AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@przemek14qwe Czemu miałbym zakazać powstawania życia? Zajebiste porównania... Najpierw żarówka, potem prezerwatywa, a teraz powstawnie życia do jego odbierania...
0
@koziar Spk, czyli liczysz czasy od 2016? Bo wtedy Messi odszedł z repry. Czyli w 2015 dinozaury latały?
6
@przemek14qwe Stary nie porównuj prezerwatywy do wycinania rozwijającego się człowieka... Jeśli plemnik i komórka jajowa się połączą to jest już po fakcie, bo z samego plemnika i komórki człowiek nie powstanie. I napiszę drugi raz, jestem ateistą i kościół, czy wiara nie mają wpływu na moje zdanie, a jedynie zdrowy rozsądek. A co do innych państw Unii... Nie ma się co dziwić, że jest niż demograficzny.
0
@RobiS Spk, tak tylko pisze, bo może namyśli się na kompa, bo bardziej się opłaca.
4
@przemek14qwe Legalna aborcja to jest idealne rozwiązanie dla ludzi niedojrzałych i nieodpowiedzialnych.
0
@koziar W roku 1913 przeszedł do Genui CFC za 24 tysiące lirów (co zostało uznane za pierwszy profesjonalny transfer w historii piłki nożnej); W Genui De Vecchi rozpoczął pracę zawodową jako bankier (rozgrywki piłkarskie były jeszcze amatorskie- wydaje się, że to ten pan to spopularyzował.
1
@Arkon Lepiej komputer kupić, w tej cenie komputer będzie dużo lepszy pod względem parametrów aniżeli laptop.
9
@przemek14qwe Typie ty porównujesz żarówki do zabijania przyszłego człowieka? Mam nadzieję, że w przyszłości wyśmieją aborcję na życzenie, bo nwm czy wiesz co znaczy ANTYKONCEPCJA. Czyli anty coś co się może wydarzyć, sorry ale ciąża już jest faktem dokonanym i nie powinno się tego zmieniać.
0
@Hosh Wiesz taka jest okrutna prawda, zwierzęta hodujemy i je jemy, tak samo warzywa. Oczywiście jestem przeciw wycinki lasów, bo drzewa dają nam to co najcenniejsze-tlen.
1
@Mathew16 Nie widziałem, ale pewnie zobaczę.
8
@NaFazieHitman @Joaquin88 cieszę się, że są jeszcze ludzie, którzy gardzą coraz to większym znieczuleniem społeczeństwa, bo do tego zmierzamy. Ciągle to postępuje, teraz chcą zabijania przyszłych ludzi...
0
@Maniek9444 Zacząłem Gambit Królowej i dla mnie taki se jest, ale inni dają wysoką notę.
4
@przemek14qwe Jestem ateistą, ale z normalnego spojrzenia zabijasz coś, co się rozwija i będzie człowiekiem - istotą panującą na ziemi. Drzewa są tak jak zwierzęta przeznaczone dla ludzi, by z nich korzystać. Poza tym to wina dziecka, że powstało? Jakby na wszystko co ludzie chcą rząd pozwalał, to wiesz co by było? Ludzie pro aborcyjni naprawdę głupio piszą.
4
@BarcaInfo Font stracił w moich oczach za przeciąganie tego, klub potrzebuje prezydenta na wczoraj, a ten jest za dalszym terminem, bo aktualnie przegrywa z Laportą.
4
@przemek14qwe Głupie gadanie, z tego będzie kiedyś człowiek więc jest to zabicie przyszłego życia.
0
@Ratamahatta Fajny Bait, taki nie za dobry.
0
@Jacu327 Co wy pier******e? Redakcja nie jest zagrożona :V
0
@clyde Ja mam 166 cm wzrostu i nie wyzywam Messiego od karłów, bo jest ode mnie wyższy, nawet jakbym miał 2 metry, to bym nie wyzywał.
0
@DaPi Napisałem, że początek tak, a reszta nie.
2
@Maniek9444 Mam nadzieję, że Barca nie zmieni.
0
@Rust_Cohle Ale wiesz, że to Ty napisałeś komentarz? :D
0
@patry295 Nie trzeba, po prostu chcę, zabronisz? Przepraszam panie moderatorze xD
1
@MesQueUnClub96 Szklanka się zrobi wtedy, tak jak napisał @Joe_Pesci
0
@Rust_Cohle Stary uwierz mi, że mam luz, jakbyś nie zauważył ( albo nie zrozumiał?) moje komentarze w większości są na luzie. Jak inaczej nazwać atencjuszy? Bo nwm.
0
@patry295 Śmieszne tłumaczenie się? Kiedy miałem pisać? Powiedz, bo nwm :D
0
@DaPi Nie, tylko początek, " panuje znieczulica" nie odnosi się do jednej osoby, a ogółu.
0
@BorzyKrzys Bo nie wszyscy Np. zdążyli przeczytać.
0
@DaPi Nie odnosiłem się do cb.
0
@Joe_Pesci Oby nie, mam nadzieję, że już te mrozy odejdą, bo na 00:00 do roboty.
0
@patry295 Czytanie ze zrozumieniem.