AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Świetna gra, ciekawe jakie będziesz mieć zakończenie?
2
@MesQueUnClub96 Dawaj, jedziesz z typem!!! :D
0
@Krzychu1010 Musisz otworzyć konsole. Są filmiki na yt.
0
@Triv44 Wiadomo, Polacy gorzej skaczą to musi być to przekręt.
0
@Krzychu1010 Ja mam blisko taki lombard i gościu ma tam też serwis takich właśnie urządzeń. Spróbuj może właśnie w jakimś lombardzie. Ja płaciłem 100 zł chyba za to.
0
@MesQueUnClub96 Nie prawda, mój głośno chodził, dałem go do wyczyszczenia z kurzu i chodzi cichutko, nie słychać wgl, że jest załączony.
1
@MesQueUnClub96 Ustawione 100% xD
1
@PawkoFCB O nie przejęzyczenie!!! Jak ona tak mogła, przecież nikt nie może się przejęzyczyć...
15
@Quavosk Ma swoje zdanie, trzyma się go od wielu wielu lat. Nie jest chorągiewką i nie mówi tego, co chcą słyszeć ludzie.
0
@Chaoss Że niby United jest lepsze we wszystkim od City? Ciekawe.
0
@Transu96 Tak szczerze w czym lepsza?
0
@lucas/catalan Mleko jest białe, czemu nie czarne?! Rasizm w czystej postaci, głupie krowy.
5
@BarcaInfo Jeśli to prawda, to super sprawa, takich piłkarzy nam trzeba, którzy chcą tu grać za wszelką cenę, a nie dla wysokiej pensji.
1
@BulaKG Masz coś do śledzi w sosie pomidorowym?!
1
@pt9 @VamosRakieta obrażają cię :V
1
@MarcelNJ11 Przecież oni mają fajnego trenera.
0
@Tomo_95 Napisałem "A co jeśli" czytanie ze zrozumieniem nie boli. Kolega wyżej napisał w taki sposób jakby wiedział, że szczepionki są niebezpieczne na co nie ma dowodów.
0
@koksik2700 Wujek Google prawdę ci powie. Edit, ale raczej to pierwsze.
2
@Bartunek No właśnie Fifa, dlatego zaimponowała mi realizmem ;D
2
@FCB24 Jak dla mnie i z tego i z tego, porażka realu zawsze cieszy.
28
Ludzie piszą, że Fifa jest nierealistyczna, a ja się z tym nie zgadzam. Taka sytuacja:
Przegrywam 1:0, strzelam gola na 1:1 i cyk zbliżenie na zidana jak klaszcze, chwilę później dostałem karnego...
16
@Gaz Szkoda tylko, że nikt inny nie potrafił oddać takiego strzału, a real, czy Atletico nie potrafiły pokonać 3 ligowców także...
0
@BARCA_FOR_EVER Zostało potężne Alcoyano :O
3
@lucas/catalan A co jeśli jest bezpieczna panie laborancie, lekarzu i profesorze w jednym?
0
@FilipeX Chyba Ronaldinho, jeśli miałbym wybrać kogo odmłodzić to Inieste.
0
@maroon Wiem, czy ja gdzieś napisałem, że nie? Tylko chciałem podkreślić głupotę stwierdzenia, że na siłownię i basen chodzą sami zdrowi ludzie.
0
@Rust_Cohle Wątpię, żeby 20latek miał siwe włosy... No ale, może się mylę.
3
@Rust_Cohle Ty tak serio? Widać, że starszy człowiek.
0
@maroon Napisałem tylko, żeby nie pisał głupot i tym, że na siłownię czy basen chodzą tylko zdrowe osoby, bo są ludzie, którzy nie wiedzą o tym, że mają covida.
1
@tobiasson92 Już cię widzę, jak na basenie pływasz w maseczce.