La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

konto usunięte

4

@AlexDark00 chlopie wez sobie cos na uspokojenie bo wyzywasz od atencjuszy, a na tym temacie nabiles prawie 20 postow w 20min :D

0

@Rust_Cohle Spokojnie stary, jestem spokojny, wyluzowany i trochę zniesmaczony jak znieczulone i podłe osoby są na tym forum. EDIT, dopiero wróciłem z pracy, gdzie nie używam telefonu. Zaznajomiłem się z sytuacją i wyrażam swoją opinię. Chyba na tym polega komentowanie?

konto usunięte

0

@AlexDark00 ok. Juz to wiemy :D

0

@Rust_Cohle Ty napisałeś podobną ilość, ale w drugą stronę, także nwm o co ci chodzi.

konto usunięte

1

@AlexDark00 nawet nie polowe z tego co ty i nie w takim czasie :D nie zaklamuj :D no i nie byly monotematyczne :P

2

@Rust_Cohle hahaha co się chłop uruchomił to naprawdę. Każdy post o usuwaniu kont to on jako pierwszy komentujący :D

0

@Rust_Cohle Stary... Napisałem edit, pisze teraz, bo wróciłem z pracy po 10 h, gdzie nie używałem telefonu, zaraz idę spać. Kiedy miałem to napisać? W pracy siłą woli, czy jak wstanę o 16, jak temat będzie już inny?

0

@patry295 Czytanie ze zrozumieniem.

0

@AlexDark00 co ma czytanie ze zrozumieniem do faktu, że pod każdym postem w tym temacie się wypowiedziałeś. Teksty o powrocie z pracy są jedynie śmiesznym tłumaczeniem się

konto usunięte

0

@AlexDark00 wrzuc na luz :D

0

@patry295 Śmieszne tłumaczenie się? Kiedy miałem pisać? Powiedz, bo nwm :D

0

@Rust_Cohle Stary uwierz mi, że mam luz, jakbyś nie zauważył ( albo nie zrozumiał?) moje komentarze w większości są na luzie. Jak inaczej nazwać atencjuszy? Bo nwm.

1

@AlexDark00 A to trzeba na La Rambli spełnić jakąś dzienną normę komentarzy i musisz nadrobić czas w pracy? xD Nie wiem po co dalej ciągniesz temat

konto usunięte

1

@patry295 atencjusz chce zrobic goraca dyskusje. Przejrzałem go

0

@patry295 Nie trzeba, po prostu chcę, zabronisz? Przepraszam panie moderatorze xD

0

@Rust_Cohle Ale wiesz, że to Ty napisałeś komentarz? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?