La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1386 Culés

48

Eric García jest bardzo zdeterminowany by dołączyć do Barçy w zimowym okienku transferowym i jest chętny dołożyć z własnej kieszeni 2M euro. [Sport]

konto usunięte

0

@BarcaInfo Widać, że musi jemu bardzo zależeć (o ile Sport wyjątkowo napisał prawdę):

-Z City ma w tym roku bardzo duże szanse na mistrzostwo (na pewno większe niż w Barcy)
-Nie zarabia nie wiadomo jak dużo, więc takie 2 miliony na pewno byłyby odczuwalne w jego przypadku
-Za pół roku nie musiałby niczego od siebie dokładać. Wręcz przeciwnie, może by dostał jakąś kasę w ramach premii za podpis.

5

@BarcaInfo Jeśli to prawda, to super sprawa, takich piłkarzy nam trzeba, którzy chcą tu grać za wszelką cenę, a nie dla wysokiej pensji.

15

@BarcaInfo to bardzo super, że jest w stanie zdobyć się na taki gest. A z drugiej strony jakie to żenujące, że Barcelona nie ma 6!!! Milionów na stopera, o którego błaga trener! Wstyd.

3

@AlexDark00 szkoda tylko ze kiedy my chcielismy przedluzyc z nim umowe to nas olal i odszedl do City...

3

@ShawnC w Barcelonie nie dostałby szans na grę, a City pomogło mu się rozwinąć dając minuty

0

@kibic1899 akurat by dostal zamiast Minguezy zapewne

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?