5

To dzisiaj real zrobi mi prezent na urodziny i przegra z RSSS :D Cyk 21 na karku.

3

@xBoMBoWiECx A ja bym chciał, żeby real spadł do Segunda.

0

@Murazor Potrzebujemy, jeśli pozbędziemy się Umtitiego i Lengleta.

0

@mekston Niby tak, ale w końcu musi być ten pierwszy raz ;D

0

@NoziX1 Tak jak pisze, na kibicowanie wpływa wiele czynników, a nie tylko styl.

0

@Keson Ciężko kogokolwiek znaleźć w sumie, bo raz, że budżet, a dwa dostępność na rynku. Średnio teraz z lewonożnymi ŚO na poziomie za normalne pieniądze. Może taki Romagnoli byłby fajną opcją ale raczej nie do wyciągnięcia.

0

@blaugrana1980 nigdy za realem.

2

@mekston real prawie odrobił do nas podobną stratę, że mistrza wygraliśmy o 1, czy 2 pkt.

0

@NoziX1 Jesteś z Madrytu i mieszkasz właśnie bardziej po stronie Atletico, to komu będziesz kibicować Getafe? Na kibicowanie wpływa wiele czynników, a nie sam styl gry.

0

@Keson Wiesz Atletico >Cadiz, a patrz co Lenglet odwalił i jeszcze kilkanaście punktów, które nam w tym sezonie zawalił.

0

@Bobo25 Że co? Użyłem tego w sposób przyśmiewczy, wyśmiewając ludzi, którzy używają tego skrótu. Nie zauważyłeś? Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz. Druga sprawa znam ten skrót jeszcze ze szkoły, bo pełno było osób, które krzyczało, mówiło właśnie te JP.

1

@Keson Znaczy wiesz, z profilu jaki prezentuje to pasowałby do nas. Ale faktycznie jego rozwój trochę zahamował. Wydaje się, że w obecnej dyspozycji Francuza Pau Torres mimo wszystko byłby lepszy.

0

@NoziX1 Kto by nie był w tej chwili przy takiej formie Francuza :V

0

@RufinzKatalonii Tego nie wiem. Pewnie @BarcaInfo wie.

4

@NoziX1 Chyba tylko masochiści lubią taki styl xD

1

@culesjasiules Ponoć 2 tygodnie, ale będą chcieli to skrócić.

0

@Keson A szkoda, bo tak jak mówi Ćwiąkała to byłby idealny obrońca dla nas za Lengleta.

0

@Bobo25 Jechać policję 100%
Oczywiście jechać zmieniasz na mniej cenzuralne słowo pisane przez b, a nie ch.

0

@usztafik Postępy w grach są chyba zapisane na koncie. Poza tym chyba nie wszystkie gry są dodane na PS5, będą z czasem wchodzić w aktualizacjach, tak mi się wydaje.

0

@Bobo25 Zrozumiały tylko dla ludzi z IQ na poziomie powiedzmy min. 100 więc możesz mieć trudno odczytać.

1

@XaviHeart Zeszła mu :v

2

@4drian0 Zawsze jest ryzyko, ale on przyjdzie (miejmy nadzieję) za free więc jest to minimalne ryzyko. Dlatego warto spróbować.

1

@Bykunn Nie, że sobie "wymyśliłem" i nie "święte życie", bo jestem ateistą, a życie wg mnie jest od poczęcia dlatego, że to jest mały człowiek, który kiedyś będzie taki jak ty, ja i każdy inny. Szanuję kobiety, ale powinny być odpowiedzialne, a jak zachodzą w ciążę z byle kim i przez przypadek to raczej nie mają szacunku same do siebie. I powtarzam jest różnica między dzieckiem poczętym między parą, która robiła to dobrowolnie, a zgwalconej kobiecie i chyba nie trzeba tego tłumaczyć. Ja cb też nie szanuje, bo nie cierpię głupoty, a ty nią emanujesz.

1

@Bykunn XD na cb typie, a nie uprawianie seksu to chyba z logicznego punktu widzenia najbezpieczniejszy środek przeciwko ciąży. Kobieta, która dobrowolnie to robiła na pewno nie będzie cierpieć tak, jak zgwalcona szanujmy się. Do tego osoba, która uprawia Seks powinna być świadoma konsekwencji, które się z tym wiążą. Kobieta z gwałtu nie ma wyboru, bo co powie gwałcicielowi "Dobra gwałć, ale w gumie" XD? I tak ma znaczenie, czy z legalnego, czy nie źródła, bo gdy dobrowolnie się kochamy i powstaje dziecko to jest to wina mężczyzny i kobiety, przy gwałcie tylko osoby gwalcącej. Naprawdę muszę Ci tłumaczyć coś logicznego?

0

@Bobo25 No ta JP 100%, albo kurde 70%, bo pójdę /byłem u nich po pomoc xd

0

@Tridente2015 Ok w takim razie sorry. Ale i tak każdego sprawa co chce jeść.

1

@Bykunn Kobiety, które dobrowolnie zaszły w ciążę cierpią dużo mniej od ofiar gwałtów. Co ty wgl pieprzysz? Chciały to robić? Tak. Wiedziały jakie są konsekwencje? Tak. Czemu dziecko ma być zabite przez to, że rodzice wiedzieli o tym, że antykoncepcja nie jest w 100% bezpieczna, a mimo wszystko to robili? Tak jak mówię aborcja to idiotyczny twór stworzony dla nieodpowiedzialnych i niedojrzałych ludzi, którzy nie potrafią wziąć odpowiedzialności za swoje czyny. A co do tego, że przy gwałcie się zgadzamy-BO TO DZIECKO POCHODZI Z PRZESTĘPSTWA czego tu nie rozumiesz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bobo25 Dziwnie napisałeś osoby, do których pójdziesz po pomoc jak ktoś Ci zarysuje samochód, albo coś ukradnie.

1

@PatrykBarca Karma i bardzo dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?