AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
0
@maroon No to raczej normalne, nwm co mają takie osoby w głowie i do tego jeszcze jak np. mogą się cieszyć z takiego zwycięstwa.
4
@Zoker Nie no przed śmiercią jeszcze kilka rzeczy może spie***lić :D
14
@Zoker Joe Biden:
-Zabił żeński sport
Co następne? xD
2
@BartqRKO XD chłop, który w swojej płci byłby cieniasem zacznie wygrywać medale wśród kobiet. Nwm ale ja bym czuł wstyd występując wśród kobiet jako mężczyzna.
5
@Zoker Ale przecież my mężczyźni zarabiamy więcej na tym samym stanowisku niż kobiety i to jest problem!!! :D
14
@barcowy1899 No nwm, te wytyczne doprowadziły do lat świetności za Guardioli i trypletu w 2015 roku.
1
@Kapitan_SW Inflacja? Nie znam.
1
@cat_r37 Wg mnie Garcia fajnie by pasował do Araujo.
0
@norbi77 Dzień świra się przypomina xD
0
@Tasde W takim razie mają dużo gorszą sytuację.
0
@Coutinho007 Niby tak, ale mimo wszystko piłkarzem dobrym jest, do tego jest jeszcze Mendy.
1
@A_Gomesinho_21 Mamy dużo lepszą młodzież niż real. Jedynym ich młodym pozytywem jest Fede, ale my mamy De Jonga.
1
@MesQueUnClub_87 No, family guy jest super.
0
@MesQueUnClub_87 Big Mouth jest spoko, albo Paradise PD
3
@neeed Może mama mu tu konto założyła ;D
9
@Bykunn Jest jedno proste wyjaśnienie, po prostu piszesz głupoty.
0
@Majkel34 Śmiech na sali z takimi sportowcami w kategorii mężczyzn byłby nawet nie zawodowcem, to musi konkurować ze słabszymi kobietami mając męską fizyczność xd
2
@KK14 Wracaj do jaskini, gdzie wysłało cię Alcoyano i Levante.
0
@BarcaInfo + 1 :)
5
@Zoker Cii nie pasuje do narracji śmiania się z Barcy.
1
@KORTIS A ja żółwie :)
0
@AlwaysBlaugrana Po tym co Lenglet odwalił na treningu ostatnio to się nie dziwię :D Ten śmiech Dembele złotoo.
0
@Janas11224 Mniej ludzi potrafiło uciec na drugą stronę ulicy jak szli z puszką, bo ślisko przez śnieg jest ;D
1
@Avatarr Roberto młodszy i do tego może grać na kliku pozycjach poza tym raczej mniej zarabia.
0
@kkbarca Puyol też miał jakieś problemy z kolanem :/
5
@adamt1996 Ogólnie to jaki poziom prezentuje Pedri jest niesamowite, 18latek, który do niedawna grał w drugiej lidze teraz jest ważnym elementem Barcy.
0
@Bobo25 Poza tym w LM też nam lepiej poszło, oni byli blisko nie wyjścia z grupy.
0
@Bobo25 W lidze, my za to nie odpadliśmy z praktycznie 4to ligowcem.
1
@kodi77 No za ciekawie chyba nie jest, jak odpadasz z beniaminkiem 3 ligi, później wygrywasz mecz z cieniasami, a później dostajesz od Levante na swoim stadionie.