AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Mbappe, De Bruyne, Upamecano. Chyba, że Leo może być jako pomocnik to wtedy Messi za De Bruyne.
0
@RufinzKatalonii Emerson to prawy obrońca i on raczej będzie konkurował z Destem na PO. Cucurella ciekawa opcja.
0
@Objectivo Kto sprowadził? Np. Dzięki Planesowi jest Pedri. Fati, Puig, Moriba to La Masia. Z resztą się zgodzę, choć Araujo to też chyba robota Planesa. To, że Bartek jako tako zabezpieczył przyszłość nic nie daje, bo patrz jak aktualnie gra Barca, można było tego uniknąć, a młodych też ogrywać, jak City, czy PSG.
0
@Yoshi94 Najważniejsza pozycja do wzmocnienia Isak, Malen, Boadu, Nunez(chyba za drogi) to must have.
1
@mientusek1407 @PJ1985 No przydałby się piłkarz, który może w nieskończoność faulować i symulować, a czerwonej nie zobaczy.
0
@PePeMasta Zostawić Cou i Griezmanna z takimi pensjami na rezerwie xD
0
@PJ1985 Nie jesteśmy "Tak zajebiści" ale wy też nie macie zajebistej sytuacji, my za to mamy fajny prognostyk na przyszłość. Możecie się jedynie w Madrycie cieszyć, że prezydentem Barcy był taki partacz, który doprowadził ten klub do takiej ruiny. Za to wasz ukochany papcio Perez jakoś lepiej się nie postarał. Od 2 lat odpadacie dość szybko w LM w tym 4:1 z Ajaxem, a dwumecz z Atalantą jest sprawą otwartą. Z PK wypi****lił was 3 ligowiec XD, a w lidze jesteście za Atletico jak my.
0
@Transu96 Trzeba by to przeANALizować ;D
0
@wroclawianin89 Jedyna taka okazja to Alaba za free.
1
@PJ1985 Różnica, że Barca z młodych talentow ma:Desta, Puiga, De Jonga, Pedriego, Fatiego, Araujo, Trincao, Dembele. A wy: Valverde, Mendyego, jeźdźca bez głowy Viniciusa, Rodrygo i Kubo, który nie grał nic w Villarreal, a teraz nie gra nic w Getafe. Do tego w Barcy B Jest Moriba, Balde, De la Fuente.
Druga sprawa, Neto rezerwowy, który gra 3 mecze na sezon, a ja ci wymieniłem praktycznie pierwszy skład realu, Pjanic jak Neto wieczna rezerwa, a Breithmem odejdzie, bo nie powinien nawet tu trafić.
Do tego mamy Emersona.
0
@wroclawianin89 Nwm, dla mnie Pique przynajmniej powinien zostać. Pozycja ŚO jest specyficzna, bo jest na niej bardzo ważne doświadczenie, a zostawienie jej obronie o średniej wieku 21,5 nie jest dobrym pomysłem.
1
Komentarz usunięty
0
@wroclawianin89 To nwm kogo jeszcze, może Todibo? Bo chyba wróci z wypożyczenia.
2
@PJ1985 Jeszcze wróci golfista 32 letni xD
1
@PJ1985 Modrić 36, kroos młody 31, Casemiro(praktycznie junior) 29, Benzema 34, Ramos(ktory nie wiadomo, czy zostanie :D) 35, Hazard aka patient one 30, Carvajal 29, Courtois 29, Marcelo 33, Vazquez 30, Nacho 31. Młody trzon i rezerwa :D
0
@PJ1985 Nie ważne, Bayern to duża marka, a przegranie z klubem, który jest warty 3 miesięczną pensje Hazarda to wstyd xd
1
@Gaz Pokonywali xd Strzelając gola ze spalonego, albo nawet 2 przeciw Bayernowi itd.
2
@PJ1985 Modrić 36 lat jest tuż po trzydziestce xD
0
@wroclawianin89 Ja zostawiłbym Pique i Lengleta oprócz tych 3ech co wymieniłeś.
1
@PJ1985 Serio porównujesz beniaminka 3 ligi do mistrza Niemiec i zdobywcy trypletu... Fajnie masz
1
@PJ1985 Alcoyano o wartości 2,5 mln dało radę ;D
2
@wroclawianin89 Emerson to prawy obrońca, po co Cuenca, jak przyjdzie Garcia? Zostawienie Coutinho to idiotyzm, Gaya spoko opcja, Ndidi/Camavinga nie na nasz budżet. Kolejna sprawa to brak N, który jest nam najbardziej potrzebny.
Wg. mnie: Sprzedać: Umtiti, Cou, Busi(Sorry ale już nieodpowiedni poziom), Pjanic, Firpo, Neto i Griezmanna (chyba, że Messi odejdzie).
Kupić: Haaland(marzenie, raczej nas nie stać. Jeśli nas nie stać to Malen/Nunez/Isak), ŚPD młody(można postawić na Moribe) i wziąć Wijnalduma, przesunąć Roberto na ŚPD. Na PO Dest i Emerson. Na LO zostawić Albe, jak starczy hajsu to Gaya, jak nie to Balde z rezerw. Pena jako zmiennik Ter Stegena. Depay i Garcia za free.
1
@Rewolucja123 Ej, ale @VamosRakieta to ty szanuj.
0
@FCB24 Mingueza, Fati, Puig, Dest nie znaju?
0
@bari_94 Chyba Girona jest po części jego, czy coś?
0
@Oskar00 W takim razie zgoda.
0
@MesQueUnClub_87 Stoją takie fajne przy drodze, jak pojedziesz około 15 km/h więcej niż powinieneś to nawet zdjęcie ci zrobią :D
0
@Oskar00 Jak cię może razić obrażanie realu? To chyba naturalne, wiesz konkurencja itp.
6
@ddanioofcb Roksa.pl nie dziękuj ;D
0
@Ojciec5tkidzieci Wiesz ile jest ofert np. Praca w Holandii itp? Masa.