AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 popieram nr. 5
2
@JohnnyBarca Kupiłem go w fifie do Las Palmas.
1
@cules100pro Produkuje amfetamine.
0
@MesQueUnClub_87 Nie pisz, bo jeszcze rząd wprowadzi coś takiego, bo wiesz covid.
0
@Criss18Barca Nie, bo raz, że dość już sprowadzania średniaków, a dwa to fakt, że jest fanem realu.
3
@Coutinho007 Lubię Cou i Dembele. Griezmann mnie wkurza i moim zdaniem był niepotrzebnie sprowadzany. Co do Brazylijczyka sądzę, że powinniśmy go sprzedać, a nad Dembele bym się zastanowił. Jeszcze do niedawna byłem przeciw sprzedaży Ousmana, ale po wczoraj zaczynam wątpić, czy jest piłkarzem na miarę Barcy. Boli to, że zwalił tyle setek. Haaland by w tym meczu rekord goli w jednym meczu pobił.
2
@Pawel13sz Haaland, Dest, Davies, Sancho.
0
@kamil9040 No dokładnie, jak czołg.
3
PSG jest tak biedne, że jak idzie obok stawu to im kaczki chleb rzucają.
0
@clyde Za walkę tak, ale popatrz na to ile ci piłkarze zarabiają i w jakiej drużynie grają, a czego nie strzelają... Jak taki Dembele może 5 setek zwalić... Już Vinicius bez wykończenia by coś z tego strzelił.
0
Z takim słabym PSG odpaść... Smutno jak cholera...
0
@kamiVeB Obudziłbym się :V
4
Już im się nie chce.
0
Boże Messi... Czemu...
2
Messi się w**rwił :D
0
Leo MESSSIIIIIIIIIII!!!!!!!! AUUUUUUU
1
No ku**a Dembele ja pi***ole
5
@MarcelNJ11 Czy ukonsi to nwm, ale może ukąsić.
0
@JimMorrisonFCB Są inni piłkarze Bayernu. Np. Taki Muller, który miał zajebisty zeszły sezon. Laury zgarnia Lewandowski bo dostaje świetne podania swoich kolegów.
0
@Ronaldinho10VB A co osiągnęła polska z "najlepszym" XD piłkarzem na świecie. Kane przynajmniej nikt nie nazywa najlepszym bez powodu, polaka tak.
1
@lukaszbarca15 Jakby lewy teraz przestał strzelać, to go albo Kryszczano, albo Messi przegonią. Różnica jest taka, że Messi gra na drużynę, a nie odwrotnie jak na lewego i Ronaldo grają Bayern i Juve.
Co do Kane'a. Zamień lewego z Harrym to Tottenham nawet w top10 nie będzie, a Bayern będzie jeszcze silnieszy, bo oprócz strzelania z 5 metrów i karnych Kane zapewnia umiejętność rozgrywania.
0
@lukaszbarca15 Nikt go nie prześcignie xD
0
@koziar To ********** ;D
0
@BarcaInfo Kaczyński też nie jest wysoki ;D
1
@Tomo1989 Widać kogo Bartomeu obrał za wzór ;D
1
@Pogba oby za kilka dni też tak było ;) BTW czytam twój nick i dziwnie piszesz Moriba ;D
3
@xBoMBoWiECx chakalaka fake account loading... Choć on by nazwał Ave Tusk xD
1
@Bobo25 Jasne ;D Ale dalej nie brnijmy xD
1
@Bobo25 To pozdrów i złóż życzenia od randoma z fcbarca.com ;D
0
@marcin62 @DanielOOL wyszło na jaw ;D