AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lionel Messi proszę państwa!
0
@Roni/VEB Gorzej w sensie? Cięższy jest, czy łatwiejszy i mięśnie się rozluźniają?
1
@Kgorecki2500 wiem, ale mógł mieć dużo więcej z okazji, które miał i aż prosiło się o strzał...
0
Ja tak szczerze wgl zapomniałem, że real kupił hazarda, bo to tak jakby go nie posiadali. Zagra raz na miesiąc 30 minut i znów kontuzja. Wielka wtopa za 160 mln.
0
@Kgorecki2500 Pedri, który nie wie co to strzał?
0
@KacperVEB W Chelsea był praktycznie stalowy, w realu jest bardziej kruchy niż szkło. To te hiszpańskie powietrze czy co? Hazard, Coutinho, Bale, Dembele... Nienormalne.
0
@mkord Jak narazie to 30 mln za tak rokujący talent jak Pedri to taniocha.
1
@Pilka_jest_okragla Akurat za Pedriego taka kwota się opłaciła. O reszcie inaczej byś pisał, jakby te transfery wypaliły na miarę oczekiwań.
0
@clyde Oni jeszcze mają czas, by coś pokazać. Kibice Barcy się śmieją, a jak im oni wkońcu odpalą to do śmiechu nie będzie. Pamiętam komentarze po pierwszym objęciu realu przez zidana, że będzie słaby, że sobie nie poradzi, ogólnie śmiechy hihy i cyk 3 LM z rzędu, 4 w 5 lat... (wiadomo, że po bardzo dużych kontrowersjach), ale jednak.
3
@Douglas13 @BarcaInfo jaki tier to źródło? Bo jeśli to prawda, to bardzo dobre wieści.
1
@Barca1992 Ale ty wiesz, że nawet jeśli Dembele by strzelił na 4:0 to w drugim meczu byliśmy tak rozwaleni psychicznie, że Liverpool by wtedy 5 wsadził.
0
@DonMatteo901 Mi brakuje jego konferencji, dziennikarze nie mieli z nim łatwo ;)
0
@pele1282 Wydaje się, że Oblak i Ter Stegen. Trzeba patrzeć na to, że Ter Stegen ma przed sobą parodystę Lengleta.
0
@Bogan Mówię tylko właśnie, że nawet skrzydłowy na N potrafił pokonać obronę Sevilli. Więc nie potrzeba mieć na N napastnika, który ma około 1,95. Co nie zmienia faktu, że jestem jak najbardziej za transferem Haalanda, ale pisanie, że niscy napastnicy są słabi to przesada.
1
@ricardo0705 Za niego można dostać spoko hajs, ale też dałbym mu przynajmniej sezon lub dwa na pokazanie się.
0
@Adamski69 Dokąd zmierzamy i czemu w coraz to większy idiotyzm?
0
@erix10 Ehhh bezsensu tłumaczyć...
0
@Bogan Im to nasz Dembele pokazał, a jakimś 2 metrowcem nie jest...
0
@MasnyTed Jemu jego otoczenie...
5
@xBoMBoWiECx real, klub zawsze ważniejszy.
1
@Chaoss @VamosRakieta Niby nie działa, a telefony ratuje ;)
1
@MasnyTed Umniejszanie XD typowi, który sam sobie przyznał nagrodę najlepszego piłkarza XXI w. w 20 roku tego wieku xd
0
@Chakalaka A leci życie, weekendzik, wszystko spoko, a u cb?
2
@VamosRakieta Ludzie piszą, że to niby nie działa, a jednak jeden telefon mi uratowało, 1/1 więc skuteczność 100% w moim przypadku. Mam nadzieję, że nie zdarzy mi się znów z tego korzystać (czyt. Nie zaleje już telefonu) :D
12
@MasnyTed raz na rok to i wąż pierdnie...
0
@Chakalaka A no witam.
1
@FC1899Barca Stary zostań w domu piszą ludzie, którzy nie chcą by pandemia się rozprzestrzeniala, a lockdown dyktuje rząd... Mam Ci serio tłumaczyć różnicę?
0
@FC1899Barca No bo jak można przegrać mecz???!!! XD
1
@FC1899Barca Zostań w domu odnosi się chyba do tego, żebyś niepotrzebnie nie wychodził z domu. Zarabianie raczej jest potrzebne?
1
@4drian0 Ciekawostka nr. 3 jest piłkarzem City.