AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I cyk Mingueza świetne spotkanie...
1
Świetne podanie Griezmanna do Vaclika xD
1
Ajjjjjjj poprzeczka taka bomba....
1
Jest i @VamosRakieta :D Dawaj no, sabotuje ;D
0
@kuz Lepsze mleko zagęszczone.
0
@seed123 No nwm nwm, Bartomeu powiedziałby :"Potrzymaj mi piwo" :D
0
@kuz O, zawsze coś możemy za niego zarobić.
0
@KacperVEB Raczej za mało jak za barana.
0
@Bykunn @Foton @clyde To chyba zależy od miasta, bo ja poszedłem do przychodni, bo źle się czułem i dostałem termin na ten sam dzień i L4, oraz receptę na lekarstwa.
0
@BarcaInfo Ok. Dzięki za odpowiedź i ogólnie opisanie sytuacji.
20
@Gappeq zapomniałeś Tuska dopisać.
0
@BarcaInfo na kogo byś głosował w wyborach na prezydenta Barcy? Bo kojarzy mi się, że popierałeś Fonta.
0
To może teraz nowe Vis a Vis z Bartomeu Rosellem, Grau w rolach głównych? Albo taka platforma część 2? :D
1
@fart On w więzieniu będzie grać na f**cie ;D
0
PDW! PDW! PDW! :D
1
@FC1899Barca Ciekawe jak je przemęczyła ;D
0
@clyde Jak ktoś ma kleszcza na ciele to oceniasz tę osobę, czy pasożyta?
0
@clyde Pewnie leczysz medyczną marihuaną, stąd ta wyobraźnia ;D
5
@clyde Ty na pewno jesteś chora, czy może za dużo zioła? :D
1
@VamosRakieta No i dajesz mi każdy deser ;D
0
Jest tu ktoś kto ogląda Eredivisie?Co byście powiedzieli na Senesiego z Feyenoordu na ŚO?
0
@eXi Dzięki, Sociedad musisz :D
0
@cat_r37 Zobaczymy jak to będzie, pieniądze powinny się znaleźć jeśli pozbędziemy się Coutinho, Neto, Umtitiego, Firpo, Lengleta(tu nie wiadomo), oby Breithwmema, może sprzedadzą Emersona. Więc pieniądze jakieś się znajdą.
0
@Keson A dzięki wielkie :)
0
@cat_r37 No właśnie chyba dostanie jeszcze jedną szansę, pytanie czy to dobrze? Zawsze zostawiamy kogoś na jeszcze jeden sezon i zawsze jest tak, że nadal gra słabo, albo jeszcze gorzej. Co do tego jeśli odszedłby Lenglet i zostalibyśmy z 4 stoperami w tym 3 to praktycznie juniorzy na pozycji gdzie bardzo ważne jest doświadczenie. Nie widzi mi się to.
1
@VamosRakieta Jaka nasza?! Co chcesz go do Sevilli podprowadzić? Nie ma opcji ;D
0
@DaPi Dzięki. I oby real przegrał :)
1
@El dominatore Oczywiście, jeśli to co wprowadził Baiden będzie na cały świat :D
3
@Barcza223 @KORTIS Dzięki :)
5
@deyna2018 Zależy, takie co szpachlą nakładają ile wlezie to nie, bo jak go zdejmie to całkiem inna kobieta się jawi xD