AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Xxxbarca4ever Kiedyś Barca grała tak, że traciliśmy 2-3 bramki ale strzelaliśmy 4-5.
0
@Coutinho007 No bez sensu to 4-3-3 to dla Barcy najlepsze ustawienie, w którym odnosiła największe sukcesy. Do tego z dwoma skrzydłowymi. Tylko jest taki mały problem, że Messi ucieka z tego skrzydła.
0
@Coutinho007 No naprawdę dziwnie jest w tej Barcy. Szkoda, że nie mamy takiego ustawienia
Fati-N(Haaland marzenie) - Messi
Pedri------------------De Jong
----------Busi(albo nowy DM) - - - -
2
@Xxxbarca4ever Wiesz ja się tam nie dziwię, że wolał De Jonga na ŚO niż dwóch paralityków.
0
@Coutinho007 O kurde ale Fail zawsze mi się wydawało, że Maldini prawonożny :O
0
@Xxxbarca4ever Powinien, bo najlepiej grać najlepszymi, a narazie najlepsi są Pique i Araujo.
2
@Coutinho007 Właśnie nie rozumiem czemu, ale ogólnie zawsze mi się wydaje, że prawonożni są pewniejsi w obronie (stoperzy). W sumie ci najlepsi są prawonożni: Puyol, Maldini, Pique, ramos, Van Dijk.
0
@cules100pro No nwm często grają Umtiti i Lenglet. Podałem przykłady obroń, które posiadały te same dominujące nogi, a mimo to doprowadziły do trofeów. Już pomijając Van Dijk-Matip też.
6
@Xxxbarca4ever Ekhm Pique-Puyol, Pique-Mascherano, ramos-Varane. Nierealne, bo obaj prawonożni.
0
@Murazor Ja rozumiem, tylko co Suarez zwalił to drugie tyle było strzelonych w kosmiczny sposób. Griezmann jak spartoli setę to potem nie strzeli czegoś "wow". Poza tym Suarez nigdy nie zwalił strzału z 0,5 metra.
0
@elmayakos Spk, ale czemu przy 5-1 nie można wpuścić Konrada, albo Collado, za to wchodzi Dembele?
1
@kcule14 A potem wchodzi Pjanić, a Collado i De la Fuente przyspawani do ławki.
1
@Murazor Nie mówię tylko o tym, ale o tych setach nawet praktycznie z Lini bramkowej.
3
Pedri, Puig i Trincao, sześć pucharów to za mało ;D
3
@BarcaInfo Jakby wykorzystał co miał to by miał chyba 20+ goli.
1
@Roobo Hejterzy by chyba masowe samobójstwa popełnili xD
2
@PatrychoO Szejk to by chyba przy takim wyniku wieże Eiffla wysadził xd
0
@pt9 Teraz reszta roku jest ujowa, a kiedyś najgorszy okres teraz najlepszym xd
0
@KacperVEB Łeb jak nie wiem.
3
Messi się chyba wk***ił :D
0
Messi druga młodość :)
0
Leo dzisiaj celownik nastawiony zza pola karnego :D
2
Pedri co za piła, co za talent. Trincao super :)
0
Zaś tego bośniackiego Gomesa wpuścił.
0
Rudy dawaj De la Fuente!
8
Ja nwm Griezmann to jest napastnik, a wykończenie ma na poziomie obrońcy, już chyba Pique ma lepsze wykończenie od niego.
1
Griezmann bożeeeee
0
@BarcaInfo De la Fuente lepiej.
1
@horang Aspiracje do The Amigos ;D
2
Meo Lessi!!!! Najlepszy