 Firpo zapowiadał się dobrze, był odkryciem La Liga, nikt ie wiedział, że tak się stanie.

0

@nadachu niezłe porównanie...

1

@lucca87 Ja się dziwię, że nikt nie wspomniał o Ndidim, ciekawy zawodnik.

2

@Art Wychodzi PS5.

1

@itmustbejoke Miał opóźnienie, bo były korki, a pamiętaj, że on też chcę coś zjeść, napić się itd.

7

@masq + 1, ludzie ich hejtują, a oni się trzymają swojego, a nie pod atencje.

0

@gontex Zależy, gdzie mieszkasz.

5

@NeroTFP Za to, że trzyma się swojego świato poglądu,nie jest chorągiewką.

9

@justfootball Ej ale Bosaka to ty szanuj.

13

@Ratamahatta Komorowskiego nie widzę.

1

@kerouac Do łagru z @sebasek99 , porządek musi być :D

1

@damianex10 Dzięki, łap herba ;)

2

@PatrychoO Platforma, Dark web dodaj znajomego, Fokus. Edit nie nowe, ale są spoko.

0

Pytałem wcześniej, ale zapytam jeszcze raz :D, leci gdzieś w TV Walia-USA?

1

@BarcaInfo Pewnie Bayern kupi Upamecano :/

1

@SiSenior Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka, ale uchodźców bym nie przyjął, bo jest kilka tych groźnych i cieszę się, że PiS ich nie przyjął, jak chciało zrobić to po.

0

@Artsssfc Bo na to wygląda :D

2

@Artsssfc Ja nie zgłaszam ;) "Konfidenci to nie my, ktoś dostanie dzisiaj w kły" edit. chyba, że ktoś serio odleci mocno.

1

@Szakalaka12369 Daj mu łapówkę, żeby tak nie pisał XD

0

@Artsssfc @justfootball multikonto? :D edit pewnie wawa.

1

@Przemek2323 Na końcu zamiast "demokracji" powinno być "więzieniu" i by się zgadzało ;)

1

@IronSanHybrid @l0Messini taki trzeba było kupić, a nie na rękę :D

4

@Artsssfc Raczej dość duży, patrząc po reklamach, chyba że któryś moderator chce nowe auto :D

0

@BarcaInfo Leci gdzieś w TV?

0

@MarioVeB! Już mam maturę od roku. ;) Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, więcej meczów, więcej do obstawiania i tak wygra najlepsza drużyna i najsilniejsi spotkają się na wyższych szczeblach i tak. A kadry, które się nie dostaną tak jak napisałeś będą czuć ogromny wstyd i to je napędzi, żeby w przyszłości grać lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?