1

@Xxxbarca4ever Kiedyś Barca grała tak, że traciliśmy 2-3 bramki ale strzelaliśmy 4-5.

0

@Coutinho007 No bez sensu to 4-3-3 to dla Barcy najlepsze ustawienie, w którym odnosiła największe sukcesy. Do tego z dwoma skrzydłowymi. Tylko jest taki mały problem, że Messi ucieka z tego skrzydła.

0

@Coutinho007 No naprawdę dziwnie jest w tej Barcy. Szkoda, że nie mamy takiego ustawienia
Fati-N(Haaland marzenie) - Messi
Pedri------------------De Jong
----------Busi(albo nowy DM) - - - -


2

@Xxxbarca4ever Wiesz ja się tam nie dziwię, że wolał De Jonga na ŚO niż dwóch paralityków.

0

@Coutinho007 O kurde ale Fail zawsze mi się wydawało, że Maldini prawonożny :O

0

@Xxxbarca4ever Powinien, bo najlepiej grać najlepszymi, a narazie najlepsi są Pique i Araujo.

2

@Coutinho007 Właśnie nie rozumiem czemu, ale ogólnie zawsze mi się wydaje, że prawonożni są pewniejsi w obronie (stoperzy). W sumie ci najlepsi są prawonożni: Puyol, Maldini, Pique, ramos, Van Dijk.

0

@cules100pro No nwm często grają Umtiti i Lenglet. Podałem przykłady obroń, które posiadały te same dominujące nogi, a mimo to doprowadziły do trofeów. Już pomijając Van Dijk-Matip też.

6

@Xxxbarca4ever Ekhm Pique-Puyol, Pique-Mascherano, ramos-Varane. Nierealne, bo obaj prawonożni.

0

@Murazor Ja rozumiem, tylko co Suarez zwalił to drugie tyle było strzelonych w kosmiczny sposób. Griezmann jak spartoli setę to potem nie strzeli czegoś "wow". Poza tym Suarez nigdy nie zwalił strzału z 0,5 metra.

0

@elmayakos Spk, ale czemu przy 5-1 nie można wpuścić Konrada, albo Collado, za to wchodzi Dembele?

1

@kcule14 A potem wchodzi Pjanić, a Collado i De la Fuente przyspawani do ławki.

1

@Murazor Nie mówię tylko o tym, ale o tych setach nawet praktycznie z Lini bramkowej.

3

Pedri, Puig i Trincao, sześć pucharów to za mało ;D

3

@BarcaInfo Jakby wykorzystał co miał to by miał chyba 20+ goli.

1

@Roobo Hejterzy by chyba masowe samobójstwa popełnili xD

2

@PatrychoO Szejk to by chyba przy takim wyniku wieże Eiffla wysadził xd

0

@pt9 Teraz reszta roku jest ujowa, a kiedyś najgorszy okres teraz najlepszym xd

0

@KacperVEB Łeb jak nie wiem.

3

Messi się chyba wk***ił :D

0

Messi druga młodość :)

0

Leo dzisiaj celownik nastawiony zza pola karnego :D

2

Pedri co za piła, co za talent. Trincao super :)

0

Zaś tego bośniackiego Gomesa wpuścił.

0

Rudy dawaj De la Fuente!

8

Ja nwm Griezmann to jest napastnik, a wykończenie ma na poziomie obrońcy, już chyba Pique ma lepsze wykończenie od niego.

1

Griezmann bożeeeee

0

@BarcaInfo De la Fuente lepiej.

1

@horang Aspiracje do The Amigos ;D

2

Meo Lessi!!!! Najlepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?