0

@Jaro1279 Czemu do nich nie zadzwoniłeś XD?

1

@NaFazieHitman Raz dostałem bana za dzielenie na lewaków i prawakow. Administracja strony sobie tego nie życzy, dlatego. (Mają rację, bo często przez to są kłótnie.)

0

@pele1282 Stare nie modne do cb podobne.

0

@lukaszbarca15 To jest tylko przykład XD

1

@BartqRKO Shaman King!!!

2

@AlexDark00 Czaje, nowy klub=mało hajsu, wszystko jasne :D

1

@PatrychoO Czemu nie używasz np. Pjanicia, De Jonga, Pique, Lenglet, Busiego, Alby?

3

@PatrychoO Ojciec najlepsza postać.

0

@Ermitano Coś ty, wg niego jak będziesz jeść normalnie i raz zjesz KFC to będziesz mieć : HIV, Raka żołądka, jelita, wątroby i nwm trzustki XD, Jaskrę w oczach i nwm skoliozę XD Pewnie tak mi jego szaman powiedział :D

0

@Rudi35 Daj mi numery do totka jasnowidzu

0

@lukaszbarca15 O ja cię, nie każdy siedzi za biurkiem i się opie****a.

0

@paweldunajecfcb Wyspa Tajemnic.

1

@Naturopata A to za pół roku na półkach w sklepie będzie tylko ocet i musztarda? Nie wiedziałem, że ma komuna wrócić xD

1

@Ghostface Pełna racja.

0

@lukaszbarca15 Nie, bo może Ci rodzice zapieprzają po 8 h w pracy, żeby utrzymać rodzinę, a od nauki mają nauczycieli.

1

@Rudi35 Ale oni otwierają szkoły xD

2

@Naturopata Gościu ty serio porównujesz samolot do KFC XD nieźle masz. Pewnie kupujesz same bio czyli to samo tylko z nalepką bio i +2zł do ceny xD

10

@Naturopata Co to ma wspólnego z moim komentarzem XD?

0

@lukaszbarca15 Ale są to instytucje społeczne, nie rozumiesz, że nauka jest ważniejsza od tego, że ktoś se chce pojeździć na nartach, bo sam bym sobie pojeździł, ale są rzeczy ważne i ważniejsze i to jest chyba logiczne.

2

@Kz1234 O nie atrakcja turystyczna, a podstawa społeczna jaką jest nauka...

0

@Naturopata Stary, chodzi o truciznę, twoja sprawa co wolisz. Ja np. Zjem se KFC raz na jakiś czas i żyje.

3

@Naturopata @konrad1661 Ale wy to przedstawiacie jakby zjedzenie KFC było równoznaczne ze zjedzeniem arszeniku xD

0

@insp1re Fakt, że zarząd przesadził z tym kontraktem, ale mimo wszystko zachowanie Duńczyka nie jest dobre, jak już chce siedzieć to niech siedzi, ale niech nie mówi, że nie ma szans, że odejdzie, bo to trochę wygląda jakby miał się za niewiadomo kogo.

0

@RonaldoR9 No nwm, nie chciałbym na siłę robić sobą problemu, takim człowiekiem jestem, więc raczej bym odszedł, choć masz rację, że nie wiem jakby było, bo nigdy nie wiadomo jakby człowiek się zachował będąc w danej sytuacji.

0

@PatrykBarca Co? gdzie Wałęsa? Tzn Bolek, tzn. Wałęsa kur** :D

1

@MichalZZZ Ups, nie zauważyłem... W takim razie polecam the 100 jeśli lubisz sci-fi.

0

@Pilka_jest_okragla Dla mnie takie gadanie jest głupie, bo powinien być wdzięczny, za to, że mógł chociaż przez chwilę być w "śnie" czyli Barcy, a nie się trzymać na siłę jak jakiś kleszcz xD. Ja np. Byłbym wdzięczny, dawałbym 100%, ale jakby mi powiedziano, że niestety ale jestem za słaby i fajnie by było jakbym odszedł, bo blokuję miejsce itp. To zrobiłbym to, dlatego że miałbym szacunek za to, że dano mi szanse grać w takiej drużynie z najlepszym piłkarzem w historii.

0

@MichalZZZ Strenger Things polecam, za niedługo nowy sezon wychodzi.

5

@Naturopata Tak, bo reszta żywności jest zdrowa, wgl nie ma w niej chemii...

4

@FilipeX Dest ostatnio trochę przygasł, ale i tak bardziej się nadaje na PO niż Roberto, który jest wolny jak traktor i pierwszy szybszy skrzydłowy go objedzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?