0

@Gall Możesz mieć ale nielegalnie.

2

@itmustbejoke Puyol był lepszy, w aspekcie obronnym na pewno.

1

@jeyx77x To o której wpaść z wódą? @VamosRakieta też wpadnie... Chociaż kurde on dzisiaj mecz gra to tak średnio.

0

@DonMatteo901 Czy ja wiem, za pracę nauczycieli nie płacimy my, jest to w podatkach (inaczej to odczuwamy na kieszeni) ale różni się to od płacenia za jakieś kanały, które nie nadają bo tak chcą.

1

@Filip1212 Też będę oglądać na TVP, ale niektórym tutaj kompletnie odwaliło, że obrażali ludzi, którzy będą oglądać na TVP xd

0

@tristan87 Ja to na ich miejscu bym się podał do dymisji przez to ;D

0

@NatFCB Dowal im nielegalnymi streamami!!! xd

0

@Filip1212 Zaraz cię zabiją w komentarzach i nazwą antypatriotą ;D

4

@FanKFC Jak nie to bijemy go pod żabką po meczu! ;D

0

@Azi No rozumiem, zdarza się, że trafisz na "patologię" ale tak jest wszędzie, ale twój komentarz właśnie wrzucał wszystkich do jednego worka.

0

@barteq A Białoruś jest w UE? Tam nie ma kto zareagować u nas choćby unia na to nie pozwoli.

0

@barteq Tak zapewne nikt by nie zareagował na to, że ktoś fałszuje głosy.

0

@mokrychlopiec Jakiś użytkownik coś pisał na dole o podatkach. Trochę niżej jest o tym komentarz.

0

@Azi Rozumiem tylko twoja narracja brzmiała jakby ogólnie wlepianie mandatów było złe, a to nie prawda. Ogólnie zawsze dostajesz za coś co zrobiłeś, niekiedy jest to jakby "na siłę", bo policja ustawia się w takich miejscach gdzie jest podwyższona możliwość wykroczenia. I nazywanie "czatowanie w krzaczorach" jest krzywdząca, bo sugeruje, że mandaty są źle wystawiane.

0

@CatalanDream No tutaj jest przegięcie.

1

@mokrychlopiec Le samo zdanie nie kłamie. Nie lubię komunizmu, ale podatki są, były i będą. Tak samo jak wchodzą nowe np. cukrowy.

1

@barteq Tak, już sobie zapewnili wygrywanie wyborów na najbliższe milenium...

2

@CatalanDream A chcą się dzielić? To czemu strajkują? Te zdanie nie kłamie.

0

@Azi Rozumiem, ale odniosłem się do jednego z trzech twoich "zarzutów" bo z pozostałymi dwoma się zgadzam choć pilnowanie domu... No nie dziwię się, jak na ten dom szły setki ludzi.

0

@Azi Tematem było, że policja "czatuje w krzaczorach, żeby wystawiać mandaty". Tylko, że to jest dobre, jak dostaniesz mandat to się nauczysz, żeby czegoś nie robić. Jak się nie nauczysz to dostaniesz z czasem następny za podobne wykroczenie. Edit, jest to to samo. Oni wykorzystują przepisy, ty również, bo zwalniasz do odpowiedniej prędkości, po czym znów przyspieszasz. Jakbyś był konsekwentny to utrzymałbys prędkość.

2

@tobiasson92 A skąd wiesz, gdzie te pieniądze pójdą? Chciałbym wiedzieć, bo pisać sobie coś z dupy każdy może, a dowodów brak...

0

@against_modern_football Prawdziwe, nie mój problem, jak mnie nie dotyczy ;D

0

@Azi No pisałeś ogólnie, że znaki są tak poustawiane, że policja stoi i czeka za samym znakiem, a ty nie zdążysz wyhamować (co swoją drogą mnie nigdy nie spotkało, a dużo jeździłem, bo pracowałem jako kierowca i zawsze znak widziałem i nigdy mnie nie złapali nawet jak przekraczałem prędkość). Rozumiem, że mówienie o problemie ze swojej osoby jest efektem bańki itp. dlatego nie kłócę się, może faktycznie znaki są źle porozstawiane, ale to bardziej wina zarządców dróg. To, że policja to wykorzystuje... no to jest tak samo jak ty widzisz, że stoją ze suszarką i zwalniasz z 70 do 50, a później znów jak ich miniesz jedziesz 70.

1

@LuisSalvano No właśnie widzę, że nigdzie chyba nie pisałeś o biciu, a wszyscy tak zakładają. Masz rację bo w internecie każdy mądry, a później na żywo np. Przy piwku może wyjść tak, że sobie pionę zbijecie itp.

0

@Azi Sam napisałeś, że to organizator ruchu zyebał sprawę. Ale fakt w takim momencie mandat jest nie na miejscu. Ale takie coś nie tyczy się wszystkich znaków. Często łamiemy przepisy z automatu, jak przekraczanie prędkości w mieście choćby o 20km/h i praktycznie każdy tak robi, nawet ja. Tyle, że jak kiedyś dostanę za to mandat to nie będę się kłócił itp. Bo robię to świadomie.

3

@LuisSalvano Zrozum, że wiele jest osób, które w necie cię pojadą, a na żywo by Ci nawet uwagi nie zwrócili. Jak to było "kozak w necie, pi**a w świecie". Także to jest raczej normalne.

2

@VamosRakieta Dzisiaj niestety panie Rakiticiu musi Pan przegrać mecz ;)

0

@Azi A to policja stawia znaki? Oni tylko pomagają w ich przestrzeganiu dając mandaty.

0

@udarpawarotam W Ameryce też tak to działa? Wydawało by się, że tam jest policja hmmm. Ludzie nie rozumieją, że osoba, która chce mieć broń i tak ją nielegalnie zdobędzie.

0

@Rust_Cohle Solidarność? Stary problem trwa długo już, a wy się teraz obudziliście, bo wszedł podatek od reklam dla mediów... Sorry ale jak pieniądze naprawdę pójdą na NFZ, to chyba dobrze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?