1

@4drian0 Ciekawostka nr. 3 jest piłkarzem City.

0

@Chaoss Odpadła z Walią?

0

@FCB24 No w meczu z Sevilla to trafił kosmicznego gola.

3

@Rust_Cohle Wiesz popatrz z tej perspektywy: nie było Ronaldo to Juve było silne, jest Ronaldo i Juve jest słabe. I można porównać składy itp. Ale za te 100 mln, które wydali na Ronaldo i jego pensje oraz pewnie ogromną prowizję można było sprowadzić kilku klasowych piłkarzy, którzy utrzymali by poziom Juve. A oni do już starego składu dołożyli 34 latka za 100 mln z pensją na poziomie 20+mln za sezon i prowizją dla piłkarza i pewnie agenta.

0

@Bobo25 A jaka jest regułka? XD

0

@Matt_i1992 Skąd możesz wiedzieć jak się zmieni Pedri i co będzie z Barcą? Jak Barca nie daj Boże popadnie w przeciętność l, a Pedri będzie jednym z niewielu wyróżniających go piłkarzy to sobie pójdzie.

1

@ryba84 Ramos to nie napastnik, poza tym on ma dobry wyskok i umiejętność gry głową, do tego szczęście, że potrafił znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie. Liverpool z Firmino, Mane i Salahem, którzy są niscy też wygrał CL.

1

@Bykunn W takim razie zgoda, ale na pewno są budowle stworzone przez niewolników.

1

@ryba84 No potwierdza to Liverpool z takim wysokim napastnikiem jak Firmino... Albo PSG z gigantycznym i mega silnym Mbappe...

0

@maatiixx Ale niskich to ty szanuj... Wywal go ze składu i graj wysokim Hendersonem xd

0

@endriuuu2 Grimaldo ostatnio ;D

2

@4drian0 ważne, że real odpadający z PK z klubem o wartości 2,5 mln euro, który jest beniaminkiem 3 ligi nie jest memem.

1

@ryba84 Wysocy piłkarze o ile są wysocy i silni to są mało zwrotni i pokraczni i to może wykorzystać taki niski i zwinny stoper ala Kounde. Co do główek to najlepiej jak w parze stoperów jest właśnie jeden wysoki do czyszczenia główek, a drugi zwinny. Każdy rodzaj napastnika ma inne atuty i wady. Niski będzie zwinny z dobrym dryblingiem, balansem ciała, wysoki będzie wygrywać główki i pojedynki siłowe. Zauważ, że najlepsi technicznie są niscy zawodnicy.

1

@Michal_2003 wymyślił 3-5-2 leci gra... :D

1

@Matt_i1992 Neymar też miał być filarem, teraz jest ale w PSG ;D

0

@maatiixx ten Kante często wali główki nie ddo obrony i wygrywa górną piłkę z moim Varanem...

1

@Bogan Dobrze, że wygrywając 6 trofeów mieliśmy samych wysokich piłkarzy. Takie tuzy jak Iniesta, czy Xavi ;D

0

@amanter No wiadomo, starzy piłkarze to tylko na emeryturę, narazie Messi, Ronaldo, Lewy, Suarez, Ibra xd

0

@BarcaInfo Cyk na koniec podanie do boku. Sprzedajemy go już, bo nie gra do przodu? ;D

1

@MaTt_BarcaFan Mnie obchodzi.

0

@norbercik2006visca real prawie przegrał, to kolega nerwowy ;D
@norbercik2006visca patrząc na twój rok urodzenia, to wyrośniesz z tego.

0

@Ansufati123 Piramidy twierdzą inaczej ;)

0

@endriuuu2 Messi vs PSG ostatnio ;)

1

@Bobo25 te +6 to ze wzoru Hajto wyliczyłeś? :D

1

@GeneralXavi Heineken, Lech i Brackie.

0

@amanter Sprzedać póki coś wart!!! A nie czekaj my go jeszcze nie mamy :V

0

@messi564 Pewnie są specjalne strony, które polecają talię jak Hearthstone.

0

@tristan87 Hahaha dobre ;D

7

@Davvd Te rogale Villi po długim, jak ten z realem... Miód na oczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?