3

@tobiasson92 Uwaga spojler W TWD weterynarz dał radę uratować człowieka także ;)

7

@Rudi35 Ta i wywołują autyzm xd

35

@zadafcb No nie do pomyślenia to jest... Zmuszali ją do pracy w pracy...

62

@icon3520 Tak, wszczepią Ci czip, żeby cię szpiegować itp. XD Albo przed szczepionką zapytają na kogo głosowałeś, jak na opozycję to od razu arszenik ci wstrzykną :D

2

@Sulimo Wodzionka a nie jakieś czerniny.

3

@DaPi Ja polecam ogórkową ;)

1

@Sulimo Flaczki mniam.

0

@vangoor Widziałeś pół youtuba?

3

@Wossi61FCB Obierki w tytce pod choinkę im :D

2

@HERORICH2 Zawsze go widziałem w Atletico, jakoś mi tak pasuje do nich. Zawsze mi się wydawało, że do nich trafi, jaja będą jak będzie tak serio :D

6

@NeroTFP Ja się cieszę, że Dembele dobrze idzie :)

38

@BarcaInfo Dembuś kozak, cieszę się, że w niego wierzyłem i nadal wierzę. Ludzie zapomnieli, że jak jest zdrowy to jest kotem.

0

@Nano22 Za wcześnie, jego sytuacja może się zmienić o 180 stopni (oby nie), ale nie tacy piłkarze nagle zapominali jak się gra (patrz Coutinho)

0

@michal26 Science fiction z Di Caprio ;)

0

@ShinobiQWE Dlatego trzeba mieć nadzieję na Haalanda ;)

0

@Murazor Przyszedł nowy trener od fizyczności, nowi lekarze. To na pewno miało wpływ.

2

@Chakalaka Fajnie masz :D

0

@socha Spk, zabójstwo czy kradzież- kara śmierci obowiązkowo XD

0

@LeoMessi1994 Moja ulubiona postać z BB i BCS. Jeszcze sam Saul też kozak.

0

@lucca87 Może Ndombele?

0

@Granto @lucca87 Chyba, że uważamy Fatiego za N to wtedy Depay.
-----------------------Fati---------------------
Depay/Konrad---Griez/Pedri------Dembuś/Trincao (Zakładając, że Leo odejdzie)

0

@Granto No właśnie Pedri powinien być rezerwowym od Griezmanna (zakładając, że kupimy Hallanda), wtedy Fati LS, Dembus PS (Jak Messi odejdzie).

5

@Rewolucja123 Fati to skrzydłowy, a Halland to jest czołg i talent na miarę Mbappe. Według mnie to jest must have. Jak widziałem jego mecze to takie WOW, gość biegnie, nikt go nie zatrzyma, nikt go nie przepchnie, a jak odda strzał to rakieta leci.

3

Też uważacie, że dobrze by było sprzedać Cou i kupić w jego miejsce N typu Halland? Bo wtedy Griezmann miałby 9 przed sobą, na LS grałby Dembele/Fati. Na "PS" Messi.

-----------------------Halland--------------------
Dembus/Fati---Griezmann-----Messi

0

@itmustbejoke Jak jeden z nielicznych próbuję coś sam i gra odważniej niż taki Rakitic, czy Griezmann. Jak dla mnie ok, ale to nadal nie jest ten jego najwyższy poziom. Może dać więcej, ale patrząc na nasz zespół to każdy gra gorzej niż potrafi nawet Messi. Jedynie Dembele zaskoczył poziomem, bo np. ja się nie spodziewałem, że będzie grał tak dobrze.

0

@socha Ok, ale ty porównujesz urwanie nogi do zdjęcia koszulki xd

0

@socha Nie porównuj żelaznych przepisów jak spalone do zdjęcia koszulki. Za zdjęcie koszulki przez piłkarza nikt nie cierpi. Ja rozumiem, że dostał żółtą bo takie są przepisy, ale nie porównuj urwania nogi do zdjęcia koszulki.

1

@socha Urwanie nogi, a pokazanie koszulki xd

0

@MESSIah16 Bez sensu jest takie wciskanie na siłę.

0

@Pertezm Każdy ma swój gust. Ja uwielbiam Davida Ville za te rogale, które strzelał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?