AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MasnyTed A wiesz to z poważnych źródeł jakimi są AS i Marca? xD
0
@Kluivert_P Naprawdę chcesz, by nikt nie czytał twoich komentarzy? ;D
3
@Yosemite Ciekawe ile on meczów nabije w całą karierę, bo na bramce to może grać aż do 40stki.
0
@lukasz9197 Tu nie notepad ;D
0
@Pilka_jest_okragla Koeman dziękuję.
0
@lukaszbarca15 Pożyjemy, zobaczymy. Suarez kiedyś w 2 mecze wsadził 8 goli także wszystko jest możliwe ;)
0
@TheNekro94 Skąd mialem wiedzieć, że edytował? Napisałem o koloniach, bo o tym był komentarz Lucas/catalan, a twój brzmiał tak jak napisałem wyżej.
1
@lukaszbarca15 Hahaha zawiść? Bo wolę, żeby złotego buta wygrał piłkarz, którego bardziej lubię? Ale ty zawistny jesteś, bo wolisz, żeby Barca wygrała mistrza, a nie real xD
7
@Karol1993 Ale mam nadzieję, że Messi go wyprzedzi.
0
@Fawrf Może nie chciał ci dowalać, bo nie chce banana?
1
@Coutinho007 De Ligt ;) Edit a czaje :D
2
@Bocheno1 Rapapara Rapapara miała ryja jak kopara.
2
@Pogba La Masia is Alive! ;D
1
@Holsik Wg mnie tak samo, a już na pewno były wytrzymalesze i miały taki pazur w sobie.
5
@TheNekro94 To wg ciebie Polska miała kolonie, bo grali w niej piłkarze, którzy starali się o jej obywatelstwo? xD
0
@Zoker Słaby bait ;)
0
@lucas/catalan Josephiene najlepsza. :)
2
@rafik300010 Wg niektórych jesteśmy na poziomie Anglii, czy Hiszpanii. Jak to czytałem to normalnie nie potrafiłem wytrzymać ze śmiechu xD
7
@Pilka_jest_okragla Fati, który nie gra od pół roku jest 3 na równo z Dembele jeśli chodzi o gole... Niech już wraca nasz diamencik.
18
Bez zaskoczeń, najlepszy piłkarz świata na swoim miejscu.
2
@Comentateiro Wcześniej jakby nie miałem wyboru, bo ochrzczony zostałem przez rodziców, do komunii poszedłem przez rodziców, a na bierzmowanie tylko dlatego, żeby w przyszłości jak poznam religijną partnerkę nie było problemów ze ślubem kościelnym ;) Ale w Boga nie wierzę, bo jest to dla mnie irracjonalne. Dla mnie płód jest dzieckiem od poczęcia dlatego, że za 9 miesięcy będzie człowiekiem.
0
@Joe_Pesci Jak to na Mundo Deportivo przystało pewnie wyssane z palca.
16
@Comentateiro Hahahaha, najlepiej nie wiedzieć jakie mam zdanie na dany temat, ale pisać, że nie mam racji. Jeśli chcesz wiedzieć to jestem ateistą, więc to że dziecko zaczyna się od płodu wg mnie nie jest dyktowane zdaniem kościoła. Ogólnie byłem za utrzymaniem porozumienia, bo wydaje się najlepszą opcją. No ale wiadomo, nie wiem, ale się wypowiem...
3
@Pilka_jest_okragla Cyk na liście transferowej ;D
1
@elmayakos Nie, jak Dania Mołdawię.
0
@jeyx77x Pod koniec kariery okej, wcześniej ładne piły posyłał.
0
@jeyx77x Jóźwiak nigdy nie będzie wrzucać piłek tak dobrze jak Alves.
2
@AmigoBlancos Przecież co tydzień taką grę oglądasz ;D
3
@MesQueUnClub_87 aktualnie 8 za niedługo 9
0
@Grabarz1750 Polski nie stać na przekupywanie sędziów ;)