2

@Azi Ty jak upadasz kontrolujesz ręce itp? Ciekawe.

7

@TheNekro94 Zobacz se ostatni faul Desta, gdzie był karny. Pierdoły piszesz jak nwm. Kontakt był? Był. Ściągnął Albe na ziemię, a wg mnie to karny, chyba że Alba 170 wywalił typa 180 coś xd

0

@ddanioofcb Lenglet.

0

@izabella Jak dla mnie nazywanie Lewandowskiego najlepszym jest przesadą, taki najlepszy, a bez podań na 5 metr od Comana i Gnabryego nic nie zrobi. Leo, Suarez, Neymar potrafią sami sobie wypracować okazję, rozegrać itp. Gość, który umie tylko dobijać nie jest najlepszy.

10

@Jakchcesz No za takie coś to powinna do łagru trafić xd

0

@amanter Po co ściemniać? Mógłby normalnie zejść zmianą.

0

@TylkoBarca7273 Tylko Mbappe będzie gwałcił.

0

@Granto Których nie zapłaciliśmy.

1

@Rewolucja123 Cii psujesz narrację, że Busi jest cieniasem...

0

@Avatarr Ter Stegen za co?

2

@Katalonbar XD ma płakać? Do psychologa iść? Hahaha

0

@kuz Ale wiesz, że Dembele kosztował 105mln?

1

@VamosRakieta szykuj się, czarne BMW już po ciebie jedzie ;D

4

Nie rozumiem, czemu Leo nie podał do Griezmanna, to byłby gol.

0

@Vebrol Stary zobacz co robi De Jong xd A no tak hype na obrażanie Busiego...

0

@LuisSalvano Chodzi o Griezmanna, Dembele kosztował 105 mln.

0

@robsesh Jakby Sevilla w obronie miała emeryta i szamana to Griezmann mógłby dryblować ;)

3

Wy serio chcecie Breithwhita na boisku? Powszechny masochizm xD

0

@cat_r37 Hejt na Busiego jest w modzie.

1

@VamosRakieta co to za próba strzału? Igrasz z ogniem! ;D

2

@VamosRakieta jak coś strzelisz to pamiętaj. My wiemy, że jesteś na la Rambli ;)

2

Gaya jak dla mnie to jest regen Alby :D Całkowicie podobni z charakterystyki i nawet wyglądu( praktycznie ten sam wzrost), jak dla mnie naturalny następca Jordiego.

0

@szymonex10 No ja rozumiem, że Alba młodszy nie będzie, ale właśnie na jego zmiennika/następcę byłby Gaya. Balde awans jak już za 2-3sezony.

0

@BarcaInfo Po co Gaya i Alejandro Balde na raz? Jeśli sprzedadzą Firpo to i tak będzie Alba, Gaya i Balde na LO.

0

@Gall Nie bój się, trzymałem broń w rękach i to nie raz. Za niedługo jadę sobie z Glocka postrzelać ;) A ogólnie statystyki pokazują, że w stanach, gdzie można mieć broń jest znacznie mniej napadów itp. Bo złodziej nie wie, czy przypadkiem ten cywil nie ma broni przy sobie. W Polsce jak ktoś cię napadnie z pistoletem to czym się obronisz? Patykiem?

0

@MarcelNJ11 ok dzięki.

0

@MarcelNJ11 Apropo pytania to kogo najlepiej wybrać? Duncana, czy Bakambu?

6

@MarcelNJ11 Wiesz, mam życie ;D

10

@PIWOSZ89 Wirus.Ogólnie nie wchodź w linki od obcych.

0

Fifa 21 panowie ten Duncan za 15 poziom jest dobry?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?