0

@marcin62 No właśnie, zaliczają się tym czasem flaga sugeruje jakby tylko oni ucierpieli, już bardziej na miejscu by była gwiazda Dawida itp. a nie tęcza xD

0

Komentarz usunięty

1

@Bykunn No nie, ale taka prawdziwa dyktatura jest właśnie w KP i śmiesznie wygląda porównywanie nas do nich.

5

@Bykunn Ideologia*.

0

Komentarz usunięty

2

@Bykunn Co??? Hahaha haha Ja jestem za obecnymi władzami? Ciekawe, gdzie to wyczytałeś, bo w ani jednym moim komentarzu nie napisałem, że jestem za Pisem xD

1

@Pogba Ale nie porównujcie tego do dyktatury XD I tak PiS wypuścił wirusa, ich wina...

2

@Janiama No faktycznie strach na ulicę wyjść, bo jeszcze do obozu pracy trafisz... Ahhh ta dyktatura w Polsce, normalnie tak jak w Korei Północnej...

1

@Prezes_sycylijczyk Czemu się nie różnią od Polskiego Związku Piłki Ręcznej?

0

@marcin62 Widzę, że cenisz Lengleta i Umtitiego. :D

1

@Gitarkafcb - Ramos,
-Carvajal,
-Vazquez,
-Casemiro,
-Edit. Jednak Krystyna.

0

@Rewolucja123 @Zoker To wiem po twoim pierwszym komentarzu, ale właśnie dlaczego?!

0

@marcin62 ekhm De Ligt ekhm...

0

@Zoker Co mu się stało?!

7

@Barca1992 Bo tylko się pisze: Barcelona biedna, ma dług itp. Sytuacja realu pokazuje, że nie tylko my mamy problem przez pandemię.

3

@marcin62 Chyba nie rozumiesz kontekstu w jakim został użyty real...

5

@AxelF Po pierwsze, wg mnie mają rację, że demokracja to rządy głupich, bo głupich jest więcej. Po drugie lepsza pełna ochrona życia niż masowe zabijanie(czyt. Aborcja na życzenie), jak coś jestem Ateistą, a i tak uważam, że od momentu poczęcia jest dziecko, czemu? Bo za 9 miesięcy z tego jajeczka będzie taki sam człowiek jak ty, ja i każdy. Po trzecie kapitalizm. Po czwarte ochrona zdrowego modelu rodziny (nie pozwolą na adopcję dzieci przez pary homo). Po piąte Chcą znieść podatek dochodowy( który jest idiotyczny, bo płacisz państwu za to, że zarabiasz...). Poza tym na pewno podjęli by takie decyzje jak nie wpuszczenie uchodźców itp. Co jest dobre, bo wiadomo co działo się w krajach, które to zrobiły.

21

@AxelF Konfederacja.

0

@Worny Najlepsze, że Dembuś już się śmiał, czyli Lenglet już wczesniej coś odwalił. xD

6

@koziar Samo to, że walczą o prawa tej ideologi wiele mówi...

2

@LuisSalvano Ciebie? Obrażać? Nie no za co? :V

7

@koszol Na górze róże
Na dole fiolki
Ten wiersz nie ma sensu
Turbosprężarka :D

1

@Witekk10 Tu jest Barcelona i La Liga, a nie jakieś Premier League!!!

0

@SiSenior Aborcja na żądanie to idiotyzm, tak samo jak programy socjalne.

0

@clyde Bo jesteś kontrowersyjną postacią, jak ktoś tylko o tobie wspomni to mu komentarz usuwają :V

2

@zadafcb Serio? Nwm co ludzie mają w głowach, odeszła z danej grupy i nie może uczestniczyć w wydarzeniach typowych dla tej grupy... Dziwne...

0

@Bartek22 Nie jest,UWAGA SPOJLER choćby decyzja o wybraniu Armina zamiast Erwina tylko dlatego, że jest najlepszym kumplem głównej postaci... Ale ten czwatlrty sezon zaczyna być spoko.

0

@IMBALEO Właśnie lepsza animacja, ten wygląd Tytana erena to majstersztyk.
@Bartek22 No ten czwarty sezon zaczyna ratować to anime w moich oczach, ciekawie się zapowiada.

2

@MesQueUnClub96 Sępy nie ludzie!!! Somsiadowi nie dadzą, a sami chcą.Edit. Masz herba, żeby Ci się cieplutko na serduszku zrobiło.

0

@Zoker A niby ja pisze na serio?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?