1

Oczywiście Barca 3 faule i 3 żółte, Betis około 15 fauli i 0 żółtych xd

0

@CyPeK No Dembuś fajnie gra dzisiaj.

1

Trincao wszedł i Barca od razu lepiej gra ;D

0

@Berniś Druga opcja to to, że Betis się obsrał, bo Messi wszedł ;D

0

@ranger3120 Umiesz strzelić nie swoją nogą? Griezmann umie.

8

On wrócił!!! Own goal jak mi ciebie brakowało :D

0

@CyPeK W końcu ma z kim grać, a nie jakieś Pjanicie.

0

Alba po co przyjmowałeś...

0

@msmsms Prawdopodobnie kostka.

5

D10S!!! Dembele też super.

1

Wow Koeman jednak coś widzi, bo zmienia Breitha.

1

@Barca_Big_Moment To jest tragedia. Gość, który nie umie prostej piłki przyjąć gra w Barcy... Ehhh

3

@VamosRakieta Rakitic to legenda, Pjanic mu może buty nosić.

5

Ja naprawdę nie rozumiem czemu on wystawia tego Breithmema. Już dużo lepiej postawić na De La Fuente, który może się rozwinąć i już jest na poziomie Duńczyka, a może się bardzo rozwinąć. To jest tak niezrozumiała decyzja.

1

@PatrychoO Jeszcze zanim przyszedł Suarez to myślałem, że właśnie Argentyńczyk przyjdzie. Ale nie narzekam, bo Suarez to również był znakomity transfer.

4

Epika, liryka, Breithwhite... xD

2

@clyde To Asensio ;D nowy Messi

0

@inViNcibl3 Getafe to jest real 3 przecież.

0

@clyde Wiejskie ziemniaczki o smaku koperku, najlepsze :)

5

@Encore Widać pod kogo grają ;)

2

A już miałem pisać Hue Hue Huesca ;D

0

@eckov @Mario96w nie znacie się, sernik tylko z rodzynkami.

2

@borys602 Leć se do żabki ;D

0

@Mario96w ej ale sernik z rodzynkami to ty szanuj.

7

Mniam maczugi, smak dzieciństwa, pamiętam jak w podstawówce się je jadło :)

0

@Nocturno A czy ja gdzieś napisałem, że się z tym nie zgadzam, podałem tylko możliwy powód.

2

@Nocturno Umożliwił zbiór wielu osób na raz? Świadomie otworzył klub, więc świadomie ich naraził. Oczywiście nie bronię działań prokuratury i policji, ale wydaje mi się, że o to chodzi.

0

@ObiektywnyKibic121 Znaczy wiesz, ten gościu był chyba naćpany, albo pijany, bo miał źrenice rozszerzone. Do tego taki typowy łysy bez karku, a jego dziewczyna mu gadała "uspokój się, przecież nic się nie stało" xd

0

@kryhaa Ta, haha.

0

@elplacek44 xd na takich ludzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?