1

@TheRobertos Wzajemnie, masz rację, osoby takie jak Pan od ankiety, który chciał tym tylko nabić herby itp. po tygodniu (albo mniej) wrócił i wszystko ok. Takiego czegoś nie pochwalam.

0

@amanter Ojojoj nie pyknął komentarz pod publiczkę xD

0

@Rust_Cohle Podobna sytuacja, tylko wyolbrzymiona. Dla mnie idiotycznym jest obrażanie, ludzi, którzy naprawdę chcą odejść i cierpią z tego powodu. (Nie tak jak np. @Janiama i jego ankieta XD)

2

@TheRobertos Nwm, jak dla mnie osoby, które się żegnają pokazują szacunek itp. Jakby tak o odeszli, to pokazałoby, że mieli wywalone w społeczność, która tu jest, a tak to widać, że byli zżyci z La Ramblą. Dla mnie taka postawa jest ok.

0

Okiem La Rambli: Piłkarz odchodzi z klubu, pisze list pożegnalny do kibiców- co za atencjusz!!! xD

0

@Kris_1993 Narazie największymi atencjuszami są osoby, które obrażają ludzi, którzy odchodzą XD. Hejt na odchodzącego jest w modzie nie?

0

@Rust_Cohle A co jeśli wiesz, że piszesz głupotę, a i tak to robisz?

1

@MSN30 Nie liczy się, miał kurtkę.

0

@Jakchcesz Nie czaje tego trochę, odchodzą, chcą się pożegnać - mają do tego prawo.

0

@daniel32778 Jakbyś widział powtórkę, to zauważyłbyś, że nie na łeb.

3

@Encore Ważne, że Juve straciło punkty, reszta jest mało istotna.

1

@Matelel Messi przecież strzelił z dystansu lekko nad bramką.

1

@SinMistico Z gó**a bata nie ukręcisz.

0

@VirtuoZ Tego Mbappe co ostatnio każdy średniak zatrzymuje?

8

Jedyny plus z dzisiaj to przegrana Juve :)

0

Komentarz usunięty

0

@BarcaInfo Kurde szkoda, jak mieć zawieszenie to za nokaut.

3

@Coutinho007 kur tak blisko xd, muszę się nauczyć tego wzoru Hajto w końcu xD

0

@Firestone Nwm jak ty, ale ja też bym mu za***ał, ale mocniej od Leo.

0

@Janiama Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich :D

3

@Coutinho007 - 1,23 pkt za zepsutą okazję bramkową!!!

2

@Bulos11 To nie zmienia tragicznego sędziowania.

0

Szkoda, że Araujo nie zrobił Muniainowi tak, jak Great Khali w wykiwać klawisza temu murzynowi XD edit czarnoskóremu* xD

1

@Esteban_ Dobre uderzenie, ale trochę za lekkie.

0

@itmustbejoke Trochę mu Barca karierę zepsuła :/

2

@Bulos11 Ciekawe, skoro wg cb sędzia był dobry, to czemu Muniain za 8 TAKTYCZNYCH fauli nie dostał nawet żółtej kartki? Albo typ za szczupaka w De Jonga nie dostał nic?

3

@MasnyTed A czemu nie, tutaj ktoś pisał, że Ramos tak robił, druga osoba nie wierzyła, tutaj ma dowód.

3

@Masterix Tak, sędzia był znakomity, Muniain chce mu ponoć koszyk podarunkowy wysłać za cudne sędziowanie.

0

@Kamiloza91 Gorzej się chyba nie da.

7

Dziwnie nazywa pomoc sędziego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?