1

@MesQueUnClub_87 Wiesz, samowolka i łamanie prawa, to nie jest nic dobrego. Powinno się je przestrzegać, a jeśli nie to tak jak pisałem wcześniej-nie dziwić się, że zostałem za to ukarany, bo wiedziałem, że nie można tego robić, a i tak to zrobiłem.

0

@l0Messini @Kuczek szkoda, że te nowe Huaweie wychodzą bez wsparcia Google.

1

@MesQueUnClub_87 To nie jest znieczulica, ale prawo jest dosyć jasne. Powinno się go przestrzegać. Nie ma wytłumaczenia na łamanie prawa, ukradniesz coś-to ukradłeś, a to że byłeś głodny to inna sprawa.

1

@VamosRakieta Może zdobędzie haki na Koemana i będzie grać tyle co ty u nas :D

1

@Jakchcesz No to jest właśnie to, wchodzisz na La Ramblę, a tam 20 oznaczeń z czego 19 przez rewolucja123.

1

@MesQueUnClub_87 Proste, jesteśmy równi wobec prawa, jeśli nie można czegoś robić, to nie dziw się, że ktoś cię za to ukara. Tym bardziej jeśli tym kimś jest służba mundurowa, która ma "pomóc" przestrzegać prawa.

1

@Fawrf Ciekawi mnie jego zachowanie, nie rozumiem czemu on tak postępuje, że mu się ciągle chce oznaczać moderacje itp.

0

@l0Messini To ja tak samo najpierw p8 lite, teraz mam P30 lite i dlatego lubię Huawei, bo p8 lite był fajny, a P30 lite jest teraz super.

3

Jaka jest wasza ulubiona firma telefonów? Ja najbardziej lubię Huawei.

2

@Gosciuu Majonez, tylko Winiary.

1

Normalnie w tej fifie uwielbiam Depaya, co za karta! Jak do tej pory 108 meczów dla mojego klubu, 128goli i 67 asyst.

0

@DaPi Statham chyba grał w lepszych filmach niż ww. dwójka. Dlatego wydaje się najlepszym aktorem z podanej trójki. Ogólnie moim ulubionym aktorem jest Di Caprio.

1

@ramosik No to chyba ten Samsung s20 ultra, czy jakiś lepszy. Nwm jaki jest obecnie najlepszy samsung. Ja np. Bym się w iphony nie bawił, bo wolę androida ale ludzie mają różne gusta. Poza tym IPhone wydaje mi się, że jest dla atencjuszy, którzy chcą szpanować ugryzionym jabłkiem.

4

@DaPi Statham zdecydowanie.

1

Ile wy macie złotych piłek, żeby obrażać @BarcaInfo :D?

2

@ramosik Nokia 3310. Pancerny, możesz zagrać w snakea. A tak serio, to chyba najlepszy samsung.

1

@IronSanHybrid Wojna Polsko Polska :D

0

@K23K Ogólnie chodzi o "gorące dyskusje"?

0

@BarcaInfo A jest jeszcze nasz De la Fuente ;)

0

@Comentateiro W młodości siła! :D

0

@Krzychuuuu14 Ciekawe, w której rzeczywistości?

0

@PrinceDamon Tak, ufoludki istnieją :D

1

Tak ogólnie z anime polecam również Psycho Pass, bardzo ciekawa fabuła.

1

@Rastafarnianin Nie na netflix, ale za darmo na internecie: Steins gate, Zankyou no terror, Shingeki no kyojin. Edit, Death parade jeszcze jest spoko.

1

@Nerazzurro Ja za to nie widziałem, dwóch pierwszych, które ty wymieniłeś. Naruto też bardzo lubię, a Steins gate i Zankyou polecam, bo są naukowe. Ogólnie w Zankyou jest tyle powiązań logicznych, że to jest aż nie możliwe. Edit po moim Avatarze widać, że lubię naruto ;)

3

@BarcaInfo Oby został :)

0

Co do anime, jakie jest wasze top3?
Moje :
1.Death Note
2.Steins gate
3. Zankyou no terror

0

@4drian0 Takich fachowców w Polsce potrzeba! :D

2

@Colon Niby łoś, a refleks kota :D

0

@Persyfl Facet jest facetem, kobieta kobietą, z natury kobieta jest bardziej uczuciowa, mężczyzna bardziej Rozsądny. Porównujesz ludzi do zwierząt XD. A wiesz, że u zwierząt występuje pedofilia? To może ją za legalizujemy bo występuje u zwierząt? Takie głupoty piszesz, że nie wiem czy baitujesz, czy nie rozumiesz różnic między płciami i tego, że skoro z budowy człowieka wynika fakt, że facet zapadnia kobietę i inaczej się nie da (w sensie facet faceta, kobieta kobietę) i nie widzisz tego, że takich "rodzin" z dziećmi nie powinno być, bo nie mają prawa istnieć, to niech człowiek tego nie zmienia. Mózg u ludzi się rozwinął i tak się stało. Mamy go po coś, a jest on od myślenia i nie jest to wgl związane z wiarą, skończ mi to wpierać. A wszelkie leczenia chorób są jak najbardziej naturalne, bo chcemy przetrwać. Dzieci w parach homo nie są naturalne i dlatego taka para nie powinna mieć dzieci. Cieszę się, że ludzi takich jak ty jest 2-3% (poparcie Biedronia).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?