AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Może tam grać, bo na tej pozycji zaczynał karierę.
4
@Ghazul3293 Je nasz sołtys kochany.
1
@Coutinho007 Mbappe.
7
@IronSanHybrid Po pierwsze nie Tusk, tylko były przewodniczący... xD
7
@wroclawianin89 Dla mnie jest przed, bo poza dobijaniem z 5 metra potrafi też asystować i rozgrywać.
2
@Quavosk I to się szanuje :)
0
@tristan87 To wypisz cały skład i odejmij Messiego :D
5
@Homeopata8989 Nie no bez przesady, Navas to bardzo dobry bramkarz, który ma wiele trofeów na koncie, a Marquinhos to topka jeśli chodzi o stoperów.
4
@Jakchcesz I wydaje się, że ma poukładane w głowie.
0
@sebasek99 Wiesz w takich przypadkach istnieje zasiłek, 500 zł na dziecko, 300 na książki itd.
1
@sebasek99 Dlatego podkreśliłem jak są zdrowi. O osobach niepełnosprawnych się nie wypowiadam, bo nwm jak wyglądają ich zasiłki itp. I druga sprawa jeśli ktoś pracuje na czarno i daje się yebać na hajs to chyba nie jest zdrowy ;) A z minimalnej zakładając, że jest to rodzina to jest dwóch rodziców i mogą oni pracować, chyba że wyznajesz stereotyp "facet ma zarobić na dom"
6
@AmigoBlancos Ja jestem ciekawy waszego spadku do Segunda :)
0
@MeMyselfAndI W takim razie dobra sprawa.
0
@Encore Suarez potrafił sobie stworzyć okazję samemu.
0
@FC1899Barca No idealnie, nie ma kibiców czyli dochodzów, a tu taki wydatek.
0
@sebasek99 A czemu ledwo potrafią zapewnić? A no bo nie pracują. A czemu nie pracują skoro są zdrowi?
0
@MESSIah16 Mi nie podoba się i to i to.
1
@sebasek99 Stary to jest 3? 5? Złotych. Bez przesady, tyle to w kubku uzbierasz jak będziesz siedzieć przy sklepie xd
3
@MESSIah16 No przecież tak ciężko o podpaski... trzeba iść do lekarza po zgodę, potem do rodziców, a nie czekaj... Wystarczy iść do sklepu.
1
@LeoMessiah Ja realu ;)
0
@Davvd Ja miałem 5 lat i nie interesowałem się wtedy piłką.
1
@Coutinho007 Jak czytam niektórych komentarze, albo widzę co odwalają na żywo, to śmiem wątpić xD
0
@Michal03 A ten Potm Benzemy, bo po statach wydaje się kozak i jest dość tani?
0
@Rastafarnianin Ty żyjesz dzięki sercu ;)
0
@patry295 Lord Breithwhite jest tylko jeden! :D
6
@BarcaInfo Juventus to chyba naprawdę chce stać się średniakiem jeśli to prawda, że chcą Dybale Milikiem zastąpić xD
0
FIFA 21 Pytanie kogo wziąć do składu?
Potrzebuje ŚPO z La Liga, narazie używam naszego pięknego Griezmanna, ale zastanawiam się czy nie ma kogoś lepszego? Dostępne opcje: Alejandro Gomez, Fekir if 85, Felix if 84, ew. mogę zostać przy Griezmannie. EDIT da się jeszcze potma Benzemy zrobić.
3
@LeoMessi1994 Neymar
1
@Pilka_jest_okragla Racja, tylko w Barcy może grać z najlepszym piłkarzem na świecie i w historii piłki nożnej.
7
Kurcze jakby Haaland przyszedł. Te ciasteczka od Messiego do Norwega... Miód na oczy.