1

Lionel Messi proszę państwa!

0

@Roni/VEB Gorzej w sensie? Cięższy jest, czy łatwiejszy i mięśnie się rozluźniają?

1

@Kgorecki2500 wiem, ale mógł mieć dużo więcej z okazji, które miał i aż prosiło się o strzał...

0

Ja tak szczerze wgl zapomniałem, że real kupił hazarda, bo to tak jakby go nie posiadali. Zagra raz na miesiąc 30 minut i znów kontuzja. Wielka wtopa za 160 mln.

0

@Kgorecki2500 Pedri, który nie wie co to strzał?

0

@KacperVEB W Chelsea był praktycznie stalowy, w realu jest bardziej kruchy niż szkło. To te hiszpańskie powietrze czy co? Hazard, Coutinho, Bale, Dembele... Nienormalne.

0

@mkord Jak narazie to 30 mln za tak rokujący talent jak Pedri to taniocha.

1

@Pilka_jest_okragla Akurat za Pedriego taka kwota się opłaciła. O reszcie inaczej byś pisał, jakby te transfery wypaliły na miarę oczekiwań.

0

@clyde Oni jeszcze mają czas, by coś pokazać. Kibice Barcy się śmieją, a jak im oni wkońcu odpalą to do śmiechu nie będzie. Pamiętam komentarze po pierwszym objęciu realu przez zidana, że będzie słaby, że sobie nie poradzi, ogólnie śmiechy hihy i cyk 3 LM z rzędu, 4 w 5 lat... (wiadomo, że po bardzo dużych kontrowersjach), ale jednak.

3

@Douglas13 @BarcaInfo jaki tier to źródło? Bo jeśli to prawda, to bardzo dobre wieści.

1

@Barca1992 Ale ty wiesz, że nawet jeśli Dembele by strzelił na 4:0 to w drugim meczu byliśmy tak rozwaleni psychicznie, że Liverpool by wtedy 5 wsadził.

0

@DonMatteo901 Mi brakuje jego konferencji, dziennikarze nie mieli z nim łatwo ;)

0

@pele1282 Wydaje się, że Oblak i Ter Stegen. Trzeba patrzeć na to, że Ter Stegen ma przed sobą parodystę Lengleta.

0

@Bogan Mówię tylko właśnie, że nawet skrzydłowy na N potrafił pokonać obronę Sevilli. Więc nie potrzeba mieć na N napastnika, który ma około 1,95. Co nie zmienia faktu, że jestem jak najbardziej za transferem Haalanda, ale pisanie, że niscy napastnicy są słabi to przesada.

1

@ricardo0705 Za niego można dostać spoko hajs, ale też dałbym mu przynajmniej sezon lub dwa na pokazanie się.

0

@Adamski69 Dokąd zmierzamy i czemu w coraz to większy idiotyzm?

0

@erix10 Ehhh bezsensu tłumaczyć...

0

@Bogan Im to nasz Dembele pokazał, a jakimś 2 metrowcem nie jest...

0

@MasnyTed Jemu jego otoczenie...

5

@xBoMBoWiECx real, klub zawsze ważniejszy.

1

@Chaoss @VamosRakieta Niby nie działa, a telefony ratuje ;)

1

@MasnyTed Umniejszanie XD typowi, który sam sobie przyznał nagrodę najlepszego piłkarza XXI w. w 20 roku tego wieku xd

0

@Chakalaka A leci życie, weekendzik, wszystko spoko, a u cb?

2

@VamosRakieta Ludzie piszą, że to niby nie działa, a jednak jeden telefon mi uratowało, 1/1 więc skuteczność 100% w moim przypadku. Mam nadzieję, że nie zdarzy mi się znów z tego korzystać (czyt. Nie zaleje już telefonu) :D

12

@MasnyTed raz na rok to i wąż pierdnie...

0

@Chakalaka A no witam.

1

@FC1899Barca Stary zostań w domu piszą ludzie, którzy nie chcą by pandemia się rozprzestrzeniala, a lockdown dyktuje rząd... Mam Ci serio tłumaczyć różnicę?

0

@FC1899Barca No bo jak można przegrać mecz???!!! XD

1

@FC1899Barca Zostań w domu odnosi się chyba do tego, żebyś niepotrzebnie nie wychodził z domu. Zarabianie raczej jest potrzebne?

1

@4drian0 Ciekawostka nr. 3 jest piłkarzem City.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?