0

@Coutinho007 Może tam grać, bo na tej pozycji zaczynał karierę.

4

@Ghazul3293 Je nasz sołtys kochany.

1

@Coutinho007 Mbappe.

7

@IronSanHybrid Po pierwsze nie Tusk, tylko były przewodniczący... xD

7

@wroclawianin89 Dla mnie jest przed, bo poza dobijaniem z 5 metra potrafi też asystować i rozgrywać.

2

@Quavosk I to się szanuje :)

0

@tristan87 To wypisz cały skład i odejmij Messiego :D

5

@Homeopata8989 Nie no bez przesady, Navas to bardzo dobry bramkarz, który ma wiele trofeów na koncie, a Marquinhos to topka jeśli chodzi o stoperów.

4

@Jakchcesz I wydaje się, że ma poukładane w głowie.

0

@sebasek99 Wiesz w takich przypadkach istnieje zasiłek, 500 zł na dziecko, 300 na książki itd.

1

@sebasek99 Dlatego podkreśliłem jak są zdrowi. O osobach niepełnosprawnych się nie wypowiadam, bo nwm jak wyglądają ich zasiłki itp. I druga sprawa jeśli ktoś pracuje na czarno i daje się yebać na hajs to chyba nie jest zdrowy ;) A z minimalnej zakładając, że jest to rodzina to jest dwóch rodziców i mogą oni pracować, chyba że wyznajesz stereotyp "facet ma zarobić na dom"

6

@AmigoBlancos Ja jestem ciekawy waszego spadku do Segunda :)

0

@MeMyselfAndI W takim razie dobra sprawa.

0

@Encore Suarez potrafił sobie stworzyć okazję samemu.

0

@FC1899Barca No idealnie, nie ma kibiców czyli dochodzów, a tu taki wydatek.

0

@sebasek99 A czemu ledwo potrafią zapewnić? A no bo nie pracują. A czemu nie pracują skoro są zdrowi?

0

@MESSIah16 Mi nie podoba się i to i to.

1

@sebasek99 Stary to jest 3? 5? Złotych. Bez przesady, tyle to w kubku uzbierasz jak będziesz siedzieć przy sklepie xd

3

@MESSIah16 No przecież tak ciężko o podpaski... trzeba iść do lekarza po zgodę, potem do rodziców, a nie czekaj... Wystarczy iść do sklepu.

1

@LeoMessiah Ja realu ;)

0

@Davvd Ja miałem 5 lat i nie interesowałem się wtedy piłką.

1

@Coutinho007 Jak czytam niektórych komentarze, albo widzę co odwalają na żywo, to śmiem wątpić xD

0

@Michal03 A ten Potm Benzemy, bo po statach wydaje się kozak i jest dość tani?

0

@Rastafarnianin Ty żyjesz dzięki sercu ;)

0

@patry295 Lord Breithwhite jest tylko jeden! :D

6

@BarcaInfo Juventus to chyba naprawdę chce stać się średniakiem jeśli to prawda, że chcą Dybale Milikiem zastąpić xD

0

FIFA 21 Pytanie kogo wziąć do składu?
Potrzebuje ŚPO z La Liga, narazie używam naszego pięknego Griezmanna, ale zastanawiam się czy nie ma kogoś lepszego? Dostępne opcje: Alejandro Gomez, Fekir if 85, Felix if 84, ew. mogę zostać przy Griezmannie. EDIT da się jeszcze potma Benzemy zrobić.

3

@LeoMessi1994 Neymar

1

@Pilka_jest_okragla Racja, tylko w Barcy może grać z najlepszym piłkarzem na świecie i w historii piłki nożnej.

7

Kurcze jakby Haaland przyszedł. Te ciasteczka od Messiego do Norwega... Miód na oczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?