1

@Pertezm Co nie? Fajny strzał miał. Tzn podanie do Ter Stegena.

1

@Janiama Las Palmas okradzione w biały dzień.

0

@Barca25 tak gra większość drużyn La Liga.

0

@Nozyk Widziałem, najlepszy DM świata. Szkoda, że już się zestarzał :/.

0

@Explode De Jong badyl?

0

No i rozwaliliśmy ich 1:0. :D

1

@Nozyk Strzału Busiego nie widział?

0

@Nicko Bez niego to byśmy tracili 2 x tyle, jak nie więcej.

0

Ter Stegen, jaki to jest filar. Bez niego byłoby tragicznie.

0

@ChampionLW Cała połowa to pierwsze minuty?

3

@ChampionLW co ty gadasz? W pierwszej połowie był jednym z najlepszych.

0

Czemu Pjaniciovi nie da? Chociaż jednego.

0

@Pogba Nie, że zmiennymi ogólnie 7-8 mln.

0

@zorf O Pedrim tak mówili piłkarze w Las Palmas.

0

@Elosek Zależy czy pytasz o trybunę, czy o bramkę ;D

0

@BulaKG Tragedia to jest.

0

@zorf No, trzeba ZMIENIĆ wymowę XD

0

@Pogba Takie coś istnieje? To tak można?

0

@Paradoks Dziwnie piszesz Fati.

0

@Batys A komu to potrzebne? A na co?

0

@Volk Kurde, myślałem, że doleciała do tej Ramosa. :/

0

@czesctuam Refleks kota.

0

Dembele jak Messi :)

0

@SinMistico Jest przecież Trin... No nie ma kim straszyć xD

1

Ter Stegen kot.

0

Braithwaite Assassin xD

1

@Coutinho007 Żeby być niewidocznym przez 90% meczu?

0

W końcu!!!! Uruchomienie skrzydłowego, ile to czasu minęło.

0

@LucasW123 Wiesz, z drugiej strony to ta Huesca walczy o utrzymanie.

1

@Kwiatek67 Piszą, że jest słaby, często też piszą jakby on specjalnie dostawał te kontuzje. Już nie chcę pisać o idiotycznych szklankach Dissblastera z napisem "Dzbanbele", bo chętnie bym mu taką na twarzy rozwalił za śmianie się z czyjejś krzywdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?