0

Rudy dawaj De la Fuente!

8

Ja nwm Griezmann to jest napastnik, a wykończenie ma na poziomie obrońcy, już chyba Pique ma lepsze wykończenie od niego.

1

Griezmann bożeeeee

0

@BarcaInfo De la Fuente lepiej.

1

@horang Aspiracje do The Amigos ;D

2

Meo Lessi!!!! Najlepszy

0

Co za barany pracują na Varze w tej Hiszpanii?!

1

Antoine oddawaj asystę Busquetsowi!

2

Trincao!!! Świetnie Iliax!

1

@kryhaa @ksobi Dzięki za pomoc ;)

0

Fifa 21 :D Opłaca się Kante za 130k? Czy jest ktoś lepszy za podobną cenę/tanszy?

0

@kuz @LeoMessi1994 Ja najbardziej lubię z czosnkowym sosem.

4

@Wossi61FCB Pies Patriota ;) Edit. Musiał coś przeskrobać, że go policjant gonił ;D

1

@NaFazieHitman Ludziom się w dupach poprzewracało! Kakao w ziarnach jeść by każden jeden chciał, ale robić to nie ma komu! ;D

2

@ranger3120 To se zmiel i zalej mlekeim, a na przyszłość kupuj proszek :V

0

@geass Ta tylko coinsy i tak stracisz, bo np Isac kosztuje teraz ok 100k, a za 2-3 miesiące będzie po 40-50k

0

@VamosBarca12 Malen by mi do składu nie pasował.

0

@Transu96 Reinier mi do składu nie pasuje.

0

@geass Wiesz, mam pełno kart niewymiennych i zrobił bym go praktycznie za free na Isaca trzeba 100k+ wywalić.

0

FIFA 21 Panowie opłaca się robić tego Mousse Dembele z Atletico?

0

@Denver Media i telewizje ogólnie są wkurzające. Podają tylko to co będzie się "klikać", a to co ważne ale nie modne to kij. Do tego reklamy między filmem to jest dramat...

0

@saczers438 Ile dałeś w kopercie? ;D

4

@michal26 On ogólnie mądrze mówi, tylko często ludzie nie rozumieją jego poglądów. Super jest to, że mówi to samo od bardzo dawna, a nie jak np. PO- kiedyś lgbt beee teraz ok, bo hype jest na nie.

0

@swiergol2 Stary co ty piszesz? Myślisz, że Heineken leje inne piwo do swoich butelek? Albo prezesi biedronki kupują Heinekena, wypijają, a do pustych butelek wlewają harnasia i sprzedają jako Heineken? xD

0

@swiergol2 Marże sklepowe inne? Jeśli tym "normalnym" sklepem nazywasz żabkę to pozdro dla ich marży.

1

@lukaszbarca15 Busquets by go easy pyknął, ale przecież wolny jest xd

0

@masq Najlepszy jest uśmiech i ta ekscytacja, że coś dostała :)

2

@Chakalaka Tak samo jak, każdy twój post zaczynający się na" Były... "

0

@takisobiektos No jak patrzysz na gole to faktycznie typ na którego gra cała drużyna może być w tym aspekcie dobry. Mówię ci popatrz na inne staty niż gole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?