AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pertezm Co nie? Fajny strzał miał. Tzn podanie do Ter Stegena.
1
@Janiama Las Palmas okradzione w biały dzień.
0
@Barca25 tak gra większość drużyn La Liga.
0
@Nozyk Widziałem, najlepszy DM świata. Szkoda, że już się zestarzał :/.
0
@Explode De Jong badyl?
0
No i rozwaliliśmy ich 1:0. :D
1
@Nozyk Strzału Busiego nie widział?
0
@Nicko Bez niego to byśmy tracili 2 x tyle, jak nie więcej.
0
Ter Stegen, jaki to jest filar. Bez niego byłoby tragicznie.
0
@ChampionLW Cała połowa to pierwsze minuty?
3
@ChampionLW co ty gadasz? W pierwszej połowie był jednym z najlepszych.
0
Czemu Pjaniciovi nie da? Chociaż jednego.
0
@Pogba Nie, że zmiennymi ogólnie 7-8 mln.
0
@zorf O Pedrim tak mówili piłkarze w Las Palmas.
0
@Elosek Zależy czy pytasz o trybunę, czy o bramkę ;D
0
@BulaKG Tragedia to jest.
0
@zorf No, trzeba ZMIENIĆ wymowę XD
0
@Pogba Takie coś istnieje? To tak można?
0
@Paradoks Dziwnie piszesz Fati.
0
@Batys A komu to potrzebne? A na co?
0
@Volk Kurde, myślałem, że doleciała do tej Ramosa. :/
0
@czesctuam Refleks kota.
0
Dembele jak Messi :)
0
@SinMistico Jest przecież Trin... No nie ma kim straszyć xD
1
Ter Stegen kot.
0
Braithwaite Assassin xD
1
@Coutinho007 Żeby być niewidocznym przez 90% meczu?
0
W końcu!!!! Uruchomienie skrzydłowego, ile to czasu minęło.
0
@LucasW123 Wiesz, z drugiej strony to ta Huesca walczy o utrzymanie.
1
@Kwiatek67 Piszą, że jest słaby, często też piszą jakby on specjalnie dostawał te kontuzje. Już nie chcę pisać o idiotycznych szklankach Dissblastera z napisem "Dzbanbele", bo chętnie bym mu taką na twarzy rozwalił za śmianie się z czyjejś krzywdy.