AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Michal03 No tak Messi tylko jeden sezon miał nieosiagalny, a 5 pozostałe 5 ZP dostał za to, że ma Maserati xD
2
@Ronaldinho10VB Napisałeś, że nie pamiętasz, żeby Bayern miał takie różnice to ci podałem? Czego nie rozumiem?
1
@Ronaldinho10VB Jezu nie liczy się ile wygrała, Barca o mistrzostwa biła się do ostatniej kolejki, a Bayern już w kwietniu miał mistrza, nie widzisz różnicy? XD
1
@Ronaldinho10VB Bundesliga sezon 17/18 Bayern 84 pkt drugie Shalke 63 - mała różnica, 19/20 Bayern 82 pkt, druga Borussia 69, znikoma różnica.
3
@Ronaldinho10VB O Jezu jeden sezon Barca miała więcej punktów nad realem niż 3 pkt... I to jeszcze 8 lat temu, faktycznie la liga to liga jednego zespołu xD
6
@masq Wiesz, Alba młodszy nie będzie, teraz ma świetny sezon, ale z wiekiem jego największy atut czyli szybkość zanika.
0
@Ronaldinho10VB Sane, który jest po kontuzji, która kończy niektórym pilkarzą kariery? Ciekawe czemu gra słabiej nie?
3
@Ghazul3293 @Ronaldinho10VB Hahaha czyli jak my zdobywamy ligę o 1-2 pkt nad realem to jest to takie same wywalczenie tytułu, gdzie Bayern mistrzostwo sobie zaklepywal już w kwietniu? XD
0
@lukaszbarca15 Chodzi o już dorosłą piłkę, a nie o bycie wychowankiem. Fakt jest taki, że w Chelsea był, odrodził się w Wolfsburgu, zjadł niemiecką ligę, dojrzał w angielskiej. Werner i ten drugi Niemiec z Leverkusen zjadali bundes i odbijają się od premier League na razie.
1
@lukaszbarca15 Różnica taka, że na Suareza grali pod koniec, a nie od początku sezonu jak Bayern na lewego.
0
@Ronaldinho10VB W plebiscytach króluje bardziej marka piłkarza aniżeli umiejętności, tam się liczy medialność.
0
@Ronaldinho10VB Wiem, ale napisałem, że wywodził się z Chelsea, znacie znaczenie słowa WYWODZIŁ? I nie nie znaczy przechodził.
0
@Ronaldinho10VB Plebiscycie Fifa? Twierdzisz, że są w takiej formie jak przed laty, gdzie walili po 40 goli w lidze?
0
@Ghazul3293 Immobile w Sevilli też się odbił od La Liga ;)
1
@Ronaldinho10VB Przeszedł z Wolfsburga ok, a skąd się wziął w Wolfsburgu? Do edukuj się, bo napisałem, że De Bruyne wywodzi się z Chelsea.
0
@lukaszbarca15 Tak się złożyło, że Messi miał słabszą formę, Ronaldo widocznie też, ale nie można porównywać tego do dzisiejszych czasów, gdzie Messi i Ronaldo są u schyłku kariery.
0
@Ronaldinho10VB A Haalanda chcemy, bo fajnie rokuje, ale może się okazać, że La Liga go podsumuje nikt tego nie wie.
0
@lukaszbarca15 Czyli, że twierdzisz, że tamten Liverpool miał wtedy tak łatwo w lidze, jak Bayern teraz? XD
0
@Ronaldinho10VB Gundogan dopiero strzelił z formą, a De Bruyne jak się nie mylę wywodzi się z Chelsea.
1
@Ronaldinho10VB Bo Messi, Ronaldo i Suarez to Top nad Topami, dlatego wygrywali ZB
0
@Ghazul3293 W La Liga masz jeszcze Atletico i Real, pokaż takie top kluby w Bundeslidze i wyjasnij czemu napastnicy typu Andre Silva, czy Jovic czyli cieniasy w La Liga są koazakmi w Bundeslidze?
0
@lukaszbarca15 Ch** mnie Ajax obchodzi, gadamy o okresie Liverpoolu, gdzie zdobył ZB grając w średniaku i ciągnąc cały atak, a nie w drużynie, która jak jedzie na mecz to już wie, że wygrała tylko nie wie iloma bramkami. Bayern w Bundeslidze jest jak PSG w ligue 1. Jedna silna drużyna i ogóry, a Barca ma 2 ogromne przeszkody do mistrzostwa co sezon czyt. Atletico i Real, więc nie porównuj bundesligi do La Liga bo się osmieszasz.
0
@Ronaldinho10VB Popatrz na to, że w La lidze grasz na autobus co kolejkę. Przykład Andre Silvy, Jovicia, Wernera was nie nauczył? W Bundeslidze top napastnicy poza bundesligą tacy se.
0
@Ronaldinho10VB Identyczna? Real, Atletico =lipsk, Borussia XD
0
@leomessi1710 Asysta to asysta, jak tak odejmujemy to lewy będzie mieć z 10 asyst xD
0
@lukaszbarca15 No nie jest, drużyna, która jak gra w LE to co roku ją wygrywa.
2
@leomessi1710 Co ty porównujesz Liverpool z tamtego okresu do tego co ma lewy? Stary w tamtym Liverpoolu Suarez ciągnął cały atak, do tego można powiedzieć, że tamten Liverpool to był średniak w porównaniu do najlepszych drużyn premier League. Lewy gra w Bayernie, gdzie grają na niego Top piłkarze na swoich pozycjach, do tego gra w większości na ogórow jako hegemon ligi XD Tak Suarez miał łatwiej, weź rozpęd i pie******ij głową w mur, może to ci pomoże, bo chyba nic innego nie xD
0
@Ronaldinho10VB Co ma liga mistrzów do tego? To tylko jedno z dodatków.
0
@leomessi1710 Śmieszny jesteś gościu, podanie do Messiego nie powinno się liczyć jako asysta, bo każdy tak umie XDD powiedz to naszej niekreatywnej pomocy, która poza Busim tego nie potrafi.
0
@Ghazul3293 Taki jak Bayern? Zaskoczę cię Barca ma za przeciwników w lidze Atletico, Real i Seville, kogo ma Bayern? Jedynie lipsk i Borussie, które nie są uznawane za top kluby?