AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@LeoMessiah Inni piłkarze mają sufit tam, gdzie Messi ma piwnicę.
8
@clyde I tak za wysoko :V
11
@marcin000019 Śmieszny to jest twój komentarz... Ja ci powiem, że ten Mbappe będzie lepszy od De Ligt, bo więcej goli i asyst zdobywa hahhaha
37
@marcin000019 XD ta sama pozycja?
1
@Coutinho007 W fifie go kupiłem do Barcy. 3 mecze, 8 goli w lidze na klasie światowej.
1
@MesQueUnClub96 Ja ci odpowiem, że Polak jedyne co potrafi to dobijać z 5 metrów i strzelać karne.
2
@VamosRakieta Ja to bym się na miejscu @Zip nie pokazywał na dzielni, tak został zjechany xD
6
@Messibestplayerintheworld Strach pomyśleć ile by miał Leo goli, gdyby skupiał się na strzelaniu goli. ;D
3
@maatiixx Rodzina jest najważniejsza. Jak można się złościć na piłkarza, który nie pojechał odebrać nagrody. Ja nawet bym się nie wkurzył, jakby Fati wtedy nie przyjechał odebrać nagrody, bo by mu się nie chciało na przykład.
0
@Ghazul3293 Co ty porównujesz? xD. My na dobrą sprawę mamy tylko jednego piłkarza grającego w dobrym klubie, jakbyś się uparł to 2óch z Zielińskim... Anglicy mają typów z Tottenhamu, Liverpoolu, City, United itd.
2
@Kidd A ten Griezmann to po to, żeby inne reprezentacje miały jakieś szanse z Francją?
0
@Bobo25 Je, a 5 lat temu w Auschwitz jedna butelka 0,5l kosztowała chyba 8 zł. Tak samo na stacji masz drożej.
0
@Roobo Hahaha :D
6
@Dertinho Nie no, czarny ale człowiek ;D
1
@TheNekro94 Zawsze możesz wylać wodę pitną na palący się agregat ;D
0
@Rewolucja123 No nwm, dla mnie grał średnio do momentu asysty.
0
Ter Stegen i Pique, dwaj bohaterzy. Oczywiście reszta też zagrała dobre zawody. No, może poza Griezmannem, ale dał świetną asystę do Pique, więc można mu to wybaczyć. Ogólnie pozostaje mały niesmak, że strzał Alby nie siadł... Co to było za uderzenie.
1
@VamosRakieta Rakieta :D
0
@LuisSalvano Wina Lengleta, że nie przyjął kopa na twarz xd
0
@VamosGirl Darwin raczej za droki i nwm kto to Perdi? :D
7
@Yosemite Taki ból tyłka zostaje, że mu ten gol nie wpadł. Taka bomba i w poprzeczkę walnęła.
1
@BarcaInfo Hahahahaha
1
No nwm. czy bym chciał, żeby Trincao stał się gwiazdą zespołu, kapitanem i żeby później odszedł do realu.
0
W końcu sędzia, który wie po co nosi kartki przy sobie.
0
BREITHWMEME!!!!
0
Trzeba też pochwalić Griezmanna. Znów mecz kijowy, ale asysta jest :D
0
Prawda jest taka, że naszym jedynym pomocnikiem, który potrafił strzelać, reszta się boi.
0
@adi7adi8 Pedri ma na imię Pedro.
2
Ten Pedri nie uderzy choćby mial strzał z metra na pustą...
1
TER STEGEN KOCHAM CIĘ!!!!!!