AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@4drian0 Ciekawostka nr. 3 jest piłkarzem City.
0
@Chaoss Odpadła z Walią?
0
@FCB24 No w meczu z Sevilla to trafił kosmicznego gola.
3
@Rust_Cohle Wiesz popatrz z tej perspektywy: nie było Ronaldo to Juve było silne, jest Ronaldo i Juve jest słabe. I można porównać składy itp. Ale za te 100 mln, które wydali na Ronaldo i jego pensje oraz pewnie ogromną prowizję można było sprowadzić kilku klasowych piłkarzy, którzy utrzymali by poziom Juve. A oni do już starego składu dołożyli 34 latka za 100 mln z pensją na poziomie 20+mln za sezon i prowizją dla piłkarza i pewnie agenta.
0
@Bobo25 A jaka jest regułka? XD
0
@Matt_i1992 Skąd możesz wiedzieć jak się zmieni Pedri i co będzie z Barcą? Jak Barca nie daj Boże popadnie w przeciętność l, a Pedri będzie jednym z niewielu wyróżniających go piłkarzy to sobie pójdzie.
1
@ryba84 Ramos to nie napastnik, poza tym on ma dobry wyskok i umiejętność gry głową, do tego szczęście, że potrafił znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie. Liverpool z Firmino, Mane i Salahem, którzy są niscy też wygrał CL.
1
@Bykunn W takim razie zgoda, ale na pewno są budowle stworzone przez niewolników.
1
@ryba84 No potwierdza to Liverpool z takim wysokim napastnikiem jak Firmino... Albo PSG z gigantycznym i mega silnym Mbappe...
0
@maatiixx Ale niskich to ty szanuj... Wywal go ze składu i graj wysokim Hendersonem xd
0
@endriuuu2 Grimaldo ostatnio ;D
2
@4drian0 ważne, że real odpadający z PK z klubem o wartości 2,5 mln euro, który jest beniaminkiem 3 ligi nie jest memem.
1
@ryba84 Wysocy piłkarze o ile są wysocy i silni to są mało zwrotni i pokraczni i to może wykorzystać taki niski i zwinny stoper ala Kounde. Co do główek to najlepiej jak w parze stoperów jest właśnie jeden wysoki do czyszczenia główek, a drugi zwinny. Każdy rodzaj napastnika ma inne atuty i wady. Niski będzie zwinny z dobrym dryblingiem, balansem ciała, wysoki będzie wygrywać główki i pojedynki siłowe. Zauważ, że najlepsi technicznie są niscy zawodnicy.
1
@Michal_2003 wymyślił 3-5-2 leci gra... :D
1
@Matt_i1992 Neymar też miał być filarem, teraz jest ale w PSG ;D
0
@maatiixx ten Kante często wali główki nie ddo obrony i wygrywa górną piłkę z moim Varanem...
1
@Bogan Dobrze, że wygrywając 6 trofeów mieliśmy samych wysokich piłkarzy. Takie tuzy jak Iniesta, czy Xavi ;D
0
@amanter No wiadomo, starzy piłkarze to tylko na emeryturę, narazie Messi, Ronaldo, Lewy, Suarez, Ibra xd
0
@BarcaInfo Cyk na koniec podanie do boku. Sprzedajemy go już, bo nie gra do przodu? ;D
1
@MaTt_BarcaFan Mnie obchodzi.
0
@norbercik2006visca real prawie przegrał, to kolega nerwowy ;D
@norbercik2006visca patrząc na twój rok urodzenia, to wyrośniesz z tego.
0
@Ansufati123 Piramidy twierdzą inaczej ;)
0
@endriuuu2 Messi vs PSG ostatnio ;)
1
@Bobo25 te +6 to ze wzoru Hajto wyliczyłeś? :D
1
@GeneralXavi Heineken, Lech i Brackie.
0
@amanter Sprzedać póki coś wart!!! A nie czekaj my go jeszcze nie mamy :V
0
@messi564 Pewnie są specjalne strony, które polecają talię jak Hearthstone.
0
@tristan87 Hahaha dobre ;D
0
@Chakalaka https://www.blasty.pl/m/upload/images/large/2017/11/dzien-dobry-panie-donaldzie_2017-11-17_11-19-43.jpg
7
@Davvd Te rogale Villi po długim, jak ten z realem... Miód na oczy.