0

@Azi No nwm, według mnie jak jest znak teren zabudowany, a przekraczasz prędkość to chyba twoja wina?

5

@LuisSalvano Bo dzisiaj oglądając TVP wspierasz PiS, wczoraj nie xd

2

@udarpawarotam Ale wiesz, że oni by jakieś podatki zostawili na policję itp. czyli pewnie straż pożarną też. W USA masz coś takiego, że straż pożarna ci nie pomaga, dopóki nie zrobisz przelewu?

0

@JordiElNino Nie, na yt znajdziesz jak to zrobić.

0

@Azi Czyli wg ciebie ludzie dostają mandaty za free??? Bo mi się wydaje, że na wystawianie mandatu jest potrzebna podstawa prawna inaczej zostanie on uchylony w sądzie. A no tak, jak ktoś np. Jedzie w mieście 100km/h i policja chce mu wlepić mandat i odebrać prawko na 3 miechy to jak oni tak mogą, pewnie błąd pomiaru...

0

@-barca4ever- Nie będziesz miał już aktualizacji, tylko te, które zdążyły wyjść przed utratą wsparcia Google.

1

@MaTt_BarcaFan Bo teraz jest to modniejsze, to że wcześniej oglądał TVP "Eee wszystko spoko", teraz jak zrobiło się o tym głośniej "jak możecie patrzeć na to itp." i obraża ludzi, którzy chcą sobie normalnie mecz obejrzeć xd

0

@patry295 Jakim cudem bana nie wyłapał?

0

@Piorun Ja wolałem grę w ciemno.

3

@Nano22 Wyszedłem*, na luziku nie piszę tego w celu ataku.

0

@patry295 Kto wrzucał pornografie dziecięcą?

0

@tmQbassive No wydarzenia w Rybniku, gdzie gość otworzył bar mimo zakazu? Rozumiem, że nie mają z czego żyć, ale jak się otworzył to niech się nie dziwi, że miał nalot, bo było to wiadome.

0

@tmQbassive Gdzie?

12

@amanter Ty pewnie z tych, którzy noszą folię na głowie, bo sieć 5g XDDDD

5

@Szpenser Powinien długo posiedzieć, chociaż po poglądach skończy raczej w psychiatryku...

1

@l0Messini Koleś z matrixa xd

0

@Yosemite Z realem szczególnie, Valencia im zawsze nie siedzi.

1

@pt9 @MikeBajson @MarcelNJ11 Dzięki za pomoc.

0

Fifa 21. Panowie pytanie na ŚO lepiej Van dijk, czy Varane?

0

@Dembouz1899 Xavi Hernandez ;D

0

@maatiixx Zależy, czy Araujo wróci.
Dest-Araujo-Lenglet-Alba
Jak nie będzie Araujo to:
Dest-Umtiti-Lenglet-Alba
Do pomocy na pewno De Jong i pewnie Busi, bo Pjanic to jest tragedia.

1

@VamosRakieta Hejterzy i tak powiedzą, że to nie było zamierzone ;D

0

@VenoM Jak on piły od Messiego potrafi zyebac to tym bardziej od De Bruyne.

0

@VamosRakieta Zamknął im japy ;D

12

Wejście smoków :) Brawo Leo, Brawo Trincao, brawo Koeman za zmiany :)

1

@FCB24 Palpitacja serca co tydzień? Nie dzięki :D

1

Tricaooooooooooooo!!!!!!

0

Wkońcu nasz pomocnik zagra w pomocy...

0

@pt9 Za czasów świetności był najlepszym dp. Większość piłkarzy w takim wieku schodzi z poziomem.

0

Lenglet patrz i ucz się jak się strzela z główki...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?