- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1746 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
98 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1746 Culés
4
@AlexDark00 chlopie wez sobie cos na uspokojenie bo wyzywasz od atencjuszy, a na tym temacie nabiles prawie 20 postow w 20min :D
0
@Rust_Cohle Spokojnie stary, jestem spokojny, wyluzowany i trochę zniesmaczony jak znieczulone i podłe osoby są na tym forum. EDIT, dopiero wróciłem z pracy, gdzie nie używam telefonu. Zaznajomiłem się z sytuacją i wyrażam swoją opinię. Chyba na tym polega komentowanie?
0
@AlexDark00 ok. Juz to wiemy :D
0
@Rust_Cohle Ty napisałeś podobną ilość, ale w drugą stronę, także nwm o co ci chodzi.
1
@AlexDark00 nawet nie polowe z tego co ty i nie w takim czasie :D nie zaklamuj :D no i nie byly monotematyczne :P
2
@Rust_Cohle hahaha co się chłop uruchomił to naprawdę. Każdy post o usuwaniu kont to on jako pierwszy komentujący :D
0
@Rust_Cohle Stary... Napisałem edit, pisze teraz, bo wróciłem z pracy po 10 h, gdzie nie używałem telefonu, zaraz idę spać. Kiedy miałem to napisać? W pracy siłą woli, czy jak wstanę o 16, jak temat będzie już inny?
0
@patry295 Czytanie ze zrozumieniem.
0
@AlexDark00 co ma czytanie ze zrozumieniem do faktu, że pod każdym postem w tym temacie się wypowiedziałeś. Teksty o powrocie z pracy są jedynie śmiesznym tłumaczeniem się
0
@AlexDark00 wrzuc na luz :D
0
@patry295 Śmieszne tłumaczenie się? Kiedy miałem pisać? Powiedz, bo nwm :D
0
@Rust_Cohle Stary uwierz mi, że mam luz, jakbyś nie zauważył ( albo nie zrozumiał?) moje komentarze w większości są na luzie. Jak inaczej nazwać atencjuszy? Bo nwm.
1
@AlexDark00 A to trzeba na La Rambli spełnić jakąś dzienną normę komentarzy i musisz nadrobić czas w pracy? xD Nie wiem po co dalej ciągniesz temat
1
@patry295 atencjusz chce zrobic goraca dyskusje. Przejrzałem go
0
@patry295 Nie trzeba, po prostu chcę, zabronisz? Przepraszam panie moderatorze xD
0
@Rust_Cohle Ale wiesz, że to Ty napisałeś komentarz? :D