AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barpol11 A Haunted House
0
@Piorun Jeden był wypożyczony z Juve bodaj, a drugi to ten nasz :D
0
@Coutinho007 W końcu, bo i w reprze też wszystko grał.
0
@Senyer Wszystko jest możliwe :O
0
@Coutinho007 No, tylko teraz Koeman ma taką sytuację:
Alena? Puig? No w sumie taka głupia sytuacja wyszła...
1
@Coutinho007 Jaki tier ten Koeman, bo fejkiem zalatuje? :D
0
@Coutinho007 No i tak jak Alena siedzi od początku sezonu na trybunach :D
1
@Coutinho007 Ale Koeman go tak ustawiał w sparingach przedsezonowych.
0
@Piorun Chodzi o innego piłkarza.
0
@Piorun To chyba ŚPD jest.
0
@Barwindg Truskawkowe najlepsze. Albo zielone borseto.
0
@Encore Zaraz się kładę, bo z roboty wróciłem :D
0
@Ojciec5tkidzieci Musztarda najlepsza.
0
@neeed I sprzedali go za tyle samo co kupili, strzelił kilka ważnych bramek, jak dla mnie transfer na +.
7
@Kwasiak98 @VamosRakieta tęsknimy :D
2
@Kajtek77 Gra, na którą wszyscy czekali, a nie jakieś Cyberpunki, czy inne Assassiny.
2
@DaPi No robiło się tak :D
1
@Gh0st Grałem w obie i 2 lepsza. Jak przyjdzie wypłata, to WD legion zawita ;)
0
@Max112 Asekurować powinien ŚPD, a nie PS, PS jest od atakowania, fakt, że może pomagać, ale głównie jest od ataku. Roberto w obronie to parodia i jest pierwszy do wywalenia.
0
@kuz Z obecnych? Lepiej nie. W przyszłości Michał Żuk.
0
@Max112 Co ma prawe skrzydło do Prawego obrońcy? Jak już to ŚPD powinien pomagać w obronie. Na prawym skrzydle teraz świetnie gra Dembuś.
0
@Max112 Ty patrzysz na mecze? Wszystkie gole padają z prawej strony, czyli od Roberto i Pique. Roberto to powinien być rezerwowym Desta.
1
@Encore Na ch Depay niemal za free, jest rasowa "9" Braithwaite :D
0
@Rewolucja123 To powinny być 3 gole, a nie pech. Nic go nie usprawiedliwia, on jest napastnikiem, a nie bramkarzem, żeby strzelać z 10 metrów obok bramki.
0
@Max112 Kto tam nie popełnia kryminałów? Ty widziałeś co gra Pique i Roberto? Jedynie Alba kryminałów nie robi.
0
@Rewolucja123 Tamte 3 sety zepsute przez Griezmanna to jak na piłkarza takiej klasy powinny być 3 gole, a potem jeszcze karnego spieprzył.
0
@Rewolucja123 No Messi ma załamanie, ale on nie miał 3 sam na sam w jednym meczu.
2
@Pertezm Ale co można powiedzieć, jak on serio gra słabo? Gość kosztował 120 mln, przychodził do nas jako gwiazda, mistrz świata, a gra jak jakiś Braithwaite. Też jest mi go szkoda, bo lubię go jako piłkarza, ale no jest słaby u nas i to jest fakt.
0
@Rewolucja123 No właśnie "coś tam", nie uważasz, że na piłkarza tej klasy, za 120 mln te "coś tam" to za mało?
0
@Polnar Czemu? Jak na takiego rywala jak Polska to mega średni mecz.