AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@polishtoaster No, gra tragicznie.
0
@Ghotti Setien to ty?
0
@MarFan To wina Bartomeu, że Koeman wystawia Cou na skrzydle xd?
0
@polishtoaster Aha, a za niego Firpo xd
0
@elplacek44 On powinien grać tam, gdzie gra Griezmann, a nie na skrzydle. Ale ogólnie to powinien odejść.
0
@fantasyh No, też mi się tak wydaje i tak jak ty twierdzę, że szczepionkę tworzą osoby, które się na tym znają.
0
@CuttingHead Może jeszcze wywołują autyzm? XD
0
@BrzydkiAS Nie pisze, że został, to były słowa komentatora, a mnie to rozbawiło.
0
@kiper09 Raczej nie, bo jest 2 razy wolniejszy od Dembele.
14
Dembele się rozgrzewa :)
8
Bardzo się cieszę z wymiany Semedo na Desta.
0
Dalej nwm co chciał zrobić Minguesa
1
@MESSIah16 No nie było takiej sytuacji i faktem jest, że jest jakieś ryzyko, ale jednak opracowują to ludzie, którzy się na tym znają. Ciężko powiedzieć co z tego wyjdzie, a że nie jestem wszechwiedzący to nwm :D
0
@draxidox Dziwnie piszesz Coutinho. :D
0
@MESSIah16 Wiesz, że pytanie brzmiało inaczej?
0
@CuttingHead Wiadomo, że są ale nie w takim stopniu, jak przed szczepionkami.
0
@CuttingHead Co pokanały szczepionki? W cholere chorób, jak gruźlica, tężec, odra, świnka. Jak się nie zaszczepisz na koronę to stosuj się do obostrzeń, cały czas mi o to chodzi.
0
@Krzyszt8f_xd Spokojnie, bez agresji. Nwm czy będę pierwszy w kolejce, bo mam 20 lat i też dobre zdrowi także... Chodzi mi o to, że jest dużo starszych osób, które będą szły na tą szczepionkę, ale tak jak wyżej napisałem, że nie koniecznie wszyscy zdążą, bo w pierwszym rzucie nie będzie ich nieskończoność. Poza tym rozmowa też dotyczyła tego, że osoby, które się zaszczepią nie będą musiały przestrzegać wszystkich obostrzeń. To jest raczej logiczne, choć niektórzy tego nie rozumieją. A tak na marginesie to nwm czy wiesz, ale to nie nasi politycy stworzyli tą szczepionkę.
0
@BrzydkiAS Czym? Nie zagrał jakichś mega zawodów, gol na konto bramkarza.
3
@YeastMoss Ehh nie rozumiesz.
1
@YeastMoss Ale są kobiety, które te jajniki mają i normalnie rodzą, a ta by mogła gdyby nie choroba, ale jeszcze nie było, nie ma i nie będzie geji i lesbijek, które ze sobą zrobią dziecko, bo nie jest to możliwe.
1
@YeastMoss Całkiem inna sytuacja, nie rozumiesz.
1
@baczmus Jakaś nauka jest, jak jesteś mądry, to zrobisz na odwrót do swojego ojca i na jego zmarnowanym życiu wywnioskujesz jak nie robić (przynajmniej tak jest w moim przypadku).
0
@Bobo25 @BrzydkiAS tak komentator powiedział co jest zabawne.
2
@YeastMoss Ale są ludzie zdrowi, którzy mogą mieć dzieci, ja za to nie widziałem homo, którzy zmienili gamety.
2
@YeastMoss Wynika, dwóch facetów i dwie kobiety nie przekarzą dziecku tego co wzorzec męski i żeński.
1
@YeastMoss Nie wszystko co w naturze jest "naturalne", bo występuje u zwierząt... Tym tokiem rozumowania pedofilia, Nekrofilia i zoofilia powinny być legalne, bo występują u zwierząt. Chodzi mi, że naturalnie facet z facetem i kobieta z kobietą nie zrobią dziecka i dlatego jest to sygnał, że takie pary nie powinny mieć dzieci i z natury ich nie mogą że sobą mieć. Dlatego nie powinni mieć prawa ich adoptować. Druga sprawa to fakt, że jednoplciowe pary nie przekarzą takich wartości jak NORMALNA (bo taka jest para kobiety i mężczyzny, inne połączenie nie) para.
4
@viscajasiek Nie, bo gdyby nie choroba, to mogliby je mieć.
7
Vinicius gracz meczu hahahhaha
0
@AmigoBlancos Wypadek przy pracy. Poza tym Barca ostatnio łapie formę.