AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dankhog Skąd wiesz, jak nawet nie gra?
39
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony grą Desta, który już teraz gra lepiej niż Semedo, a trzeba pamiętać, że jest bodaj 7 lat młodszy. Oby rozwinął się jeszcze bardziej :).
0
@FanBarcy22 Nwm, ale jak dla mnie jest jednym z tych pewniejszych w obronie, mimo, że nigdy nie był w tym aspekcie najlepszy (co źle świadczy o naszej defensywie), ale to jest profil ofensywnego LO i ze swojej roli dobrze się wywiązuje. Czasami fakt irytują te podania na siłę do Leo, ale notuje asysty, strzela gole, więc jak dla mnie jest spoko.
4
@FC1899Barca UWAGA SPOJLER, Bez sensu, strzelają do niego z 5 metrów i nie potrafią trafić full auto XD.
2
@insp1re Ja bym się wyprowadził xd
1
@jakub1906 Raczej słabe liczby :V
0
@4drian0 Wiesz stacje benzynowe są otwarte ;)
2
@Yosemite Duet doskonały :D
0
@RomanHoffer W sensie tęczowa?
0
@Hubert98 Znaczy ja wiem, że to nie jest ekspert, ale jakieś pojęcie o fifie ma. A jak widać kolega wyżej potwierdza to, że lepszy bramkarz nie jest opłacalny.
0
@Newo21 Ok dzięki wielkie, czyli PLKD miał rację.
1
Mam pytanie dotyczące fify. Czy lepszy bramkarz daje cokolwiek? W sensie, czy opłaca się wydać 60 k na Ter Stegena. Bo narazie mam na bramce Neto, bo PLKD mówił, że nie ma różnicy między takim Neto, a lepszymi bramkarzami i właśnie pytanie, czy to prawda?
0
@Coutinho007 Nwm czemu, ale to nie zmienia faktu, że Mingueza zwalił to po całości.
0
@Ojciec5tkidzieci Wyspa Tajemnic najlepsza ;)
0
@Coutinho007 Nie ważne co zrobili, ważne co odwalił Mingueza... Chłop walnął tą piłkę jakby strzelał na bramkę rywala.
0
@Coutinho007 Że co? Mingueza można powiedzieć, że samobója wsadził i to on jest najbardziej winny i co do tego nie ma nawet najmniejszej wątpliwości.
0
@PatrykBarca Minguezą miał masę błędów i tylko cudem czyste konta, Araujo grał nieporównywalnie solidniej.
2
@VamosRakieta A no tak wina Desta, że Mingueza bramki pomylił xd
0
@PatrykBarca Nieważne, że zagrał 2 mecze, ważne jaki poziom w nich prezentował, a był w nich ścianą. Puig ostatnio zagrał, a jakoś byli inni do tego by grać.
0
@13th Wiem, że nie powinno się życzyć choroby itp. Ale koronawirus Roberto może wyjść na dobre.
1
@bartekvisca Jest 4 takich jeszcze, Fati, Pedri,Araujo i Puig.
0
@PatrykBarca Wolno mówić źle, ale nie obrażać od leni, bo dla mnie on leniem nie jest.
15
@PatrykBarca Kiedy chcesz być zabawny, ale zdajesz sobie sprawę, że obrażasz od leni gościa, który zarabia w rok tyle co ty nie zarobisz przez całe życie... XD
0
@Bartek22 Lepsze, ale każdy ma swoje zdanie. Dorzuciłbym jeszcze Zankyou no terror, bo jest genialne.
0
@Divus Jezu... Zrozum, że nie wszyscy zdążą się zaszczepić, bo nie ma tyle szczepionek na raz. Czego nie rozumiesz?
0
@PrinceDamon Dla mnie atak tytanów jest gorszy od tamtych dwóch, a względem zagadek i głębi fabuły to dopiero. Do tego coś co mi zepsuło Atak tytanów to UWAGA SPOJLER, wybranie, by Armin żył, a nie Erwin co jest idiotyczne.
0
@tommyVERceti Co ty piszesz XD Dlaczego są ludzie na wózka inwalidzkich? A no tak bo każdy ma takie samo ciało i oni z własnego wyboru sobie nie czują nóg np. XD
0
@Bartek22 Ty chyba Steins gate i Death Note nie widziałeś, jak twierdzisz, że atak tytanów najlepsze anime.
0
@BrzydkiAS No widać progres, bo 4 miesiące kontuzji nie miał.
12
@tommyVERceti A co mu ma się przestawić? Ty myślisz, że on chce mieć te kontuzje? xd