0

@Mixtape Jak nie umiesz czytać to się nie dziwię.

1

@ksobi Zrozum, jest pandemia, fakt ludziom jest ciężko, biznesom jest ciężko. Nie dziwię się, że gość to otworzył, ale niech też on się nie dziwi na taką reakcję, bo było to do przewidzenia. Jeśli np. Gość wie, że policja od góry ma nakaz pacyfikowac coś takiego, to chyba logiczne, że to zrobią, bo muszą.

2

@Rust_Cohle Bo taka jest prawda, nie chcą stracić pracy, poza tym policja jest służbą podporządkowaną, niższy szczeblem słucha tego z góry, tak ciężko to zrozumieć?

1

@Mixtape Ku*** gdzie ja chwale te zachowanie? Wy umiecie czytać?

1

@Rust_Cohle Stary, jak na meczu kibice się napie**alają z policją to też piszesz, że policja rodaków bije?

1

@Rust_Cohle Pokaż, gdzie napisałem, że dobrze robią? Manipulacja 100% widzę

1

@Rust_Cohle Dobra nie płacz, dajesz linka? Pisałem wcześniej, że na pewno nie było takiej tragedii, bo wy zawsze przesadzacie. Czołgiem wjechali? Strzelali do cywilów? Nie wydaje mi się.

0

@Mixtape Hmm a znasz takie coś jak utrzymanie rodziny pracując jako policjant i w razie protestu zostaniesz z policji wyebany?

1

@Rust_Cohle Daj linka, jestem ciekaw.

4

@Mixtape No właśnie wykonują rozkazy Typie, nie robią tego z widzi mi się.

3

@ksobi No nwm, jest pandemia, zgromadzenie itp. Może tego?

4

@Mixtape Zacznij tępić i gnębić!! A potem idź po pomoc, bo ktoś Ci auto np. przerysował xD

1

@Rust_Cohle No faktycznie jak mogą bić typów, którzy stawiają opór... hmm

2

@ksobi Kilku zastrajkuje i co? Polecą, bo na ich miejsce są kolejni.

9

Widzę, że w meczu realu z Levante wygrał faworyt :D Brawo Levante :)

0

@paweldunajecfcb Wyspa Tajemnic, Infiltracja.

0

@Tabaluga37 Ogólnie duża różnica między zwykłym Depayem, a tym 87?

0

FIFA 21 Kurcze, nie wiem, którą legendę kupić na ŚPO do składu.
Do wyboru Nakata 86, Deco 87, Raul 86,Laudrup 85. Kogo byście polecali? Jest jeszcze opcja Depaya inform 87.

0

@michal26 Policja to służba, nie zawód.

6

@FC1899Barca XD Legalna aborcja to idiotyzm, Morderstwo i tyle.

0

@DarekFCBnaZawsze Zombie SS fajna komedia :D

0

@tomek8756 Nie czaje co w tym jest śmiesznego no ale może coś jest.

4

@Ratamahatta Ja naprawdę nie wiem, jak można być za aborcją... Wg mnie ludzie, którzy ją popierają są osobami niedojrzałymi i nieodpowiedzialnymi i chcą by zdjąć z nich odpowiedzialność za ponoszone czyny. Na wszystkim cierpi dziecko, które zostanie usunięte. To nie jego wina, że powstało no ale ludzie są coraz bardziej znieczuleni.

0

@mokrychlopiec Demokracja to idiotyzm więc nie ma za czym płakać.

0

@Transu96 Tak, że Mingueza jest za słaby, Lenglet nierówny, a Umtiti szklany. Pique wraca po ciężkiej kontuzji i nie wiadomo jak będzie z jego formą.

0

@Herbert 3 pytanie" Jaki procent winy ponosi pandemia, a jaki zarządzanie w klubie" to chyba pytanie o pandemię? Poza tym odniósł się do tego w innym wywiadzie, po co miał to powtarzać?

1

@Senyer No ale co mam napisać? Nie widzę przejawów autorytaryzmu w stosunku do mojej prywatnej osoby, bo policja czepia się mnie tylko, gdy np. Przekroczę prędkość itp. Co jest normalne. Nasz rząd postępuje chyba tak jak inne więc nie widzę nic nadzwyczajnego w tym.

0

@Bykunn No to po co piszesz coś bez sensu?

0

@Herbert Co to zmienia? Były pytania o pandemię? Były.

1

@Pawel1980 Nie no Twoi goście Z PO czy innego SLD, którzy prawie zniszczyli Polskę nadają się do rządzenia znów tym krajem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?