AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO Nie, pisze, że nie widzieli Barcy podczas gdy miała chude lata. Poza tym jeśli chcesz możesz wyjechać, chyba że PiS zamknął siłą granice i nie możesz wyjechać xD
2
@masq No dokładnie, tego się czytać nie da, w innych krajach są nawet mocniejsze obostrzenia, ale tylko tu jest ch***wo :D.
0
@TheNekro94 Jeśli chcesz pożyć luźniej to wyjedź. Nikt cię tu na siłę nie trzyma, no chyba, że wymagają szczepionki do przelotu samolotem. Ale da się to ogarnąć i będziesz mieć luz. Ja bym się na to nie zdecydował, chyba że miałbym tam już ogarniętą pracę, a moja dziewczyna by się na to zgodziła.
2
@TheNekro94 Chciałem tym komentarzem pokazać, że narzekacie na Polskę, bo nie doświadczyliście właśnie takiej Afryki, gdzie ludzie mają ciężko o jedzenie, czy czystą wodę... Ehh
8
@TheNekro94 Śmiało, jak ci tak źle to jedź ;) Może spróbuj w afryce w jakimś plemieniu, ci to dopiero żyją, zero podatków xD
2
@capoN Skoro są zaszczepieni i nie mogą się zarazić to chyba naturalne, że mogą więcej.
0
@busquets5 Tak, bo w takich Niemczech na przykład nie ma obostrzeń...
0
@Dani13 To chyba dobrze? Nie musiałeś nigdzie chodzić, żeby się dowiedzieć czy jesteś chory, czy nie.
4
@macio_944 Ta no, za peło to byśmy teraz na poziomie Niemiec byli xd.
1
@Bykunn Ja miałem problem, bo byłem chory, poszedłem do przychodni i przyjęli mnie w ten sam dzień i wystawili L4... Ale no nie da się dostać do lekarza xD
0
@lukaszbarca15 Ten, który jako jedyny zbliżył się liczbami to Messiego i Ronaldo.
2
@PolskiBarcelonista10 Wiadomo, żeby się znalazła, ale nie mów cię, że to jest piłkarz, który potrafi zrobić coś z niczego, bo na przestrzeni całej kariery 10 razy okiwał obrońcę...
3
@PolskiBarcelonista10 O boziu jedna akcja na całą karierę no niemożliwe xD
12
@Deeespacito Hahaha z niczego coś to Suarez czy Nazario potrafią, widać te z niczego coś lewego w kadrze xd
3
@daniel32778 To, że Griezmann ma słabe wykończenie nie znaczy, że każdy takie ma i nie znaczy, że to jest ciężkie. Popatrz na takich piłkarzy jak Suarez, Kane, czy Messi. Poza dobijaniem i wykończeniem potrafią świetnie rozgrywać i to ich odróżnia od normalnych napastnikow.
20
@Ronaldinho10VB Porównywać typa, który potrafi tylko dobijać z 5 metrów do Napastnika takiego jak Suarez, który poza dobijaniem potrafi zrobić coś sam z siebie to obraza dla el Pistolero. Tak samo jak nazywanie Lewandowskiego najlepszym piłkarzem na świecie jest obrazą dla tej nagrody.
0
@AmigoBlancos Według mnie bardzo spoko.
8
Mateusz Lockdown przełóż ;D
2
@BarcaInfo Pewnie pomyślał :"Gdzie jest krzyż? " :D
0
@BarcaInfo "Interesują się nim aż 3 kluby: Roma i Inter*...
0
@chudymc Jak to? Przecież już nie ma innych chorób niż covid :D
4
@Majkel34 Za peło już by było 38 mln ludzi zaszczepionych! xD
5
@NorbiTBOB City, bo Pep.
10
@Abominacja Nigdy w życiu tego buraka u nas.
0
@obiektywny12 Gra o tron najlepszy serial i nie ma co na ten temat dłużej dyskutować ;)
1
@obiektywny12 SPOJLER. La Casa De papel do 3 sezonu spoko, w czwartym to sci-fi xd strzelają do typa z karabinów, są może 5 metrów od niego, a on zrobił jeden fikołek i go żaden nabój nie trafił xd
1
@lucca87 Niby jak, jak już nas w LM nie ma?
1
Widać przelew z Madrytu dotarł do tego idioty z gwizdkiem.
0
Zdjął pajęczynę.
1
"Na akilianie mówią na to oddech"