0

@clyde Świetna gra, ciekawe jakie będziesz mieć zakończenie?

2

@MesQueUnClub96 Dawaj, jedziesz z typem!!! :D

0

@Krzychu1010 Musisz otworzyć konsole. Są filmiki na yt.

0

@Triv44 Wiadomo, Polacy gorzej skaczą to musi być to przekręt.

0

@Krzychu1010 Ja mam blisko taki lombard i gościu ma tam też serwis takich właśnie urządzeń. Spróbuj może właśnie w jakimś lombardzie. Ja płaciłem 100 zł chyba za to.

0

@MesQueUnClub96 Nie prawda, mój głośno chodził, dałem go do wyczyszczenia z kurzu i chodzi cichutko, nie słychać wgl, że jest załączony.

1

@MesQueUnClub96 Ustawione 100% xD

1

@PawkoFCB O nie przejęzyczenie!!! Jak ona tak mogła, przecież nikt nie może się przejęzyczyć...

15

@Quavosk Ma swoje zdanie, trzyma się go od wielu wielu lat. Nie jest chorągiewką i nie mówi tego, co chcą słyszeć ludzie.

0

@Chaoss Że niby United jest lepsze we wszystkim od City? Ciekawe.

0

@Transu96 Tak szczerze w czym lepsza?

0

@lucas/catalan Mleko jest białe, czemu nie czarne?! Rasizm w czystej postaci, głupie krowy.

5

@BarcaInfo Jeśli to prawda, to super sprawa, takich piłkarzy nam trzeba, którzy chcą tu grać za wszelką cenę, a nie dla wysokiej pensji.

1

@BulaKG Masz coś do śledzi w sosie pomidorowym?!

1

@pt9 @VamosRakieta obrażają cię :V

1

@MarcelNJ11 Przecież oni mają fajnego trenera.

0

@Tomo_95 Napisałem "A co jeśli" czytanie ze zrozumieniem nie boli. Kolega wyżej napisał w taki sposób jakby wiedział, że szczepionki są niebezpieczne na co nie ma dowodów.

0

@koksik2700 Wujek Google prawdę ci powie. Edit, ale raczej to pierwsze.

2

@Bartunek No właśnie Fifa, dlatego zaimponowała mi realizmem ;D

2

@FCB24 Jak dla mnie i z tego i z tego, porażka realu zawsze cieszy.

28

Ludzie piszą, że Fifa jest nierealistyczna, a ja się z tym nie zgadzam. Taka sytuacja:
Przegrywam 1:0, strzelam gola na 1:1 i cyk zbliżenie na zidana jak klaszcze, chwilę później dostałem karnego...

16

@Gaz Szkoda tylko, że nikt inny nie potrafił oddać takiego strzału, a real, czy Atletico nie potrafiły pokonać 3 ligowców także...

0

@BARCA_FOR_EVER Zostało potężne Alcoyano :O

3

@lucas/catalan A co jeśli jest bezpieczna panie laborancie, lekarzu i profesorze w jednym?

0

@FilipeX Chyba Ronaldinho, jeśli miałbym wybrać kogo odmłodzić to Inieste.

0

@maroon Wiem, czy ja gdzieś napisałem, że nie? Tylko chciałem podkreślić głupotę stwierdzenia, że na siłownię i basen chodzą sami zdrowi ludzie.

0

@Rust_Cohle Wątpię, żeby 20latek miał siwe włosy... No ale, może się mylę.

3

@Rust_Cohle Ty tak serio? Widać, że starszy człowiek.

0

@maroon Napisałem tylko, żeby nie pisał głupot i tym, że na siłownię czy basen chodzą tylko zdrowe osoby, bo są ludzie, którzy nie wiedzą o tym, że mają covida.

1

@tobiasson92 Już cię widzę, jak na basenie pływasz w maseczce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?