AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd Na ostatnim miejscu? Że co? Messi sam nie świadczy o sile ligi.
0
@AV0CAD0 Ja kupiłem De Jonga i Dembele, jak kosztowali po 50 k, a teraz obaj kosztują niecałe 50 k.
0
@gmdfk Nie grałem żadnym z tej dwójki, więc nie doradzę. Ale gram Diego Carlosem i jest ścianą.
0
@Rewolucja123 Ciężko z tym 42 tempa.
1
@AV0CAD0 Spk, dzięki to nie będę go zmieniał. Mi się wczoraj udało trafić niewymiennego Mendyego z realu :D
0
@AV0CAD0 Mam Frenkiego i fajnie mi się nim gra, ale chciałem zapytać, bo może Valverde jest lepszy.
0
Pytanie, kto lepszy na ŚPD w fifie, De Jong, czy Fede Valverde?
0
@Cwaniak4 Nie dostalibyśmy aż tylu bramek, ale raczej przegralibyśmy.
0
@Mat_Cat Jeśli jest się za PO, to na pewno, w innym przypadku dla każdego człowieka powtarzanie czegoś w końcu się przejada i zamiast śmieszne, jest to żałosne. No ale ludzie z opozycji muszą tworzyć kółko wzajemnej adoracji, gdzie za 8463929473 żart o Sasinie dalej dostaje się poklask.
0
@cat_r37 Jakoś nie widziałem, żeby ludzie się tu wyzywali od najgorszych, bo szybko są tacy użytkownicy banowani (słusznie), ale serio o byle co oznaczać moderacje, to naprawdę jest przesada.
5
@Chakalaka Jeszcze mniej śmieszne jest ciągłe powtarzanie tego samego. Żart jest dobry, ale przez chwilę, ale jak powtarzasz go ciągle, to robi się żałosny.
0
@cat_r37 Ok, ale takie kablowanie jest bez sensu. Całej la ramblii nie naprawisz. Rozumiem, jeśli ktoś odleci za bardzo i przesadzi.
1
@Chakalaka O żart o Sasinie. Takie nieśmieszne.
1
@bafi A przełączyłeś przełącznik od włączenia komputera? Taki jak przy listwach.
0
@Objectivo Cii nie pasuje do obrażania PiS.
3
@NeroTFP Pycha, a makówki to dopiero, zawsze na święta makówki są.
0
@Barca1992 Matematyka na najwyższym poziomie! :D
3
@kuz To trzeba na spokojnie usiąść, a nie tak hop siup. :D
0
@MesQueUnClub_87 Pewnie byłoby upomnienie, ale załóżmy, że miałby być mandat na te 4k. W sumie to nwm co bym zrobił, nwm właściwie, czy można wygrać potem taką sprawę, bo jak nie to po co się awanturować, jak te 4 k i tak będę musiał w końcu zapłacić, a po odrzuceniu mandatu dochodzi jeszcze sąd.
1
@Pawel13sz Kiedyś w jednym okienku transferowym były informacje, że Verratti jest blisko FC Barcelony. Miała się odbyć jego konferencja, na której miał powiedzieć publicznie, że chce odejść do Barcy. No i się nie odbyła. Do dziś ludzie z tego śmieszkują.
0
@MesQueUnClub_87 Będą łamać procedury, krytykować i co z tego wyniknie? Jedynie te osoby co będą łamać te właśnie procedury będą poszkodowane, bo dostaną mandat.
1
@sendesara Ta sytuacja jest naprawdę dziwna. Chciałbym, żeby jakiś z tych trenerów się wypowiedział na ten temat.
1
@MesQueUnClub_87 Nie twierdzę, że jest to dobre, no ale prawo jakie jest, takie jest i trzeba go przestrzegać. Wiesz jak w mieście pojedziesz samochodem 80km/h i dostaniesz mandat, to raczej nie kłócisz się, że prawo jest głupie, bo masz jechać 50. To twoja wina, bo jechałeś za szybko. Są ludzie co tego nie rozumieją, a ja nwm jak można tego nie rozumieć.
0
@Dankhog *Na konsoli w swoim domu :D
1
@MesQueUnClub_87 Wiesz, samowolka i łamanie prawa, to nie jest nic dobrego. Powinno się je przestrzegać, a jeśli nie to tak jak pisałem wcześniej-nie dziwić się, że zostałem za to ukarany, bo wiedziałem, że nie można tego robić, a i tak to zrobiłem.
0
@l0Messini @Kuczek szkoda, że te nowe Huaweie wychodzą bez wsparcia Google.
1
@MesQueUnClub_87 To nie jest znieczulica, ale prawo jest dosyć jasne. Powinno się go przestrzegać. Nie ma wytłumaczenia na łamanie prawa, ukradniesz coś-to ukradłeś, a to że byłeś głodny to inna sprawa.
1
@VamosRakieta Może zdobędzie haki na Koemana i będzie grać tyle co ty u nas :D
1
@Jakchcesz No to jest właśnie to, wchodzisz na La Ramblę, a tam 20 oznaczeń z czego 19 przez rewolucja123.
1
@MesQueUnClub_87 Proste, jesteśmy równi wobec prawa, jeśli nie można czegoś robić, to nie dziw się, że ktoś cię za to ukara. Tym bardziej jeśli tym kimś jest służba mundurowa, która ma "pomóc" przestrzegać prawa.