1

I cyk Mingueza świetne spotkanie...

1

Świetne podanie Griezmanna do Vaclika xD

1

Ajjjjjjj poprzeczka taka bomba....

1

Jest i @VamosRakieta :D Dawaj no, sabotuje ;D

0

@kuz Lepsze mleko zagęszczone.

0

@seed123 No nwm nwm, Bartomeu powiedziałby :"Potrzymaj mi piwo" :D

0

@kuz O, zawsze coś możemy za niego zarobić.

0

@KacperVEB Raczej za mało jak za barana.

0

@Bykunn @Foton @clyde To chyba zależy od miasta, bo ja poszedłem do przychodni, bo źle się czułem i dostałem termin na ten sam dzień i L4, oraz receptę na lekarstwa.

0

@BarcaInfo Ok. Dzięki za odpowiedź i ogólnie opisanie sytuacji.

20

@Gappeq zapomniałeś Tuska dopisać.

0

@BarcaInfo na kogo byś głosował w wyborach na prezydenta Barcy? Bo kojarzy mi się, że popierałeś Fonta.

0

To może teraz nowe Vis a Vis z Bartomeu Rosellem, Grau w rolach głównych? Albo taka platforma część 2? :D

1

@fart On w więzieniu będzie grać na f**cie ;D

0

PDW! PDW! PDW! :D

1

@FC1899Barca Ciekawe jak je przemęczyła ;D

0

@clyde Jak ktoś ma kleszcza na ciele to oceniasz tę osobę, czy pasożyta?

0

@clyde Pewnie leczysz medyczną marihuaną, stąd ta wyobraźnia ;D

5

@clyde Ty na pewno jesteś chora, czy może za dużo zioła? :D

1

@VamosRakieta No i dajesz mi każdy deser ;D

0

Jest tu ktoś kto ogląda Eredivisie?Co byście powiedzieli na Senesiego z Feyenoordu na ŚO?

0

@eXi Dzięki, Sociedad musisz :D

0

@cat_r37 Zobaczymy jak to będzie, pieniądze powinny się znaleźć jeśli pozbędziemy się Coutinho, Neto, Umtitiego, Firpo, Lengleta(tu nie wiadomo), oby Breithwmema, może sprzedadzą Emersona. Więc pieniądze jakieś się znajdą.

0

@Keson A dzięki wielkie :)

0

@cat_r37 No właśnie chyba dostanie jeszcze jedną szansę, pytanie czy to dobrze? Zawsze zostawiamy kogoś na jeszcze jeden sezon i zawsze jest tak, że nadal gra słabo, albo jeszcze gorzej. Co do tego jeśli odszedłby Lenglet i zostalibyśmy z 4 stoperami w tym 3 to praktycznie juniorzy na pozycji gdzie bardzo ważne jest doświadczenie. Nie widzi mi się to.

1

@VamosRakieta Jaka nasza?! Co chcesz go do Sevilli podprowadzić? Nie ma opcji ;D

0

@DaPi Dzięki. I oby real przegrał :)

1

@El dominatore Oczywiście, jeśli to co wprowadził Baiden będzie na cały świat :D

3

@Barcza223 @KORTIS Dzięki :)

5

@deyna2018 Zależy, takie co szpachlą nakładają ile wlezie to nie, bo jak go zdejmie to całkiem inna kobieta się jawi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?