2

Komentarz usunięty

0

@maroon No to raczej normalne, nwm co mają takie osoby w głowie i do tego jeszcze jak np. mogą się cieszyć z takiego zwycięstwa.

4

@Zoker Nie no przed śmiercią jeszcze kilka rzeczy może spie***lić :D

14

@Zoker Joe Biden:
-Zabił żeński sport
Co następne? xD

2

@BartqRKO XD chłop, który w swojej płci byłby cieniasem zacznie wygrywać medale wśród kobiet. Nwm ale ja bym czuł wstyd występując wśród kobiet jako mężczyzna.

5

@Zoker Ale przecież my mężczyźni zarabiamy więcej na tym samym stanowisku niż kobiety i to jest problem!!! :D

14

@barcowy1899 No nwm, te wytyczne doprowadziły do lat świetności za Guardioli i trypletu w 2015 roku.

1

@Kapitan_SW Inflacja? Nie znam.

1

@cat_r37 Wg mnie Garcia fajnie by pasował do Araujo.

0

@norbi77 Dzień świra się przypomina xD

0

@Tasde W takim razie mają dużo gorszą sytuację.

0

@Coutinho007 Niby tak, ale mimo wszystko piłkarzem dobrym jest, do tego jest jeszcze Mendy.

1

@A_Gomesinho_21 Mamy dużo lepszą młodzież niż real. Jedynym ich młodym pozytywem jest Fede, ale my mamy De Jonga.

1

@MesQueUnClub_87 No, family guy jest super.

0

@MesQueUnClub_87 Big Mouth jest spoko, albo Paradise PD

3

@neeed Może mama mu tu konto założyła ;D

9

@Bykunn Jest jedno proste wyjaśnienie, po prostu piszesz głupoty.

0

@Majkel34 Śmiech na sali z takimi sportowcami w kategorii mężczyzn byłby nawet nie zawodowcem, to musi konkurować ze słabszymi kobietami mając męską fizyczność xd

2

@KK14 Wracaj do jaskini, gdzie wysłało cię Alcoyano i Levante.

0

@BarcaInfo + 1 :)

5

@Zoker Cii nie pasuje do narracji śmiania się z Barcy.

1

@KORTIS A ja żółwie :)

0

@AlwaysBlaugrana Po tym co Lenglet odwalił na treningu ostatnio to się nie dziwię :D Ten śmiech Dembele złotoo.

0

@Janas11224 Mniej ludzi potrafiło uciec na drugą stronę ulicy jak szli z puszką, bo ślisko przez śnieg jest ;D

1

@Avatarr Roberto młodszy i do tego może grać na kliku pozycjach poza tym raczej mniej zarabia.

0

@kkbarca Puyol też miał jakieś problemy z kolanem :/

5

@adamt1996 Ogólnie to jaki poziom prezentuje Pedri jest niesamowite, 18latek, który do niedawna grał w drugiej lidze teraz jest ważnym elementem Barcy.

0

@Bobo25 Poza tym w LM też nam lepiej poszło, oni byli blisko nie wyjścia z grupy.

0

@Bobo25 W lidze, my za to nie odpadliśmy z praktycznie 4to ligowcem.

1

@kodi77 No za ciekawie chyba nie jest, jak odpadasz z beniaminkiem 3 ligi, później wygrywasz mecz z cieniasami, a później dostajesz od Levante na swoim stadionie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?