1

@Bykunn XD nie my dyktujemy, tylko prawo. Dobrowolny Seks jest dobry, a dziecko z niego poczęte jest winą rodziców. Dziecko z gwałtu jest stworzone z czynu karalnego wbrew woli kobiety. Znajdź różnicę i skończ pie****ić farmazony. Tak trzeba mieć to z tyłu głowy, trzeba umieć ponieść konsekwencje swoich czynów, a nie zawsze iść na skróty bo coś się zrobiło do tego w taki sposób gdzie mordujesz dziecko, bo nie potrafiłeś/łaś się zabezpieczyć.

1

@Bykunn Jest różnica, między gwałtem, a wpadką. Wpadka jest mimo wszystko z chęci uprawiania seksu i trzeba mieć z tyłu głowy konsekwencje za tym idące. Gwałt jest czymś złym i czymś okrutnym jest kazać osobie skrzywdzonej nosić tego owoc. Dziecko z gwałtu może żyć normalnie i tu zgoda, ale jego matka, która została brutalnie skrzywdzona już nie, a dobro matki powinno być na pierwszym miejscu. Aborcja jest dla ludzi nieodpowiedzialnych, którzy sobie pomyślą "A, jak będzie dziecko to i tak sobie je wyskrobię". Debilizm totalny. Nie można na wszystko pozwalać ludziom.

1

@Bykunn Ale ty farmazony piszesz. Kazanie komuś wychowywać dziecko z gwałtu, albo kazać umrzeć kobiecie przy porodzie, żeby tylko ochronić dziecko to byłaby głupota. W innych przypadkach idiotyzmem jest zabijanie dzieci, które mogą normalnie żyć. Tylko tak znieczulone i nieodpowiedzialne osoby jak ty, które są za zrobieniem z aborcji środka antykoncepcyjnego (co już jest samo w sobie idiotyzmem, bo koncepcja może być przed czymś, a po zapłodnieniu już jest po czymś) tego nie zrozumieją.

0

@Bykunn Wiadomo, że w niektórych przypadkach można. Dobrym przykładem jest wyżej wymieniony. Tak samo jak powinna istnieć eutanazja w określonych przypadkach. Ale nie zabijanie dzieci do 12 tygodnia, gdzie w 6 tygodniu zaczyna serce bić.

1

@Bykunn Dla mnie kretynizmem jest zgoda na legalizacje zabijania dzieci. Oczywiście w takim wypadku jak podany wyżej byłbym za. Ogólnie jestem za utrzymaniem porozumienia w już teraz 2 przypadkach.

1

@xBoMBoWiECx Reinier, Vini i Rodrygo są młodsi.

0

@lukaszbarca15 Stary co ty piszesz XD Mają prawo do istnienia to grają. Może za 20 lat taka Huesca będzie jedną z najlepszych drużyn.

2

@Tridente2015 Skończ z tym, jak ktoś chce to może. O ile dobrze pamiętam to ty pisałeś, że to wpływa negatywnie na organizm i wolałbyś arszenik od tego xD

0

@draxidox O ty szowinisto jeden :D

0

@kaamil1910 Ups, w takim razie Puig.

0

@BARCA1899Messi Jeszcze jest Fati.

4

@kamson24 Hahaha gdzie ten świat zmierza?

0

Za chwilę powtórka naszego meczu z Sevilla na NSport.

0

@arasz1819 Stary, ale to, że Ty coś odbierasz tak, a nie inaczej to nie znaczy, że wszyscy tak mają.

0

@arasz1819 Eee bo? Zazwyczaj tak jest, jeśli wygrywamy to do jaskini idą jego przeciwnicy, jeśli przegrywamy to jest na odwrót. Tak samo jest ze zwolennikami i anty zwolennikami zawodników.

0

@MaziFCB Po przegranej byś nie widział jego obrońców. To chyba normalne. Nie widzę w tym nic niezwykłego.

23

@BarcaInfo Moriba
Oriba
Riba
Iba
Ba
Gba
Ogba
Pogba

2

@VamosRakieta No, masz szczęście, bo jakbyś spróbował zagrozić temu wynikowi...

1

@Ojciec5tkidzieci Co ma polityka do gier XD?

0

@Rewolucja123 Go trzeba wywalić, przyspawać do ławki, cokolwiek, ale niech ktoś taki nie gra w Barcy, bo to jest hańba. Jeszcze z numerem 9... To już wgl jest przesada.

0

@clyde A koty to ciecz ;D

0

@Rewolucja123 Jeszcze Neto i Breithmema.

0

@clyde Kurde już myślałem, że to coś innego, co przejmuje władze nad męskim umysłem ;D

0

@highway Ponoć Hereditery jest fajne. Albo "Nie oddychaj". "To" i "To 2" też spoko.

0

@lambard Już lepiej Pau Torres do pary z Araujo.

1

@maroon O kurde afera, policja robi to co ma robić. Z innych wiadomości: Górnicy wydobyli węgiel... Jak oni tak mogli!!! Węgiel? No kur.. nie szczymie jedziem na Śląsk ich powstrzymać! I chodzą też słuchy, że zawodowi kierowcy kierują!!!! Nosz kurde to jest już przesada.

8

@Khajio Widać, że grają na zwolnienie trenera/ów :D

0

@Joe_Pesci Napisał, że "macie siano"

2

@Krzychu83924 Proste: ŚO Kounde, ŚPD Ndidi, N Haaland.

0

@tristan87 Kluczowy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?