AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oczywiście Barca 3 faule i 3 żółte, Betis około 15 fauli i 0 żółtych xd
0
@CyPeK No Dembuś fajnie gra dzisiaj.
1
Trincao wszedł i Barca od razu lepiej gra ;D
0
@Berniś Druga opcja to to, że Betis się obsrał, bo Messi wszedł ;D
0
@ranger3120 Umiesz strzelić nie swoją nogą? Griezmann umie.
8
On wrócił!!! Own goal jak mi ciebie brakowało :D
0
@CyPeK W końcu ma z kim grać, a nie jakieś Pjanicie.
0
Alba po co przyjmowałeś...
0
@msmsms Prawdopodobnie kostka.
5
D10S!!! Dembele też super.
1
Wow Koeman jednak coś widzi, bo zmienia Breitha.
1
@Barca_Big_Moment To jest tragedia. Gość, który nie umie prostej piłki przyjąć gra w Barcy... Ehhh
3
@VamosRakieta Rakitic to legenda, Pjanic mu może buty nosić.
5
Ja naprawdę nie rozumiem czemu on wystawia tego Breithmema. Już dużo lepiej postawić na De La Fuente, który może się rozwinąć i już jest na poziomie Duńczyka, a może się bardzo rozwinąć. To jest tak niezrozumiała decyzja.
1
@PatrychoO Jeszcze zanim przyszedł Suarez to myślałem, że właśnie Argentyńczyk przyjdzie. Ale nie narzekam, bo Suarez to również był znakomity transfer.
4
Epika, liryka, Breithwhite... xD
2
@clyde To Asensio ;D nowy Messi
0
@inViNcibl3 Getafe to jest real 3 przecież.
0
@clyde Wiejskie ziemniaczki o smaku koperku, najlepsze :)
5
@Encore Widać pod kogo grają ;)
2
A już miałem pisać Hue Hue Huesca ;D
0
@eckov @Mario96w nie znacie się, sernik tylko z rodzynkami.
2
@borys602 Leć se do żabki ;D
0
@Mario96w ej ale sernik z rodzynkami to ty szanuj.
7
Mniam maczugi, smak dzieciństwa, pamiętam jak w podstawówce się je jadło :)
0
@Nocturno A czy ja gdzieś napisałem, że się z tym nie zgadzam, podałem tylko możliwy powód.
2
@Nocturno Umożliwił zbiór wielu osób na raz? Świadomie otworzył klub, więc świadomie ich naraził. Oczywiście nie bronię działań prokuratury i policji, ale wydaje mi się, że o to chodzi.
0
@ObiektywnyKibic121 Znaczy wiesz, ten gościu był chyba naćpany, albo pijany, bo miał źrenice rozszerzone. Do tego taki typowy łysy bez karku, a jego dziewczyna mu gadała "uspokój się, przecież nic się nie stało" xd
0
@kryhaa Ta, haha.
0
@elplacek44 xd na takich ludzi.