AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rudy dawaj De la Fuente!
8
Ja nwm Griezmann to jest napastnik, a wykończenie ma na poziomie obrońcy, już chyba Pique ma lepsze wykończenie od niego.
1
Griezmann bożeeeee
0
@BarcaInfo De la Fuente lepiej.
1
@horang Aspiracje do The Amigos ;D
2
Meo Lessi!!!! Najlepszy
0
Co za barany pracują na Varze w tej Hiszpanii?!
1
Antoine oddawaj asystę Busquetsowi!
2
Trincao!!! Świetnie Iliax!
1
@kryhaa @ksobi Dzięki za pomoc ;)
0
Fifa 21 :D Opłaca się Kante za 130k? Czy jest ktoś lepszy za podobną cenę/tanszy?
0
@kuz @LeoMessi1994 Ja najbardziej lubię z czosnkowym sosem.
4
@Wossi61FCB Pies Patriota ;) Edit. Musiał coś przeskrobać, że go policjant gonił ;D
1
@NaFazieHitman Ludziom się w dupach poprzewracało! Kakao w ziarnach jeść by każden jeden chciał, ale robić to nie ma komu! ;D
2
@ranger3120 To se zmiel i zalej mlekeim, a na przyszłość kupuj proszek :V
0
@geass Ta tylko coinsy i tak stracisz, bo np Isac kosztuje teraz ok 100k, a za 2-3 miesiące będzie po 40-50k
0
@VamosBarca12 Malen by mi do składu nie pasował.
0
@Transu96 Reinier mi do składu nie pasuje.
0
@geass Wiesz, mam pełno kart niewymiennych i zrobił bym go praktycznie za free na Isaca trzeba 100k+ wywalić.
2
Panowie @VamosRakieta obowiązkowo w klubie ;D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/150248054_3632753470154490_1971829417949589358_o.jpg?_nc_cat=105&ccb=3&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=XDRtavFXBDgAX-RWc6I&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&tp=14&oh=4f5181650d1f3d7a0e9d57b01351d5f4&oe=604BD405
0
FIFA 21 Panowie opłaca się robić tego Mousse Dembele z Atletico?
0
@Denver Media i telewizje ogólnie są wkurzające. Podają tylko to co będzie się "klikać", a to co ważne ale nie modne to kij. Do tego reklamy między filmem to jest dramat...
0
@saczers438 Ile dałeś w kopercie? ;D
4
@michal26 On ogólnie mądrze mówi, tylko często ludzie nie rozumieją jego poglądów. Super jest to, że mówi to samo od bardzo dawna, a nie jak np. PO- kiedyś lgbt beee teraz ok, bo hype jest na nie.
0
@swiergol2 Stary co ty piszesz? Myślisz, że Heineken leje inne piwo do swoich butelek? Albo prezesi biedronki kupują Heinekena, wypijają, a do pustych butelek wlewają harnasia i sprzedają jako Heineken? xD
0
@swiergol2 Marże sklepowe inne? Jeśli tym "normalnym" sklepem nazywasz żabkę to pozdro dla ich marży.
1
@lukaszbarca15 Busquets by go easy pyknął, ale przecież wolny jest xd
0
@masq Najlepszy jest uśmiech i ta ekscytacja, że coś dostała :)
2
@Chakalaka Tak samo jak, każdy twój post zaczynający się na" Były... "
0
@takisobiektos No jak patrzysz na gole to faktycznie typ na którego gra cała drużyna może być w tym aspekcie dobry. Mówię ci popatrz na inne staty niż gole.