AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@puyol_presidend5 Co to za nagroda the Best? Przy Messim i Ronaldo, którzy szukają formy? Poza tym tą nagrodę wygrał mu Bayern, a ZB Suarez sam sobie nabił. Neymar inna pozycja. Ciężko jako skrzydłowy wygrać ZB. Ale na sam wpływ na grę to Polak nie ma podjazdu do tego, poza tym nie trzyma poziomu przez tyle co Brazylijczyk.
0
@Esio Panie, jakie koncerty ja się pytam? Pandemia jest :D edit. Każden jeden by chciał Zimmermana słuchać, ale robić to nie ma komu ;D
0
@BarcaInfo Ponoć Griezmann i Pique jako reżyserzy XD "La decision 3 Messi time"
0
@rocky5 waszym? Ty będziesz tym łapiącym? :D
0
@puyol_presidend5 Zaślepiony to ty jesteś, jak napastnik, który nie wygrał żadnego złotego buta grając w najlepszej drużynie swojej ligi, która jest hegemonem może być lepszy od typa, który wygrał to 2 razy?
0
@puyol_presidend5 XD, Suarez>>>>lata świetlne>> Lewandowski. Tak jest dobrze.
3
@Fawrf Szkoda, że odszedł on, a nie Pedro.
0
@MesQueUnClub_87 Najbardziej medialna, więc najważniejsza.
0
@MesQueUnClub_87 Muszę zobaczyć.
0
@puyol_presidend5 Bo gra w drużynie, która wygrała wszystko? Wiadomo, że będzie droższy gracz z lepszej drużyny. Poza tym to co jest teraz nie ma znaczenia, bo Suarez ustawił poprzeczkę tak wysoko, że Polak nigdy tam nie doskoczy. Poza tym 3 lata to Suarez zajebiście w Barcy grał, a wcześniej? W Liverpoolu jak wygrywał ZB to był słaby?
0
@MesQueUnClub_87 Widziałem tylko bogowie ulicy :V Nie wymieniłeś najważniejszej roli Mysterio z Spider-Man far from home.
1
@maroon To wtedy błotem się smarować, w predatorze działało. Schwarzenegger dał radę, to i my damy :D
1
@Jakchcesz Co za hamstwo nie? Tak nam reklamy jakąś la Ramblą zakłócać :D
2
@MensculinVeB No spoko jest, ale są lepsze i przede wszystkim nie filmy anime, a odcinkowe.
0
@puyol_presidend5 Teraz by miał pierwszy skład, kilka lat temu nie. Suarez swoim poziomem ogólnym wyniósł się na poziom, gdzie lewy może patrzeć w górę i nawet go nie zauważy. A ten prime Suareza to była cała kariera, bo jakieś 10 lat. Każdy piłkarz gaśnie przy końcu kariery. Poza tym popatrz kogo ma lewy do pomocy, a kogo miał Suarez poza Messim?
0
@msmsms Weź rower, wtedy nie złapią ;D
14
@msmsms Ubierz moro, czołgaj się, to cię nie złapią :D
0
@MesQueUnClub_87 Ja nawet do nie opóźnionego tak gadam, ale na żarty ;D Choć jest trochę głupi, więc coś w tym jest :V Ale jak ktoś jest np. złodziejem, to ty go nazwiesz osobą, która bierze rzeczy obcych? Jak ktoś na cb sika to mówisz, że deszcz leci?
0
@MesQueUnClub_87 Jakbym był piz** to czemu nie? Jak ktoś jest debilem to powinien być tak nazywany, a nie "mniej inteligentym" my mamy 5 lat? Bo wygląda to tak:Mamo, on powiedział debil!!!!
@Mow_mi_Douglas Jak ci nie wychodzi to albo starasz się za słabo, albo po prostu mimo wszystko jesteś za słaby i tego nie przeskoczysz, ale licz się z tym, że ktoś może cię obrażać, że na siłę wciskasz się tam, gdzie jesteś za cienki. Koeman na pewno ich tak nie nazywa, ale to z szefem to był przykład, chodziło ogólnie o człowieka.
2
@kazbychu To zależy od rodzin, ja z moją mam podział obowiązków, a to że kobiety w innych rodzinach dają se wejść na głowę to nie moja wina. Ktoś im każe to robić? No właśnie, a mi prawo każe zapieprzać do 65.
0
@puyol_presidend5 Ty serio porównujesz gościa, który jako napastnik nie wygrał złotego buta, jak jeszcze był Aubameyang w bvb to przegrywał z nim o króla strzelców grając w lepszej drużynie, który jedyne co potrafi to wykańczać świetne piły od kolegów (dowód repra, gdzie ten "najlepszy" jest na poziomie swoich kolegów, czyli w większości średniaków) bo nie umie sam nic stworzyć do Suareza, który jest chyba najlepiej kreującym napastnikiem świata, który zdobył 2 złote buty, w czasach świetności Leo i Ronaldo, a nie przy schyłku ich kariery (choć lewy nawet tego nie potrafi, bo przegrał z gościem z potężnego xd Lazio) . Zdobył ZB w2 najsilniejszych ligach, grając w Liverpoolu, który był dość średni i mocnej Barcy. Jak zaślepionym trzeba być, żeby wgl stawiać ich na równi, a co dopiero polaka wyżej? Dla mnie to jest jeden z największych nonsensów w piłce nożnej.
0
@Matt_i1992 Ten mój przykład to nie konstruktywna krytyka, tylko podziękowania miały być, teraz jak to czytam to faktycznie brzmi jak taka krytyka lekka. Mi chodziło o to, że niektórzy to bronią piłkarzy nwm za co, chyba za wygląd, bo nwm. Jak grają padake, to grają padake, a nie "słaby futbol". Trzeba nazywać rzeczy po imieniu, a nie się szczypać w język całe życie. Oczywiście nie można iść w drugą stronę i rzucać przekleństwami na prawo i lewo.
0
@Mow_mi_Douglas Czyli jak ktoś w twojej firmie będzie się opieprzać i ciągle coś psuć, to mu powiesz "brawo, jesteśmy z cb dumni, świetnie to zj****eś."?
3
@Jakchcesz Ale co tu się targować? To są suche fakty, czemu ktoś kto krócej statystycznie żyje ma dłużej pracować? I nie ważne jaka by to była płeć, bo w drugą stronę też byłoby źle. Najlepiej jakby była równość, mimo że kobiety żyją dłużej.
0
@Jakchcesz Nwm czy chciałeś zabłysnąć, ale chodziło o stosunek pracy do wieku umierania.
0
@marcin000019 Daj jej palec do tej buzi i zobacz, czy cię ugryzie :D
2
@Jakchcesz No nwm, ale fakty są takie, że kobiety idą wcześniej na emeryturę, a dłużej żyją. Wg cb to sprawiedliwe, to ta równość? xD
0
@puyol_presidend5 Co ty gadasz xd? Za teraz ok lewy jest lepszy, ale jak patrzeć na całą karierę to Polak nie ma nawet podjazdu do Luisa.
0
@puyol_presidend5 Z tym, że caloksztaltem jest lepszy, przecież to idiotyzm takie coś napisać. On nawet podjazdu nie ma do Suareza, do Neya bliżej, ale i tak nie jest piłkarzem na jego miarę.
0
@Toretto Brawo Dom!!!