0

@Hosh @Bobo25 Zakładam, że na stronie Barcy są raczej kobiety, które tejże drużynie kibicują :p

1

Wszystkiego najlepszego dla naszych kobiet, które kibicują Barcy z okazji dnia kobiet :)

0

@Zoker Z elektrowni atomowej zawsze jest tańszy prąd... Nic dziwnego.

0

@Coutinho007 Czemu? Bo podejrzewam, że dlatego bo szuka zawsze Messiego?

0

@Coutinho007 Kto to tunel?

0

@Jakchcesz A ja, że dzwoni na policję, żeby Tusquetsa i Bartomeu do jednej celi z Rosellem posłali ;D

0

@BarcaInfo Mógł napisać : Barca pozbyła się naszych agentów czyt. Bartomeu i Tusquetsa, oraz nie wybrała kolejnego Freixy. Teraz będą normalnie funkcjonować. ;D

3

@Chakalaka W psychice będzie, że już jest lepiej, bo nie ma już Bartomeu, ani Tusquetsa. Mi też się lepiej pracuje, bo premierem nie jest Tusk :p

0

@Kapitan_SW Panie, a gdzie Hinata?!

2

@lucas/catalan Dzień kobiet jest jutro ;)

0

@fcbheroes Haaland, Boadu, Malen, Darwin Nunez, Isak.

3

Perez już zadzwonił. To jest ostatni mecz tego sędziego i sędziów z VAR w La Liga ;D

1

@tomek8756 wiadomo PO wienkelriedem polski. xd

1

@KochamInieste Strenger Things jest fajne.

1

@Quavosk Nigdy w życiu.

2

@DanielOOL On chyba zrzekł się bycia Socios?

1

@ShowMe Chciałbym to zobaczyć. Próbujesz się dostać do policji, przechodzisz testy, które łatwe nie są (multiselect odrzuca dużo ludzi), pracujesz już np. 18 lat w policji, zostaje ci 7 lat do pójścia na wcześniejszą emeryturę. Dostajesz zadanie, gdzie w sumie możesz praktycznie nic nie robić przez cały dzień, bo tylko ochraniasz staruszkę, której i tak raczej nikt nie zaatakuje i kłócisz się, że wolisz jechać użerać się z pijakami itp. Po czym wylatujesz z policji za niewykonywanie rozkazów i musisz szukać roboty, w której pracować będziesz do 65 roku życia. Na piwno.

0

@Omoziu Ale to chyba z wiadomych przyczyn? Bóg, Honor, Ojczyzna... W czasie 2 wojny światowej ludzie za to oddawali życie.

0

@KORTIS Największy miss świata to chyba Choupo-Moting zrobił.

2

@G9 Jak jesteś na etacie np. Na magazynie i każą Ci nosić np. palety to robią z ciebie idiote? Nie wiem kiedy zrozumiecie, że policja to formacja, w której niżej postawiony podporządkowuje się wyższemu stopniem itd. Więc zwykły szeregowy policjant musi się słuchać przełożonego. Tak samo jak ty musisz się słuchać np. Funkcyjnego, Brygadzistą itp. Jak nie to polecisz z policji i magazynu.

1

@clyde Mógłby fajnie zastąpić Albe. W sumie nic straconego, możesz go w fifie ściągnąć ;D

1

@amanter No ta jego wina, że nie łapie piłek nie do obrony dla człowieka.

1

@FC1899Barca Taki sam strzał jak Moriby, różnica taka, że my mamy najlepszego GK na świecie.

2

@VamosRakieta Ej ale parasol w dupie to ty szanuj ;D

1

@BarcaInfo Dawać no te PSG :V

0

@PIWOSZ89 @Robert1603 Normalnie uśmiech się pojawia widząc tak rokujących juniorów.

0

@marcin000019 Będzie lepszy od Neuera? ;D

3

@Wossi61FCB To żeś do***ał :D

0

@kamiVeB Fati Neymarem, Araujo Pique. Dest Alves i mamy regeny.

7

Jak myślicie nowe "złote pokolenie" z La Masii? Fati, Moriba, Puig, Mingueza, Garcia. Wspierani przez zewnętrznych Pedriego, Araujo, Desta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?