1

@FanKFC Tak się często dzieje, ja np. dzisiaj miałem sytuację, że w 3 lidze z paziami nie potrafiłem wygrać, bo moi zawodnicy nie rozumieli jak się biega, ustawia, broni... Ofensywa jak Barca dużo strzałów ale koślawych jak nwm, gdzie normalnie siada pod poprzeczkę nie do obrony...

1

@Gwyn Super haker? Weź no odpal głowice z Ameryki na Koreę północną ;D

0

@DaPi Może być jak z Payetem.

3

@amanter A Fati gra na Prawej obronie? To jest nasz LS na lata. Mam nadzieję, że po tej kontuzji dalej będzie prezentować świetny poziom i super się rozwijać.

1

@clyde Ja i @Joe_Pesci możemy cię pomasować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tbas Stary jego po części, nic nie wnosi bo jest piłkarzem na poziom leganes właśnie, a nie na Barcę.

0

@Joe_Pesci Ja też chcę :D

0

@tbas Winny jest Bartomeu, który go sprowadził. Ale prawda jest taka, że nie powinien nigdy tu trafić.

0

Wy się dziwicie takiego wyniku, jak w naszym klubie nr9 ma napastnik z leganes? No kur.. jak taki gość wgl mógł tu trafić. Bartomeu to powinien świat zza krat oglądać do końca życia.

0

@Davvd Za dużo.

0

Jezu Pique strzał z 5 metrów.

1

Taktyka utrzymywania 1:0... To się zawsze tak kończy.

3

Breithmeme offside master :D

0

@fejkenq Tak czy tak straciliśmy piłkę.

0

Pytanie kto zawodnikiem meczu w drużynie Cadiz? Griezmann, czy może Pjanic?

0

@Coutinho007 Nie no nie przesadzaj, aż tak zwrotny nie jest ;D

0

@Kondziubarca Panie za ofensywne to było!!! XD

0

Jest Ryszard! Zagra aż 10 minut:D

0

@busquets5 A jeszcze jest nasz Ansu :)

12

Jezu jak ja już chce powrotu Fatiego, żeby ten duński średniak był tam gdzie jego miejsce czyli na ławie... Taki piłkarz nawet nie powinien w Barcy B grać.

0

Co za podanie Pedriego :)

0

@mekston Stary 20 goli w 2 sezonach to dobre liczby. Są piłkarze co strzelają maks 5 bramek na sezon.

0

Breithwhite co za podanie i trzymanie Lini spalonego :D

20

Ogrywamy juniorów, a z ławki wchodzi dwóch 30 latków :D

1

Dembuś się odpalił. Szkoda, że skuteczność kuleje.

0

@nitey xd nieźle masz

0

Ooo elita wchodzi xd

5

Ładnie Dembuś, szkoda że nie padł gol.

0

@ZelekBARCA Lewicowa propaganda musi być.

2

Ja nie rozumiem co Koeman widzi w tym Breithwmemie... Ja bym 100 razy bardziej wolał postawić na takiego De la Fuente, który może się rozwinąć niż na typa, który jest za słaby na ten klub i już lepszy nie będzie, bo ma 29 lat. Taki typ zabiera cenny dla juniorów czas gry. Jakbym ja był trenerem to Duńczyk by murawy nie powąchał. On jest na poziomie takiego juniora, a jest koło 30stki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?