0

@Bykunn To jest toksyczny związek o ile właśnie ktoś nie przesadza z alkoholem, a jest nazywany od alkoholików.

0

@Gall Garcia będzie mieć Pique, jako wzór.

0

@Bernard777 Ale ty wiesz, że 5 baniek to wierzchołek góry lodowej? Jeszcze hajs za podpis dla piłkarza, coś dla agenta, a także płaca piłkarza.

0

@BorzyKrzys To ty chyba Chłopaki nie płaczą i Poranka kojota nie widziałeś.

0

@barcowy1899 Eric już raczej nasz jest.

0

@masq Ch** z hajsem, biorę telewizor. :D

0

@Nocturno A, to przepraszam. :D

4

Komentarz usunięty

1

@ShinobiQWE No to bardziej dwulicowość jest, choć kłamstwo się z tym wiąże.

0

@ShinobiQWE No różni są ludzie, też nie lubię kłamstwa, ale jak się z kimś poznaję itp. To mówię mu tylko takie rzeczy, które chce by wiedział.

3

@paweldunajecfcb Wyspa Tajemnic, Interstellar, Incepcja.

1

Komentarz usunięty

1

@Mario96w Hahaha ta jeszcze z kilku stron XD

1

@Barwindg No w sumie fcbarca mma. :D

3

Jak myślicie, będzie kiedyś spotkanie Fcbarca.com? Bo ciekawe by to było. Każdy by miał naklejkę z nickiem na sobie :D

0

@NeroTFP No ciekawe właśnie, też się kiedyś nad tym zastanawiałem.

0

@Oskar00 Shame on you!!!

0

@jeyx77x Niekonircznie, bo jeszcze nigdy nie miałem sytuacji, że typ na 15 strzałów wsadził 13 goli. :O

1

Do ludzi co grają w Fifę, polecam tego Aouar freeze. Teraz w 4 lidze(mecz o awans do 3) wygrałem 16-1, a Aouar strzelił 13 goli w jednym meczu :O Ma zajebiste wykończenie.

0

@maroon Nie wierz, mam prawko od 2 lat i ani razu nie jechałem nawet po kropelce alkoholu, bo raz, że piję jedno piwo raz na kilka miesięcy, dwa, że chcę być policjantem i nie chcę sobie nasrać w papiery, a trzy, że jeżdżenie pod wpływem to po prostu debilizm i za takie coś powinno się z automatu odbierać prawko. Jest to zagrożenie, nie tylko dla siebie, ale też dla innych ludzi na drodze. To samo tyczy się narkotyków.

11

@maroon Rzucam.

0

@Getek Gaya powinien zastąpić Albe w przyszłości. To jest jego klon.

3

@konrad1661 Zrozum, że on pewnego poziomu nie przeskoczy. Piłkarze dzielą się na trzy grupy, dobrych, średnich i słabych. Breithwhite jest średni i nie awansuje do topu napastników. On ma 28? Albo 29 lat. Na to już za późno.

5

A narzekacie, na notatniku na takie czapeczki będą do 2050 r. czekać. :D

0

@Kapitan_SW Mnie wkurza te przehajpowywanie go.

1

Właśnie wygrałem z typem w Division Rivals 11-5 xd

0

@marcin000019 Pedri kosztował 7mln około Pedri>Cou.

0

@pt9 Tak tak, Messi też kiedyś miał problemy, może z wiekiem będzie lepiej.

0

@pele1282 Kurde, jak jest zdrowy to jeden z najlepszych na boisku. Oby go kontuzje omijały, bo widać, że jest to piłkarz, który prezentuje wysoki poziom.

0

@Krzychu1010 Dowód osobisty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?