0

@maroon Napisałem tylko, żeby nie pisał głupot i tym, że na siłownię czy basen chodzą tylko zdrowe osoby, bo są ludzie, którzy nie wiedzą o tym, że mają covida.

1

@tobiasson92 Już cię widzę, jak na basenie pływasz w maseczce.

1

@tobiasson92 Ale wiesz, że są ludzie, którzy nie wiedzą, że mają covida? A to, że ich organizm jest silny i przez to nie wiedzą o tym nie znaczy, że osoby, które się od nich zarażą też będą to tak lekko przechodzić.

0

@RonnieVEB Rozumiem, tylko po co? Jak już pokazywać to tą najlepszą.

0

@Kapitan_SW Jest Brazylijczykiem więc spełnia kryterium-pasuje.

1

@Ghotti Cii nie pasuje do profilu śmiania się z Barcy...

1

@Ghotti Czy ja wiem, technikę ma świetną, brakuje mu napastnika, któremu będzie podawać.

2

@Kapitan_SW Neymar to Francuz?

3

Jak sądzicie? Dembele jeszcze odniesie sukces w Barcy? Bo jego postawa na boisku napawa optymizmem. Zawsze jak gra jest jednym z najlepszych, a sam fakt, że po tylu kontuzjach prezentuje wysoki poziom jest niesamowite. Są piłkarze, którzy po jednej kontuzji nie potrafią wrócić.

15

@BarcaInfo Jakby grał słabo, to byłby to kolejny przekręt Bartomeu...

6

Fajnie, że Araujo gra jak profesor, będzie godnym następcą Pique. Do tego z psychiki wydaje się bardzo ogarnięty, bo potrafił podkreślić swój błąd, a nie owijać w bawełnę, że to przez murawę itp.

3

Nie patrzyłem na mecz, ale cieszę się, że Dembuś nas uratował, do tego kolejne spotkanie bez kontuzji i jest bohaterem, bo strzelił świetnego gola.

2

@FcBforever221 Dziwię się, że Alcoyano się męczyło z takimi ogórami.

0

@NorbiTBOB A to przepraszam, rozumiem, że jak przegraliśmy z Liverpoolem to nie mogę się śmiać z realu, który dostaje od byłego czwartoligowca?

3

@Coutinho007 Coś dużo tych wypadków w tej pracy ;D

15

Dopiero teraz zobaczyłem, że real przegrał z beniaminkiem trzeciej ligi HAHAHAHA.

0

@lukaszbarca15 To po co cokolwiek piszesz?

0

@Chaoss Obraża dla nagrody nazywać go najlepszym.

0

@lukaszbarca15 To odróżnia wielkich zawodników od pseudo wielkich, wielki(Leo, Ney, Suarez) potrafią sami sobie coś wypracować, pseudo wielki Lewandowski musi dostać podanie na piąty metr inaczej jak w reprze nic nie zrobi.

0

@LucasW123 On ma 18, albo 19.lat... Ciężko, żeby był na poziomie Puyola.

2

@BarcaInfo Z tym akurat pełna zgoda, tylko, że gdyby nie on to 24tego mielibyśmy już prezydenta.

8

@przemek14qwe Czyli teraz ja jestem za PiS? xD Poza tym co ma partia do tego? Aborcja jest zła i tyle.

0

@przemek14qwe Czemu miałbym zakazać powstawania życia? Zajebiste porównania... Najpierw żarówka, potem prezerwatywa, a teraz powstawnie życia do jego odbierania...

0

@koziar Spk, czyli liczysz czasy od 2016? Bo wtedy Messi odszedł z repry. Czyli w 2015 dinozaury latały?

6

@przemek14qwe Stary nie porównuj prezerwatywy do wycinania rozwijającego się człowieka... Jeśli plemnik i komórka jajowa się połączą to jest już po fakcie, bo z samego plemnika i komórki człowiek nie powstanie. I napiszę drugi raz, jestem ateistą i kościół, czy wiara nie mają wpływu na moje zdanie, a jedynie zdrowy rozsądek. A co do innych państw Unii... Nie ma się co dziwić, że jest niż demograficzny.

0

@RobiS Spk, tak tylko pisze, bo może namyśli się na kompa, bo bardziej się opłaca.

4

@przemek14qwe Legalna aborcja to jest idealne rozwiązanie dla ludzi niedojrzałych i nieodpowiedzialnych.

0

@koziar W roku 1913 przeszedł do Genui CFC za 24 tysiące lirów (co zostało uznane za pierwszy profesjonalny transfer w historii piłki nożnej); W Genui De Vecchi rozpoczął pracę zawodową jako bankier (rozgrywki piłkarskie były jeszcze amatorskie- wydaje się, że to ten pan to spopularyzował.

1

@Arkon Lepiej komputer kupić, w tej cenie komputer będzie dużo lepszy pod względem parametrów aniżeli laptop.

9

@przemek14qwe Typie ty porównujesz żarówki do zabijania przyszłego człowieka? Mam nadzieję, że w przyszłości wyśmieją aborcję na życzenie, bo nwm czy wiesz co znaczy ANTYKONCEPCJA. Czyli anty coś co się może wydarzyć, sorry ale ciąża już jest faktem dokonanym i nie powinno się tego zmieniać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?