AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ProMILs Obrażanie PISu i TVP jest w modzie. Please attention, attention please.
0
@AlicjaFCB No tutaj podał tylko przykład.
0
@DaPi Napisz do Barcy, może jakoś ci wyrównają xD
1
@DaPi No gościu wygrał komentarz.
0
@Stink21 De Jong, wygraj złotą piłkę. Nie dziękujcie ;D
1
@TheNekro94 To było w Poranku Kojota.
3
@MesQueUnClub_87 Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie,
wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć.
I wiesz co... I bym teraz ku**a nie miał ręki.
1
@Wossi61FCB Dawaj, liczymy na ciebie :D trolluj ;D
0
@MeMyselfAndI Druga żółta dla Casemiro?
0
@LeoMessi1994 Narazie to Chorwat dał nam więcej. De Jong może się jeszcze rozwinąć. Nwm jak ocenić holendra. Bardziej @pax albo @Rewolucja123 ci to opiszą. Ale wydaje się, że nadzieje jednak były większe od tego co Frankie prezentuje.
0
@Kamiloza91 Jeszcze rozumiem, że można by pisać o Atalancie, że dali ciała jakby grali w 10 od nwm 80 minuty, ale nie od 17, praktycznie całe spotkanie w 10. Brak jednego gracza zawsze wpływa.
1
@Catalanian1991 Puchar to puchar, nie wnikaj w szczegóły ;D
0
@avexavi Nie, to pokazuje, że każdy może ich ograć. Jakoś rok temu byli spięci na LM i dostali 4 gole od Ajaxu.
2
@avexavi Dziwnie piszesz sędzia.
2
@VamosRakieta Zobaczysz, jeszcze cię wywalimy z pucharu!!!
1
@Kondziubarca Graj w 10 vs 11 i zobaczysz, że jeden zawodnik mniej robi dużą różnice, bo trzeba biegać za siebie i tego nieobecnego.
0
@LeoMessi1994 No właśnie wg. mnie to on w niczym nie jest świetny. Jak przychodził to myślałem, że będzie następcą Busiego, ale nagle zapomniał jak się broni. Powoli zaczyna się kończyć cierpliwość do niego, bo miał być super pomocnik, a wychodzi lekki niewypał narazie.
4
@Adasgg real, który odpadł z 3 ligowcem w PK go nie ma xd
1
@VamosRakieta Atalanta będzie mieć jakieś szanse.
19
Ja coś czuję, że jakby na miejscu Alby był Griezmann to by tego nie strzelił xD już mam większą pewność co do wykończenia naszego lewego obrońcy niż napastnika xd To chyba niedobrze.
0
@LeoMessi1994 De Jonga na pewno, niestety ale Holender w obronie jest tragiczny.
1
@matirix20 Ter Stegen 5 przy wyniku 3:0 xd
0
@DaPi Ale ma rację, Xavi by mu taką malinę dał.
2
@Katalończyk 99 No a jak. :D Do tego drzewa odstępów nie zachowują...
5
@Kgorecki2500 Wiadomo, można się od drzewa zarazić.
0
@masq Ej ale jamniki to ty szanuj :D. Tylko psy.
0
@MeMyselfAndI Wiadomo lewy by strzelił pięćdziesiąt... Zakładając, że dostałby 40 podań na piąty metr, bo pozostałe 10 strzeliłby z karnych.
0
@Zoker A masz Epic na Ps4?
0
@kaamil1910 Gdyby Coutinho był w gazie... On przed kontuzją grał tragicznie.
0
@kaamil1910 Jakie kontuzje? Fati to nasz jedyny nominalny LS. Pedri prezentuje wyższy poziom niż Coutinho więc naturalnie sobie wywalczył skład. Araujo również prezentuje wyższy poziom niż Lenglet, czy Umtiti.