AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi No nwm, według mnie jak jest znak teren zabudowany, a przekraczasz prędkość to chyba twoja wina?
5
@LuisSalvano Bo dzisiaj oglądając TVP wspierasz PiS, wczoraj nie xd
2
@udarpawarotam Ale wiesz, że oni by jakieś podatki zostawili na policję itp. czyli pewnie straż pożarną też. W USA masz coś takiego, że straż pożarna ci nie pomaga, dopóki nie zrobisz przelewu?
0
@JordiElNino Nie, na yt znajdziesz jak to zrobić.
0
@Azi Czyli wg ciebie ludzie dostają mandaty za free??? Bo mi się wydaje, że na wystawianie mandatu jest potrzebna podstawa prawna inaczej zostanie on uchylony w sądzie. A no tak, jak ktoś np. Jedzie w mieście 100km/h i policja chce mu wlepić mandat i odebrać prawko na 3 miechy to jak oni tak mogą, pewnie błąd pomiaru...
0
@-barca4ever- Nie będziesz miał już aktualizacji, tylko te, które zdążyły wyjść przed utratą wsparcia Google.
1
@MaTt_BarcaFan Bo teraz jest to modniejsze, to że wcześniej oglądał TVP "Eee wszystko spoko", teraz jak zrobiło się o tym głośniej "jak możecie patrzeć na to itp." i obraża ludzi, którzy chcą sobie normalnie mecz obejrzeć xd
0
@patry295 Jakim cudem bana nie wyłapał?
0
@Piorun Ja wolałem grę w ciemno.
3
@Nano22 Wyszedłem*, na luziku nie piszę tego w celu ataku.
0
@patry295 Kto wrzucał pornografie dziecięcą?
0
@tmQbassive No wydarzenia w Rybniku, gdzie gość otworzył bar mimo zakazu? Rozumiem, że nie mają z czego żyć, ale jak się otworzył to niech się nie dziwi, że miał nalot, bo było to wiadome.
0
@tmQbassive Gdzie?
12
@amanter Ty pewnie z tych, którzy noszą folię na głowie, bo sieć 5g XDDDD
5
@Szpenser Powinien długo posiedzieć, chociaż po poglądach skończy raczej w psychiatryku...
1
@l0Messini Koleś z matrixa xd
0
@Yosemite Z realem szczególnie, Valencia im zawsze nie siedzi.
1
@pt9 @MikeBajson @MarcelNJ11 Dzięki za pomoc.
0
Fifa 21. Panowie pytanie na ŚO lepiej Van dijk, czy Varane?
0
@Dembouz1899 Xavi Hernandez ;D
0
@maatiixx Zależy, czy Araujo wróci.
Dest-Araujo-Lenglet-Alba
Jak nie będzie Araujo to:
Dest-Umtiti-Lenglet-Alba
Do pomocy na pewno De Jong i pewnie Busi, bo Pjanic to jest tragedia.
1
@VamosRakieta Hejterzy i tak powiedzą, że to nie było zamierzone ;D
0
@VenoM Jak on piły od Messiego potrafi zyebac to tym bardziej od De Bruyne.
0
@VamosRakieta Zamknął im japy ;D
12
Wejście smoków :) Brawo Leo, Brawo Trincao, brawo Koeman za zmiany :)
1
@FCB24 Palpitacja serca co tydzień? Nie dzięki :D
1
Tricaooooooooooooo!!!!!!
0
Wkońcu nasz pomocnik zagra w pomocy...
0
@pt9 Za czasów świetności był najlepszym dp. Większość piłkarzy w takim wieku schodzi z poziomem.
0
Lenglet patrz i ucz się jak się strzela z główki...